Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Beata, czekam więc na ten Twój laptop, bo bardzo ciekawią mnie foty zmian które poczyniasz. No i koniecznie jak róże rozkwitną rób mnóstwo zdjęć, na tą Twoją różankę czekam z niecierpliwością już od jesiennych nasadzeń ;:65
Bólu pleców nie zazdroszczę, a teraz dojdzie pryskanie, nawożenie, przycinanie (które też do najprzyjemniejszych nie należy ;:173 ). Oj każą sobie służyć te różane panny zanim się nam odwdzięczą pięknymi kwiatami. Hrabiny takie... :lol:
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
kaska1ge
500p
500p
Posty: 633
Od: 18 sty 2013, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Beatko, jak tam irysy, zapączkowane już? U mnie jeden od Ciebie dziś zakwitł.
Kasia Mój wątek skrętnikowy http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=68109" onclick="window.open(this.href);return false;
Wiatr wśród pól viewtopic.php?f=2&t=104380" onclick="window.open(this.href);return false;
Irysy SDB i TB https://www.forumogrodnicze.info/viewto ... 2#p6183292" onclick="window.open(this.href);return false;
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3521
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Bejka sezon irysowy się rozpoczął
a Ty co strajk nam tutaj robisz ;:196

Pokazuj swoje cudeńka ;:138

A może przy okazji zdemistyfikujesz mojego ;:224

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

aparat nie bardzo chce uchwycić ale on ma takie brązowe kreseczki na tych górnych płatkach oczywiście to irysek niski .
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2314
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Kwiecień jak dla mnie nie miał końca :evil: zimno sucho ,nocne przymrozki i brak sprzętu :evil: ale odrobina deszczu i słońca szybko zmieniły widok za oknem :D
Sabinko jeśli chodzi o przycinanie to jeszcze wszystko przede mną :wink: co prawda ciełam praktycznie do ziemi większość ubiegłorocznych panien,ale cóż to były za krzaczki...niemowlaczki jeszcze :) Wzieło mnie na te rozy mocno ,ciągle oglądałam zdjęcia i oferty ,a po posadzeniu nowych krzaczków stanełam nad nimi tak trochę bezradnie ,bo ja właściwie to nic nie wiem o różach ,znam je tylko z waszych zdjęć ,nie wiem jak dużo miejsca potrzebują ,jak będą u mnie rosły ,czy dobrze je ze sobą komponuję ,czy mogę coś jeszcze dosadzić ,czy to już będzie jarmark :roll: Wyhamowałam z chęcią posaidania już ,wszystkich i w tej chwili,wiem ,że muszę poczekać ,obserwować i planować,a nie tak jak dotąd latać ze szpadelkiem ;:124
Martuniu wiesz ,że ja na punkcie wysokich to mam lekkie skrzywienie :oops: wszystko kwitnie a ja chodzę i obmacuję nówki ,w poszukiwaniu pączków :oops: nowych co prawda wiosną nie zamawialam ,ale przesadzałam kilka ,które rosły na eksperymentalnym rozsadniku ,bo rabata była nie gotowa :oops: i też liczę na to ,że nie obrażą się i coś nie coś zakwitnie!
Minnie Aneczko ...dzięki tobie urosłam przynajmniej o metr :;230 że też ci się dziewczyno chciało mój stary wątek przeglądać :shock: normalnie poczułam się jak prawdziwy ogrodnik ;:306 Zapraszam serdecznie choć jak widzisz gospodyni dłuższe przestoje w pisaniu miewa :oops:
Anulka a ja teraz niby mam gotowy teren ,a po raz pierwszy stoję jak głupia i nie wiem co posadzić :roll: Niestety mi też zostało po tej dziwnej zimie trochę pustych znaczników ;:145 z irysów poległy co prawda tylko dwa ,ale Decadence nie mogę odżałować i będę do niego robiła drugie podejście!
Zuzka temat laptopa pominę milczeniem ,bo w naprawie był dwa razy ,po pierwszy działał całe pięć godzin ;:223
Nie wiem czy ja się doczekam kwiatów na tej mojej różance przez ten miesiąc było tak zimno i such ,że nowe nabytki ledwo czerwone noski pokazały ,a u innych już liściory zielone ;:218 no i na mszycory czas ruszać ,bo właśnie je wypatrzyłam na LO!
Kasiu zapączkowane i małe i duże ,a dziś nawet pierwsze zakwitły...sezon uważam za otwarty :tan
Reniu kochana to nie strajk tylko sprzęt wredny ,co mi posty w kosmos wysyła ,tak ,że się wszystkiego odechciewa!Nie znam nazwy tego twojego cuda ,ale bardzo mi się podoba .Maluchów pewnie znów mi w tym roku przybędzie ,bo mam pomysła gdzie je posadzić ,żeby były ładnie wyeksponowane ;:333
Awatar użytkownika
Dorota71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6554
Od: 2 cze 2011, o 14:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Jak pięknie tą ścieżką do ogrodu zapraszasz. ;:215 ;:215
Tulipanki jeszcze szaleją. Rewia kolorów. Pięknie!
Pozdrawiam cieplutko -Dorota
Zapraszam serdecznie- Spis moich wątków.
Aktualne: Ogród Dom Hobby
Awatar użytkownika
tomaszkowa
500p
500p
Posty: 716
Od: 28 paź 2013, o 17:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

O moj ulubiony pas startowy. Rabata wylała Ci się na podjazd ;:306 Piękny widok.
Beatko każda z nas ma 'zawieche' po tej dziwnej zimie. Też się zastanawiam, co sadzić żeby nie było klapy. W tym sezonie padło na floksy wiechowate. Rozsiało mi się tego sporo. Na dodatek siałam do ddoniczek i mam tego dużo. Będę zapychać nimi dziury postratowe. Przynajmniej mam taki plan. :roll:
Jeszcze zdążylam edytować moj post.
Widzę, że też masz babcinego narcyza. Dbaj o niego bo mamy te niebywałe szczeście go posiadać. Cudny jest. I te wspomnienia.
A jak sie rozrosnie to 'podaj dalej' jest wskazane ;:333
Pozdrawiam. Beata.
Awatar użytkownika
Edyta1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1926
Od: 20 paź 2011, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

O tak, piękny ten podjazd ;:167 .
Pozdrawiam - Edyta
Zapraszam do mojego ogrodu
Uszaty
50p
50p
Posty: 70
Od: 26 gru 2015, o 11:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Beatko, ależ u Ciebie kolorowo! ;:oj
Czy ten irysek to przypadkiem nie jest odmiana Being Busy? ;:173
Dla porównania mój :)


Obrazek
Kasia
szarotka66
1000p
1000p
Posty: 6118
Od: 21 sie 2011, o 14:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gmina Nowe nad Wisłą

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Warto było czekać na takie fotki. ;:oj Twój podjazd wygląda jak z katalogu. Tulipany i irysy zachwycają kolorami. To jest to co lubię najbardziej. ;:333 Widzę i piękne kępy lawendy, zima im nie zaszkodziła? Moje nie wszystkie dały radę. :(
Spis moich wątków Parapetowe i lilie
Nadwyżki z domu i ogrodu
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz. Julian Tuwim
Awatar użytkownika
ASK_anulla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1701
Od: 25 cze 2013, o 13:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze Zachodnie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Podjazd-marzenie. Gdyby przyszło mi podejść od bramy do Twoich drzwi, to brakłoby godziny, jak nic!
Pokazuj maluchy iryskowe ;:108 . Zresztą, pokazuj co chcesz, tylko ujawnij się od czasu do czasu... ;:196
Pozdrawiam, Anna.
Jak mówi prof. Bralczyk jest różnica, kiedy robimy komuś łaskę, a kiedy laske... Używajmy polskich znaków!
Potencjalny ogród Anulli cz. 2
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11673
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Beatko wjazd spektakularny. :shock: Smagliczka cudnie wygląda z tulipanami, ale bogato w kolory. ;:oj Róże teraz będziemy podpatrywać namiętnie. ;:306 Każdy pączek będzie cieszył. Szczególnie takie niedoświadczone jak ty i ja. :)
Awatar użytkownika
ASK_anulla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1701
Od: 25 cze 2013, o 13:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze Zachodnie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Beatko, dwa irysy od Ciebie mają dorodne pędy kwiatostanowe. Kolejne pąki wymacałam (zainspirowałaś mnie!) wśród liści innych odmian. Niestety, psy traktują znaczniki jak prywatne zabawki, więc nie wiem, czy ich nie poprzestawiałam. Wkrótce się przekonam.
Pozdrawiam, Anna.
Jak mówi prof. Bralczyk jest różnica, kiedy robimy komuś łaskę, a kiedy laske... Używajmy polskich znaków!
Potencjalny ogród Anulli cz. 2
Awatar użytkownika
tomaszkowa
500p
500p
Posty: 716
Od: 28 paź 2013, o 17:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Bejeczko poznajesz?

Obrazek

Dostałam je zaledwie miesiąc temu od Ciebie, a już kwitną. Jestem niebywale zdziwiona i zauroczona. ;:168
Pozdrawiam. Beata.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”