Też się pochwalę:)

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
Madzia0400
100p
100p
Posty: 177
Od: 2 lis 2008, o 13:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Też się pochwalę:)

Post »

Witam:)
Przepraszam, że tak długo nie uczestniczyłam w życiu forum, ale ostatnio bardzo sporo chorowałam i niestety na jakiś czas "odpadłam" od Was :( W mojej skromnej kolekcji raczej nic się nie zmieniło. Niestety nie przybyło mi żadnych nowych podopiecznych a niektóre nawet przez ten okres bardzo mi zmarniały :(

elcia1974 -jeśli dalej poszukujesz pictusa i jeśli tylko chesz, to z wielką przyjemnością Ci podaruję kilka szczepek :)
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=18046" onclick="window.open(this.href);return false;"

?Czy widzę kogoś na drodze? Nikogo! ? rzekła Alicja. ? Ach, żebym ja miał taki wzrok ? powiedział z żalem Król. ? Nikogo! na taką odległość! Ja przy tym świetle widzę tylko tych, co istnieją."
Krystyna.F
ZBANOWANY
Posty: 3526
Od: 30 kwie 2009, o 20:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Też się pochwalę:)

Post »

Witam,Madziu! :wit :wit :wit
Cieszę się że trafiłam na twój wątek,który jest pełen śliczności (czy to zmarnialych czy też nie,i tak są piękne) !!! Mam nadzieję że niebawem pokażesz nam nowe fotki swoich zielonasków (przecież rosną) ? Pozdrawiam. :wit :wit :wit
Awatar użytkownika
elcia1974
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9111
Od: 23 lip 2009, o 18:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Też się pochwalę:)

Post »

Madziu, cieszę się, że jesteś już z nami. :wit
Bardzo Ci dziękuję za ofertę szczepeczek pictusa. Jesteś kochana. ;:196
Ale tak myślę, że poczekamy z tym do wiosny.
Pozwolę Ci się przypomniec gdzieś w marcu. :wink:
Droga przez las nie jest długa, jeśli kocha się osobę, którą idzie się odwiedzic.
Aktualny wątek: Doniczkowi domownicy Eli cz. 7 Poprzednie części: Spis moich wątków
Wątek sprzedażowy: Sprzedam, kupię, wymienię rośliny doniczkowe
Awatar użytkownika
Madzia0400
100p
100p
Posty: 177
Od: 2 lis 2008, o 13:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Też się pochwalę:)

Post »

Zrobiłam parę zdjęć moich niektórych kwiatów. Przepraszam, że tak mało, ale już niedługo dodam kolejne :)
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Kochani, może wiecie jak się ten nazywa? :wink: =>Obrazek Obrazek
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=18046" onclick="window.open(this.href);return false;"

?Czy widzę kogoś na drodze? Nikogo! ? rzekła Alicja. ? Ach, żebym ja miał taki wzrok ? powiedział z żalem Król. ? Nikogo! na taką odległość! Ja przy tym świetle widzę tylko tych, co istnieją."
Awatar użytkownika
Andziax007
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10079
Od: 20 gru 2008, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kielce woj. Świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Też się pochwalę:)

Post »

Madziu jak fajnie że już jesteś ;:196
Na widok trzykrotek padłam....takie długie i gęste :shock: A tej co listki ma po wierzchu zielone a od spodu bordowe nie widziałam, muszę upolować bo jeszcze takiej nie mam :wink:
Cissus też niczego sobie, piękniutki :)
A ta niewiadoma roślinka to chyba jakaś jukka :roll: Mam taką samą tylko moja jest bardziej łysa :?
Awatar użytkownika
Madzia0400
100p
100p
Posty: 177
Od: 2 lis 2008, o 13:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Też się pochwalę:)

Post »

Andziax- Dziękuję za miłe słowa. Trzykrotkę dostałam od jednej z forumowiczek, jest jej tak dużo, że z miłą chęcią Ci podaruję kilka szczepek :D Cissus to roczne "dziecko", mojego pierwszego życiowego nabytku, bywało z nim źle ale zawsze jakoś się wybił:) Co do niewiadomej- hmm... może faktycznie to jakaś jukka :idea: nie mam pojęcia :roll: zobaczę jak urośnie ;:138
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=18046" onclick="window.open(this.href);return false;"

?Czy widzę kogoś na drodze? Nikogo! ? rzekła Alicja. ? Ach, żebym ja miał taki wzrok ? powiedział z żalem Król. ? Nikogo! na taką odległość! Ja przy tym świetle widzę tylko tych, co istnieją."
Awatar użytkownika
Andziax007
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10079
Od: 20 gru 2008, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kielce woj. Świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Też się pochwalę:)

Post »

Madziu ślicznie Ci dziękuję ;:196 Ach jaka jestem szczęśliwa :tan
Ja teraz z niektórymi cissusami mam problem.....stoją na parapecie i mam nadzieję że odżyją :roll:
Awatar użytkownika
elcia1974
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9111
Od: 23 lip 2009, o 18:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Też się pochwalę:)

Post »

Madziu masz piękną kolekcję dorodnych trzykrotek. Są śliczne! (tfu, tfu- co by nie zapeszyc) ;:138
A jeśli chodzi o Twoją nieznajomą roslinkę, to napisz proszę, czy ma ona miękkie, czy sztywne i ostre na brzegach listki.
Jeżeli listki są mękkie to jest to zapewne jakaś dracenka. Przynajmniej mi tak się wydaje na pierwszy rzut oka. :D
Droga przez las nie jest długa, jeśli kocha się osobę, którą idzie się odwiedzic.
Aktualny wątek: Doniczkowi domownicy Eli cz. 7 Poprzednie części: Spis moich wątków
Wątek sprzedażowy: Sprzedam, kupię, wymienię rośliny doniczkowe
Awatar użytkownika
Madzia0400
100p
100p
Posty: 177
Od: 2 lis 2008, o 13:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Też się pochwalę:)

Post »

Dziękuję Ci Elciu:) Listki są miękkie- no więc to jakaś dracena :wink: za podpowiedź dziękuję ;:196
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=18046" onclick="window.open(this.href);return false;"

?Czy widzę kogoś na drodze? Nikogo! ? rzekła Alicja. ? Ach, żebym ja miał taki wzrok ? powiedział z żalem Król. ? Nikogo! na taką odległość! Ja przy tym świetle widzę tylko tych, co istnieją."
Awatar użytkownika
elcia1974
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9111
Od: 23 lip 2009, o 18:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Też się pochwalę:)

Post »

Nie ma za co, Madziu. :D Dracenki to moje ulubione kwiatuszki, więc tym bardziej się cieszę. :wink:
Droga przez las nie jest długa, jeśli kocha się osobę, którą idzie się odwiedzic.
Aktualny wątek: Doniczkowi domownicy Eli cz. 7 Poprzednie części: Spis moich wątków
Wątek sprzedażowy: Sprzedam, kupię, wymienię rośliny doniczkowe
Awatar użytkownika
zeberka4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6419
Od: 10 sty 2009, o 17:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Też się pochwalę:)

Post »

To ostatnie to jakas dracena?mam identyczne ale duze nie wiem :D

Reszta kwiatow tez fajna! ;:138
Awatar użytkownika
Madzia0400
100p
100p
Posty: 177
Od: 2 lis 2008, o 13:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Też się pochwalę:)

Post »

Witajcie
Długo mnie nie było i ubyło mi też wiele roślin (przez chorobę nie mogłam się nimi zbytnio zajmować to oddałam połowę innym miłośnikom kwiatów). Póki co nie będę powiększała swojej kolekcji a jako, że wiosna się powoli kończy to bardzo chętnie podzelę się z Wami szczepkami pozostałych roślinek, także jakby co to wiecie:) Pozdrawiam cieplutko
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=18046" onclick="window.open(this.href);return false;"

?Czy widzę kogoś na drodze? Nikogo! ? rzekła Alicja. ? Ach, żebym ja miał taki wzrok ? powiedział z żalem Król. ? Nikogo! na taką odległość! Ja przy tym świetle widzę tylko tych, co istnieją."
Awatar użytkownika
daka
1000p
1000p
Posty: 2544
Od: 10 lut 2010, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Północ Wielkopolski-miasto Trzcianka.

Re: Też się pochwalę:)

Post »

Witaj Magdo :wit
Zdrowiej i nie opuszczaj już forum,z chęcią będziemy oglądać twoją kolekcje która to ma piękne okazy. :D ;:108
Moje wątki.
Pozdrawiam Damian.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”