Małe-wielkie szczęście...cz2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
klarysa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5895
Od: 11 mar 2011, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Małe-wielkie szczęście...cz2

Post »

Ewo, sosnka pójdzie do donicy. Podoba mi się kolorek. Energetyczny.

Iwonko, chyba nie pokazywałam. Postaram sie to naprawić :wink: .Jest u mnie zaledwie 2 tygodnie. To jesienny nabytek. Ma fajne listki i kolorek. Trochę inny niż pozostali krewniacy. Od Izy dostałam naprawdę sporo różnych ciekawych i pięknych bylin, które znałam tylko z publikacji.
Mirtowaty też mi się podoba, taki srebrzysty. Będzie ładnie wyglądał z ciemną zielenią.
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2800
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Małe-wielkie szczęście...cz2

Post »

Kochana wyrzuć te wilczomlecze jak CI mają nie dać zyć.... u mnie są grzeczne ,ale to wina gliny ;:108 Nie chcę Ci zrobić krzywdy :oops: U mnie nawet one sie nie rozmnażają :shock:
;:180
marzenia się spełniają! Dana
izaziem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4178
Od: 22 sty 2008, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Małe-wielkie szczęście...cz2

Post »

Justynko, słuchaj mądrych i doświadczonych koleżanek! sosnka koniecznie do donicy i ten drugi chyba też... Ciężko je okiełznać ale zrezygnować z nich nie sposób.
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2800
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Małe-wielkie szczęście...cz2

Post »

:oops: ;:180
marzenia się spełniają! Dana
Awatar użytkownika
klarysa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5895
Od: 11 mar 2011, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Małe-wielkie szczęście...cz2

Post »

Danusiu, oczywiście, że nie wyrzucę :shock: . Będą piękne barwne plamy i fakturę tez mają ładną. Oba są niesamowite i jak radzą dziewczyny, ograniczę je w razie potrzeby.

Iza, dzięki.
Wiele takich roślin w ogrodzie, które są ekspansywne, ale tak piękne, że zostają.
Zaprzyjaźnione ogródki przygarną każdą ilość nadwyżek (na 5000n można poszaleć z ilością) :wink:
Awatar użytkownika
Jagusia
1000p
1000p
Posty: 3193
Od: 24 lis 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Małe-wielkie szczęście...cz2

Post »

a mnie się nie udało ani na pierwszej, ani na drugiej ani nawet na trzeciej stronie.... ale wcale się tym nie przejmuję i będę zaglądała na pewno.

Pakę faktycznie wypasioną dostałaś - tylko się cieszyć i planować nowe nasadzenia :D
Nie traktuj życia serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
Wątek Jagusi w 2015 r tradycyjnie niezupełnie ogrodowy - zapraszam Wszystkie moje linki
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21494
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Małe-wielkie szczęście...cz2

Post »

Mirtowaty jest spokojniejszy :D Dopytywałam u posiadaczek-rozłazi się, ale bez przesady. Dostanę sadzonkę wiosną :;230
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2800
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Małe-wielkie szczęście...cz2

Post »

Cieszę sie ,że paczka dotarła i choć troszkę poprawiła Ci humorek w tym zapracowanym tygodniu ;:108 Mam nadzieje ,że opanujesz wilczomlecze i nie sprawia Ci kłopotu i ze liolowce sie przyjmą ,bo ja tu czytam że nie pora na ich sadzenie ...ja moje sadziłam póżna jesienia i dały radę mam nadzieje ,że te tez sobie poradzą.Na wiosnę przesle Ci trawę jak chcesz spartynę grzebieniastą i miscanta giganta ,bo teść będzie dzielił swoje
Pozdrawiam i milego dzionka mimo tej pogody ;:196
marzenia się spełniają! Dana
Awatar użytkownika
klarysa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5895
Od: 11 mar 2011, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Małe-wielkie szczęście...cz2

Post »

Jagusiu, nie lokata najważniejsza, ale to że jesteś ;:167 ;:196
A paczka to mi humorek poprawiła ;:108

Ewo, mi on się bardzo podoba. A z opanowaniem-zobaczymy :wink: Lubię jak coś się rozłazi (bez przesady), przynajmniej widzę, ze temu u mnie dobrze. tak mam z barwinkiem, bodziszkiem. I daję radę.
Gorzej chyba, jak coś nie chce rosnąć mimo zabiegów i starań.

Danusiu, taka paka, to także koszt ;:224 Chciałabym się jakoś zrewanżować. Więc jeśli coś wypatrzysz, śmiało mów-wykopiemy. Albo pokryję koszty przesyłki.
Liliowce dane z ;:167 nie mogą się nie przyjąć.
Na trawki zawsze jestem chętna :). Tylko chciałabym się odwdzięczyć. Nie chcę wykorzystywać i naciągać :oops:
Humorek,mimo wszystko, po takich prezentach 10 w skali 10 :D. nawet to, co za oknem (1C) nie jest w stanie tego zmienić.


Pozdrawiam cieplutko :wit .
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2800
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Małe-wielkie szczęście...cz2

Post »

Kochana jak ja się ciesze ,ze mogłam Ci zrobić przyjemność .Mam nadzieje ,że będą Ci pieknie rosly.Nie napisałam te pomarańczowe liliowce jeden taki mega żarówiasty a drugi pełny a żółte niższe pachnące i wysokie pózniejsze nazwy będzie pewno znała Igusia ,bo ja nigdy do tego nie przykładałam uwagi.Ty juz nie przesadzaj to ja się musze odwdzieczyć .I jeszcze przepraszam ,bo nie wsadziłam do paczki wierzby sachalińskiej ...mogę razem z trawkami :?: ,bo jak Ci zalezy to wyslę jeszcze teraz :oops:
Mam dobrą wiadomość tydzień się kończy :tan
Buziaki ;:196
marzenia się spełniają! Dana
Awatar użytkownika
klarysa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5895
Od: 11 mar 2011, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Małe-wielkie szczęście...cz2

Post »

Danusiu, na wierzby przyjdzie czas, nie rób sobie teraz kłopotu ;:108
Patyczki od mojej włożyłam do ziemi. Zobaczymy czy będzie chciała mieć dzieciaczki. Bo na ziemi korzonków przez odkłady nie wytwarza sama z siebie. Nie wiem dlaczego.
Z tych liliowców bardzo się cieszę. Mam już początek ognistej rabatki, kontynuacja po eksmisji owocówek. Będą tam miały fajną ekipę.
Nazwy odmianowe nie są najważniejsze. Będziemy zimą ćwiczyły spostrzegawczość i pamięć, rozwiązując te roślinne zagadki.
Jeszcze jutro i koniec tego szalonego, a w przyszłym do czwartku, bo ważne święto mamy-trzeba to opanować. A potem już spokojniej. Czeka mnie jeszcze ślubowanie pierwszoklasisty w przyszłą sobotę ;:224 to dopiero przeżycie.
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Małe-wielkie szczęście...cz2

Post »

Lubię czytać, że jakaś roślina rozłazi się, bo jest to dla mnie sygnał, że będzie u mnie rosła :lol:
Wszystkie ekspansywne rośliny rosną u mnie grzecznie, a czasami chciałabym, żeby zaszalały.
Justynko mirtowatego wilczomlecza mam i kilka innych :wink:
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2800
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Małe-wielkie szczęście...cz2

Post »

No to czeka Cie mega świeto ...ja w zeszłym roku przerobilam a teraz biegam na spotkania przed I komunią ;:108
Ciesze sie ,że żarówiasta rabatka bedzie miala troche z mojej ziemi ,bo Twoja genialnie się u mnie rozrasta... bodziszki rosna w siłę .Z tą wierzba poczekam do wiosny i prześlę razem z trawami i itp .
;:196
marzenia się spełniają! Dana
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”