Pochylony świat na piasku cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jollla500
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10625
Od: 26 cze 2008, o 23:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Post »

Aniu najważniejsza rodzinka my cierpliwie na Ciebie poczekamy ;:109 Obrazek
Jolllinki ;:3Do Jollla500
Miłością moją są ogrody, wschody słońca i jego zachody......
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Piękne zdjęcia żurawi ( aż tu słychać , jak "krzyczą " nawołując się miłośnie nawzajem...)
Aniu, nie dziwie się ,że tak cieszą Cię wszelkie , nawet najmniejsze, przejawy wiosny - chyba wszyscy tak mamy :) Ja też codziennie staram się zrobić ogrodowy rekonesans , mimo ,że aż tak szybko na razie w ogrodzie nic się nie zmienia. A jednak. Każdego dnia spostrzegam jakąś małą zmianę i to bardzo mnie cieszy.
Pozdrawiam cieplutko, E.
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12832
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Post »

Aniu, kupiłam Tobie tego berberysa.Zdrowych , Pogodnych Świąt, kolorowych jajek i mokrego dyngusa. ;:12
Awatar użytkownika
Jadzia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4497
Od: 28 cze 2008, o 17:39
Lokalizacja: Okolice Ełku

Post »

Aniu ja mogę się podzielić z Tobą Miodunką jakbyś nie miała , co prawda jest jeszcze mała , ale szybko się rozrasta i tak jak Hania napisała :lol: Ja mam posadzoną pod drzewami , bardzo fajnie wygląda .
Obrazek
Awatar użytkownika
kubanki
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1981
Od: 28 sie 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Bardzo wszystkim dziękuję za słowa otuchy i wsparcia w sprawie zdrowia i zielska w ogrodzie.
Zgodnie z radami skorzystałam z pomocy przy sadzeniu wrzosów, siostra mi dziś pomogła i przesadziłyśmy pierwszą porcję ponad 120 sztuk. Szło gładko, rośliny mają bardzo ładne korzenie, doniczki z allegro bardzo dobrze się spisują :) Jeszcze tydzień i wszystkie będą przesadzone.
Tymczasem w ogrodzie mnóstwo się dzieje, a ja niestety nie mam kiedy złapać aparatu i uwiecznić tych pięknych chwil. A później będę żałować...
Ania
Mój ogród cz. 1, cz. 2
Awatar użytkownika
kubanki
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1981
Od: 28 sie 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Jadzia1 pisze:Aniu ja mogę się podzielić z Tobą Miodunką jakbyś nie miała , co prawda jest jeszcze mała , ale szybko się rozrasta i tak jak Hania napisała :lol: Ja mam posadzoną pod drzewami , bardzo fajnie wygląda.
Jadziu, dziękuję bardzo za propozycję, ale dostałam już miodunkę od Igi. Piękną kępę, którą podzieliłam na dwie kępy. Pięknie kwitnie :)
Ania
Mój ogród cz. 1, cz. 2
Awatar użytkownika
jollla500
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10625
Od: 26 cze 2008, o 23:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Post »

Aniu to cieszę się że praca z wrzosami idzie Ci dość dobrze. Aniu znajdź chwilkę i uwiecznij ten moment w ogrodzie, bo potem będziesz żałować :wink:
Jolllinki ;:3Do Jollla500
Miłością moją są ogrody, wschody słońca i jego zachody......
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13422
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Gdy myślę o tobie to od razu mam przed oczami robotę jaką musisz wykonać by mieć swoje piekne, wymarzone wrzosowisko...
I bardzo się cieszę że idzie ku lepszemu i będziesz miała taki klimatyczny kawałek terenu.
Trzymam kciuki by sił starczyło :P
babi52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1654
Od: 10 lis 2008, o 00:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazury

Post »

Aniu podaj mi namiary na P.W. Po niedzieli będę robiła "czystki " na skalniaku to podrzucę skalniaki.
Kaśka
Awatar użytkownika
EdytaB
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2693
Od: 1 sty 2009, o 12:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Post »

Przyszłam poczytac , pozdrowić i spytać czy już po wizycie rodzinki? Fotki z ogrodu prosze bo tam dużo się dzieje :)
Ogródek EdytyB

zapraszam
Awatar użytkownika
kubanki
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1981
Od: 28 sie 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

bishop pisze:Ostatnio dudka widziałem ćwierć wieku temu. Fajnie masz, ze mieszkają w pobliżu. Koniecznie musisz ich nałapać...

...w obiektyw
Krzysiu, chyba dzięki Twoim zaklęciom... Udało się!!!
MążAni w czasie telefonicznej rozmowy służbowej zakrzyknął, że jest dudek przy samochodzie. Myślałam, że coś mu się przywidziało, ale grzecznie złapałam aparat i tak, był tam, przy wiacie samochodowej, potem przeszedł prawie pod dom, potem spokojnie zszedł ze skarpki i przeszedł przez kamienną ścieżkę, zszedł na ziemię i spokojnie wyszukiwał pożywienia. Był u nas pewnie z pół godziny, a my zachowywaliśmy się bardzo ostrożnie, żeby wrócił. Na szczęście pies był akurat na spacerze z moją siostrą. W ogóle dudki przyleciały w niedzielę Wielkanocną, przynajmniej do nas. Słychać było już od rana ich charakterystyczne odgłosy, takie jednostajne dudnienie (dududududududu i tak w nieskończoność, trzeba być wyczulonym na ten dźwięk, bo wtapia się w inne odgłosy wiosny, nie wybija się na pierwszy plan jak na przykład świergotanie skowronka). Dobra, a teraz... ON:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przepraszam za jakość ostatniego zdjęcia, ale był już daleko i w cieniu, a koniecznie chciałam go pokazać z rozłożonym czubkiem.
Ania
Mój ogród cz. 1, cz. 2
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Najpierw żurawie , teraz dudek ... z czubkiem jak się patrzy ! No , takich ornitologicznych okazów to u mnie nie ma... Żurawie i owszem , czasem słychać , gdzieś na odległych łąkach , ale dudek nie zawitał nigdy... Są za to kosy , które ostatnio z zapałem rozgrzebują dziobkami korę w poszukiwaniu obiadu - śmiecąc przy tym znakomicie. Ale wybaczam im , bo nic nie równa się ich radosnym pogwizdywaniom :)
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
Awatar użytkownika
jollla500
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10625
Od: 26 cze 2008, o 23:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Post »

Aniu ale masz szczęście mogąc patrzeć na takie piękne ptaszki ;:109
Jolllinki ;:3Do Jollla500
Miłością moją są ogrody, wschody słońca i jego zachody......
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”