Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
garden11
1000p
1000p
Posty: 1102
Od: 3 gru 2014, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Elizko, w takim razie poprosimy o świeże fotki:)
Pozdrawiam Ewa

W ogródku u Ewy
Awatar użytkownika
elissa
200p
200p
Posty: 223
Od: 10 mar 2011, o 09:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Witaj Eliza :)
Oczywiście natknęłam się przypadkowo, choć nie do końca, bo poszukiwałam cebulowych ogłoszeń :heja

Wątek przepiękny!!!! Słów w sumie brak!!! Zresztą taka piękna osoba jak Ty ( i zewnętrznie i wewnętrznie) emanuje taką niesamowitą radością, pozytywną energią... Miał mąż szczęście, że Cię wypatrzył ;:215

Rośliny masz przepiękne po prostu! Podobają mi się najbardziej tulipany, lilie i krokusy :tan Szacun za włożoną pracę, tym bardziej, że jesteś mamą ;:215
Gratuluję córci ;:108 ja mam synka ( w sumie trzech :lol: :lol: :lol: ) z tego roku co Twoja Królewna.... Jak dajesz radę kiedy ogród woła i dzidzia też domaga się uwagi???? ;:219

Bardzo mi miło, że tu zajrzałam iiiiiiiiiiii zaglądać będę ;:108

ŁAskawej, i aż tak bardzo nie pracowitej, Wiosny kochana!!! ;:168
Pozdrawiam, Ela
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Witajcie... o ile jeszcze ktoś mnie ma w wątkach :oops: nooo ale jeśli nie to sama sobie na to zasłużyłam... w końcu nie było mnie tu przeszło rok :shock: nawet nie sądziłam że aż tyle czasu minęło :shock: sama zaglądając teraz do swojego wątku zadałam sobie pytanie - to ja nie dodałam ani jednego zdjęcia z wiosny :?:

Kochani przez ten okres nieobecności na forum urodziła nam się druga córeczka - Nadia, obecnie ma 4 miesiące :D, więc cały miniony rok niewiele byłam aktywna w ogrodzie, z końcem maja uporządkowałam tylko zeschłe pozostałości po tulipanach, krokusach no i ogrom chwastów, przez co później odchorowałam 2 dni męcząc się zgagami :cry: posadziłam potem aksamitki i zasiałam maciejkę aczkolwiek w związku z tym że mieliśmy lato jakie mieliśmy to niewiele z nich przetrwało te upały (co też nie podlewałam bo nie miałam z kim dziecka zostawić) no i koniec z końców zamiast ogrodu to zrobił się chwastowy busz ;:oj który uporządkowałam dopiero w październiku jak doszłam do siebie po cesarce, choć głupia długo nie powinnam grzebać w ziemi ponieważ w ostatniej chwili uratowano mnie i córeczkę no ale pomimo tego jednak tęsknota za grzebaniem w ziemi wygrała :)

Prócz narodzin córeczki doczekałam się jeszcze jednego... mianowicie mąż pod moją nieobecność (będąc na porodówce) znalazł i podpisał umowę wstępną dotyczącą kupna działki ;:138 działkę widziałam tylko ze zdjęć :D także za urodzenie córeczki dostałam prezent o którym zawsze marzyłam :heja
No i powoli ruszyliśmy w kierunku budowy wymarzonego domku :D na razie załatwiliśmy pozwolenia na przyłącze wody i prądu, niedawno geodeta wymierzał działkę by postawić słupki graniczne, no i wybieramy projekt domku :D

Za chwilkę wstawię jakieś zdjęcia z wiosny... :wit
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7865
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Elu wielkie gratulacje za urodzenie córeczki ;:138 ;:138 .
Prezent od męża wspaniały ,a swój domek z działeczką to marzenie każdego .
Dużo zdrówka i szybkiego zamieszkania w swoim domku ;:167 ;:167
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
elissa
200p
200p
Posty: 223
Od: 10 mar 2011, o 09:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Eliza ;:196

Nie gniewam się, bo Cie rozumiem ( dzieciaki).
widzę, że same dobre zmiany u Ciebie- bardzo się cieszę i szczerze gratuluję ;:196
Pozdrawiam, Ela
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

hej, wczoraj jednak zdjęć w końcu nie dodałam bo pierw musiałam ich poszukać czyli przeczesać pełno folderów ze zdjęciami które robi mój M, więc do północy sobie posiedziałam :? noo ale co nieco znalazłam, właściwie małe co nieco - niestety :(

Te cebulki były sadzone z końcem listopada 2014 roku - wymysł mojego M, ja do tego nawet palca nie przyłożyłam :D
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Obrazek

Okkk doszłam do tego jak dodać zdjęcia by były normalnych rozmiarów, bo widzę że fotosik troszkę wprowadził zmian pod moją nieobecność i trochę się pogubiłam :D

Nooo to pierwsze zdjęcie jak wspomniałam przedstawia ilość tulipanów, krokusów i hiacyntów posadzonych przez mojego M :D

A tu efekt tego nasadzenia, choć myśleliśmy że nic z tego nie będzie ze względu na bardzo późną porę ich sadzenia, więc możecie sobie wyobrazić jak bardzo cieszyliśmy oczy gdy wszystkie zakwitły :heja

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


A tutaj krokusy które też są dziełem mojego M, sadzone były 2 tyg. przed tulipanami :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tu już po przekwitnięciu krokusów

Obrazek

Obrazek
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Alu dziękuję za gratulacje, a do zamieszkania w nowym domku jeszcze hen hen czasu, nawet nie jestem w stanie powiedzieć ile :(

Elu tak dzieciaczki, ale nawet jak już miałam ta chwile wieczorem dla siebie to już nawet kompa nie chciało mi się otwierać, po prostu spoczęłam na laurach ;:223 ale postaram się poprawić :lol:
Dziękuję także za gratulacje :D
Jasia22
100p
100p
Posty: 102
Od: 17 sty 2010, o 16:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: KATOWICE

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

super rabata ciekawi mnie ile tam jest cebul pozdrawiam
Zapraszam serdecznie
: Spełnione marzenie 2007
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4871
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Elizko...i ja muszę ci pogratulować powiększenia rodziny, jesteś usprawiedliwiona. :uszy . Rabatki z tulipanami , krokusami, hiacyntami robią wrażenie. ;:215 . Kurcze....ale mąż się tego nasadził. ;:224 Sama jestem ciekawa ile cebul tam się zmieściło. :roll:
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Zeniu dziękuję bardzo za gratulacje :D
No nie powiem bo się napracował, sama się dziwie że mu się chciało i to przecież ciepło nie było... a posadził wtedy 3 tysiące krokusów, 2 tysiące tulipanów i 500 hiacyntów ;:223
Teraz w październiku sadził kolejną porcję krokusów 3,5 tysiąca tyle że te ubzdurał sobie że posadzi tylko w trawie no i jakimś młotkiem robił dziury w trawniku i każdą jedną z osobna cebulkę sadził - masakra ;:oj
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4871
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

Takiego męża to bym na rękach nosiła. :;230 . Już sobie wyobrażam jak będzie pięknie na wiosnę. Mąż będzie dumny, a ty z niego. ;:215
Awatar użytkownika
elissa
200p
200p
Posty: 223
Od: 10 mar 2011, o 09:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród teściowej, który wzięłam pod swoje skrzydła cz. 2

Post »

ibizaa pisze: a posadził wtedy 3 tysiące krokusów, 2 tysiące tulipanów i 500 hiacyntów ;:223
Teraz w październiku sadził kolejną porcję krokusów 3,5 tysiąca tyle że te ubzdurał sobie że posadzi tylko w trawie no i jakimś młotkiem robił dziury w trawniku i każdą jedną z osobna cebulkę sadził - masakra ;:oj
Wow!!! to dopiero pracuś ;:108 Dobraliście się, nie ma co ;:196 Z takimi charakterami to Wy migiem ten domek pobudujecie i sie wprowadzicie ( mocno trzymam kciuki)
Pozdrawiam, Ela
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”