U Antooosi :):):)

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
aconitum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1278
Od: 30 lip 2008, o 13:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie i ten wątek odświeżyć :)
bo zapełnia się pięknościami szybciutko :)
Anka
Awatar użytkownika
agaxkub
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3754
Od: 3 paź 2007, o 09:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

ojojojojooooj


nie miałam pojęcia, że jest tyle różnych szefler....
Awatar użytkownika
effa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2750
Od: 16 wrz 2007, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sandomierz

Post »

Zielony kącik też mi się podoba :D Znowu mnie bierze na szeflerę :lol: a miejsca brak... no cóż ale M i tak będzie musiał mi coś sprawić na imieninki niedługo i jak dobrze pomyśli... :lol:
Pozdrawiam Ewa
Rośliny doniczkowe / Kaktusy
Awatar użytkownika
Antooosia
1000p
1000p
Posty: 3430
Od: 8 sty 2008, o 08:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post »

Kasiu miło,że to ktoś widzi :wink: ,Krzysztofie mam nadzieję,że sny były kolorowe 8) Moniko no to znowu będzie książka :lol: ,Aguniu strasznie mi miło,zaglądaj często,będzie mi jeszcze milej.Wyściskaj małą Kingunię i pamiętaj,że wszystkie Kingi to niezłe gagatki :wink:
Wiolu z tymi osłonkami to od Was się nauczyłam :wink:,tylko kurka dlaczego one tak strasznie drogie!!!!!!!!!
Aniu dzięki...ale wszystko już pokazałam(jeszcze kilka maluchów się ukorzenia,ale na razie sza!) :( .
Aga jest jeszcze więcej...marzy mi się taka jedna microphylla chyba się nazywa....normalnie obłęd!A w ogóle gdzie Ty się podziewasz?Myślałam dziś o Tobie...wymiziaj Szirusia :wink:
Ewciu cieszę się,że wpadłaś do mnie.Wiesz,mojemu M to trzeba czarno na białym...bo nie zrozumie....ale ten typ tak ma -FACECI :roll: A gdyby mimo wszystko nie pojął,to zawsze coś tam ciachnąć mogę :D
Pozdrawiam,Kinga.
Na skraju lasu jest mały domek...
Awatar użytkownika
effa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2750
Od: 16 wrz 2007, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sandomierz

Post »

Antooosia pisze:Ewciu cieszę się,że wpadłaś do mnie.Wiesz,mojemu M to trzeba czarno na białym...bo nie zrozumie....ale ten typ tak ma -FACECI :roll: A gdyby mimo wszystko nie pojął,to zawsze coś tam ciachnąć mogę :D
Dzięki Kinguś :D Jak na razie będę go naprowadzać a co z tego wyjdzie zobaczymy :lol:
Pozdrawiam Ewa
Rośliny doniczkowe / Kaktusy
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Ewuniu pokaż mężowi szeflerki Tosi to pojmie o co chodzi :) Mój Łukasz do dzisiaj wzdycha nad roślinkami Tosieńki :) Nawet planuje już co kupić hi hi Normalnie jakby przeszedł terapię szokową. Kazał mi się nie zajmować maluchami tylko kupować odrazu większe kwiaty.
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Awatar użytkownika
effa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2750
Od: 16 wrz 2007, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sandomierz

Post »

mój wzdycha ale na widok szybkich samochodów - typowy facet :? i raczej nigdy go nie ujrzę wzdychającego do jakiejś rośliny :lol: ale fakt faktem ma chłopak czasem jakieś przebłyski i ulegnie widokowi fajnej roślinki :lol:
Pozdrawiam Ewa
Rośliny doniczkowe / Kaktusy
Awatar użytkownika
Agnieszka_73
200p
200p
Posty: 416
Od: 16 paź 2008, o 21:17
Lokalizacja: Białystok

Post »

:lol: :lol: :lol: Oj te Kingi :lol: :lol: :lol: Fajne dziewczyny :)
To ja typ niepokorny :)
Awatar użytkownika
Antooosia
1000p
1000p
Posty: 3430
Od: 8 sty 2008, o 08:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post »

Ewcia na razie nie ma za co... 8) .A wiecie,była kiedyś w jakimś markecie reklama:jajka10 szt. 399zł +rower gratis.
Może Twój M znajdzie taką reklamę-szeflera 100 000 + BMW gratis :lol:

Monia przekaż M,że to z maluchów takie wyrastają :wink: ,a duże trudniej się do zmiany warunków przyzwyczajają...

Aga dzięki,powiem M,że ma fajną żonkę-niech kocha i na rękach nosi(wiem,troszkę przesadziłam,ale co tam...od razu mi lepiej 8) )
Pozdrawiam,Kinga.
Na skraju lasu jest mały domek...
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Dziewczyny to jak znajdziecie gdzieś tą promocję na szeflerę to dajcie znać. Tylko jakby była w troszkę niższej cenie :lol:

Tosiu ja codziennie Łukaszowi powtarzam, że te maluchy kiedyś urosną, ale to jakoś nie działa. On chciałby odrazu duże kwiaty :)
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Awatar użytkownika
miluck
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2491
Od: 22 lut 2008, o 21:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Police

Post »

O kurczę przez kilka dni już 4 strony!
Tosiu ależ zadbane rośliny.
Mnie zauroczyły fiołki o pstrych liściach w których się ostatni szaleńczo kocham :wink:
Co do osłonek to faktycznie wydają mi się coraz droższe,
może spróbujesz upiększać metodą decoupage?
Mam zrobionych kilka i jestem zadowolona,można za niewielkie pieniądze dopasować sobie kolor i wzór do wnętrz.
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Jagódko a pokazywałeś swoje doniczusie robione tą metodą? :oops: Bo ja też myślę o wymianie doniczek na ceramiczne i przerażają mnie koszty. Więc może bym skorzystała z Twojego pomysłu :oops:
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Justa007
200p
200p
Posty: 246
Od: 24 wrz 2008, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Post »

Ale i tak ginura jest prześliczna - zachorowałam na nią na tym forum, ale mimo najszczerszych chęci nie mam dla niej miejsca :cry:
Muszę się zdjęciem zadowolić 8)
Zielonolandia - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=48079" onclick="window.open(this.href);return false;
Wątek sprzedażowy - http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 11&t=48109" onclick="window.open(this.href);return false;
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”