Po malinowym chruśniaku 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
klarysa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5895
Od: 11 mar 2011, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Po malinowym chruśniaku 2

Post »

Piękne odmiany wybrałaś ;:108 . Terminatorki. Nie powinno być z nimi kłopotu. Też kilka takich potrzebuję, ale myślę o zakupach na Renku.
Z tymi chwastami, to niestety też już wiem. Wyrywam tylko te, które rozpoznaję. pozostałe czekają... no bo mogą przecież okazać się czymś, o czym zapomniałam.
melduję, że wierzba nie chce puszczać korzonków, niestety ;:185 . Dostaniesz patyczki, może ty masz zielone łapki w przeciwieństwie do mnie.
Miłej niedzieli.
Wymiziaj Biga :)
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8926
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Po malinowym chruśniaku 2

Post »

Jak tam? Byliście w Starym Polu? Ciekawa jestem jak je oceniasz i co kupiłaś. Bo chyba nie jechałaś by tylko oglądać ;:224
izaziem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4178
Od: 22 sty 2008, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Po malinowym chruśniaku 2

Post »

Kochan wpadłam tylko na chwilę ;:3 Wiadomo święto pracy więc trzeba pracować podwójnie albo i potrójnie :D Mężuś ma wolne więc nie wiadomo za co się brać. Stare Pole zaliczone ;:138 Super zakup to szczepiony modrzew [ za ...35 zł :heja ] 2 renety [ukochane jabca]
Jakieś lilie ale skiełkowane i podobno trzeba będze je jesienią przesadzać głębiej, żółta piwonia za 10 ale za to marna i widziałam potem lepszą za 8, i różowy liliowiec ale w woreczku, parę jaskrów, żółtą funkię, czerwoną bazylię [cudo sprzedane jako bylina!?], kiełbasa litewska, ser i ciasto i więcej grzechów nie pamiętam ;:3
Zyczę udanego świętowania ;:3
Awatar użytkownika
AAleksandra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 5 wrz 2009, o 10:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Po malinowym chruśniaku 2

Post »

Ja także na razie nie grzebię na "zagospodarowanych" rabatkach. Zawsze narobię szkód zanim wszystko wyjdzie z ukrycia ;:124
Zakupy ciekawe, szczególnie kiełbasa i ser :;230 Można dziś zatem świętować sadzenie jabłoni. Bazylia czerwona wygląda ładnie na grządkach, ale u mnie w kuchni zapotrzebowanie raczej na zieloną. Moi panowie nosem krecą na "czerwone" :D (bez podtekstów politycznych :;230 )
Pozdrawiam serdecznie,
moje wątki
izaziem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4178
Od: 22 sty 2008, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Po malinowym chruśniaku 2

Post »

A u mnie rewolucje :heja Doczekałam się pergoli na podjeździe ;:138 Jeszcze małe poprawki, malowanie i obsadzanie ;:3 Ale się M zawziął i nawet nie wiem czy mu tu nie wyjdzie bokiem. Cały dzień dziobał to w przeciągu i w cieniu. Nawet już kicha :roll: Jak już zaczął to nie mógł się oderwać. Nie cierpię tego ale co zrobić na męski upór.
Awatar użytkownika
klarysa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5895
Od: 11 mar 2011, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Po malinowym chruśniaku 2

Post »

Izo, panowie to jednak są inni.
Nie da się tego zmienić, tak mają.
Szkoda, żeby miało to się skończyć chorobą lub złym samopoczuciem.
Dzionek był pogodny, ale powiało chłodem.
Ciekawa jestem efektu końcowego.
Pergola dla zamówionych róż? Czy coś innego już czeka?
izaziem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4178
Od: 22 sty 2008, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Po malinowym chruśniaku 2

Post »

Różę ze dwie na pewno tam będą chociaż nie są pnące ale rosną ok 1,5 - 2m Pomysły kłębią mi się w głowie ale pewnie to będzie trochę przypadek co mi wpadnie w łapy. Dam może jutro fotki to będę wdzięczna za podpowiedzi. Jestem trochę zaskoczona kolorem róż [który sama wybrałam 8-) ] różowym :wink: w odcieniach ale takie były najbardziej superowe ;:3 Może clematis a możę cytryniec . Kombinuję...
Awatar użytkownika
klarysa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5895
Od: 11 mar 2011, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Po malinowym chruśniaku 2

Post »

Tak to już jest z ogrodowymi przedsięwzięciami :wink:
Ja też na ogół mam jakiś ramowy plan, a reszta to wielka improwizacja.
Uwielbiam różowe, fioletowe róże i białe (wiem, powiesz, że to nie kolor :;230 ). czerwone wydaja mi się zbyt eleganckie do mojego rozczochranego.
Ja mam podobny problem z Elegansem-kupiłam, ale gdzie go posadzić i w jakim towarzystwie? Może z Edenką?
izaziem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4178
Od: 22 sty 2008, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Po malinowym chruśniaku 2

Post »

Nareszcie podlało ;:3 i pięknie pachnie zielenią. Dzisiaj znowu za mało dnia na ogród i cokolwiek. Kto to widział zaczynać imprezę o 16 tej 8-) ?! No i trzeba jeszcze upiec ciasto. No cóż, sąsiedzka 50 tka zobowiązuje.
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20150
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Po malinowym chruśniaku 2

Post »

Miłej zabawy Izo :tan , a deszczu to Ci zazdroszczę, chyba niegrzeczna byłam i moją działkę wszystkie chmury omijają ;:145
izaziem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4178
Od: 22 sty 2008, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Po malinowym chruśniaku 2

Post »

Impreza była bardzo udana czego nie można powiedzieć o moim cieście... Pierwsze z rabarbarem i z....wielkim zakalcem :oops: Jubilat był wniebowzięty [zamawiał zakalca a ja mu na to - jak ja ci zrobię zakalec? :;230 no i się udało] Wczoraj było dojadanie resztek po imprezie a wieczorem kino. Polecam film 'Nietykalni' francuski , na prawdę warto!!!
A dzisiaj pada no to na pocieszenie drożdżówka ale tym razem bez zakalca :wit
Awatar użytkownika
klarysa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5895
Od: 11 mar 2011, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Po malinowym chruśniaku 2

Post »

Z doświadczenia wiem, im bardziej się starasz-tym większy zakalec ;:223 I co najdziwniejsze, wszyscy się zajadają i chwalą ;:oj
Czyli spełniłaś marzenie solenizanta ;:108
O filmie dużo dobrego słyszałam.
Drożdżówka...
Może ja tez coś słodkiego popełnię, na osłodę ostatniego dni urlopowania.
Fotki pergolek proszę ;:108
izaziem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4178
Od: 22 sty 2008, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Po malinowym chruśniaku 2

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek
Justyno mówisz i masz :wit Nie wiem jeszcze jak ja posadzę te róże. Nie będą pnące a wyższa do 2m, no i co tam jeszcze. Cały czas kombinuję.Mur jest właśnie okładany jasnymi kaflami ;:3
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”