Podkaszarka,jaką kupić?

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
ODPOWIEDZ
x_B-a
---
Posty: 675
Od: 14 lip 2006, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

NICD c zytaj dokładniej. To nie spalinówka tylko elektryczna.
Awatar użytkownika
janhel41
200p
200p
Posty: 364
Od: 29 kwie 2008, o 15:21
Lokalizacja: Skierniewice

Post »

Już dwa lata kupuje elektryczne podkaszarki jedną w Tesco a drugą w Castoramie obie produkcji chińskiej w cenie okolo 50 zł. Wystarczyły na sezon ,ulegały awariom ,więc w ramach gwarancji oddawałem je do sprzedawcy ,a tam zwracali mi forsę .Chyba znów w tym roku udam się po następną podkaszarkę.Wiwat Chińczycy. :P
x_B-a
---
Posty: 675
Od: 14 lip 2006, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Dokładnie. Moja jeszcze się nie psuje.
Anderson
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 18 maja 2008, o 15:14

Spalinowa kosa czy podkaszarka - co lepsze?

Post »

Witam

Chcę kupić kosę spalinową, Stosunek CENA/JAKOŚĆ gra dużą rolę. Zastanawiałem się nad kosą firmy OLEO-MAC lub Stihl. W obu przypadkach zastanawiam się nad mocą 1.8KM, ponieważ mam dużą działkę. Krążą opinie, że oleo-mac ma praktycznie te same podzespoły i tą samą jakość przy niższej cenie. Co o tym myślicie? Która firma ma bardziej rozwinięty i skuteczniejszy serwis? Bo to dla mnie ważne-mieszkam w Krakowie.

Z góry dziękuję za pomoc :)
Awatar użytkownika
bigaczzz
200p
200p
Posty: 464
Od: 16 lut 2008, o 10:43
Lokalizacja: okolice Opola

Post »

Nie musisz koniecznie rozglądać się za tymi markami. Aby trochę zaoszczędzić mozesz kupić sprzęt VICTUSa bądź NACa. Te marki współpracują z Briggs & Stratton przy konstruowaniu silników. Ja kopiłem kosę NACa i jak do tej pory nie narzekam. W razie awarii, nie ma problemów z zakupem części. Całość zmontowana jest bardzo dokładnie. Czasem można zaoszczędzić i tego nie żałować.
jarosz339
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 16
Od: 13 kwie 2008, o 20:02
Lokalizacja: Gdańsk

Post »

Ja też kupiłem kosę firmy NAC i to prawda że na silnik nie można narzekać ale mi po drugim sezonie użytkowania ukręciła się linka, szczerze polecam kosy z wałkiem :D
Awatar użytkownika
aśka2006
500p
500p
Posty: 555
Od: 18 gru 2007, o 13:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Olsztyn warmia i mazury

Kosa spalinowa

Post »

Jaką kosę spalinową możecie polecić?
Do koszenia skosy 2x150 m oraz miejsca pomiędzy sosnami.

Zastanawiam się również nad podkaszarką o większej mocy????
Jakie macie zdanie i doświadczenia?
Aśka
Awatar użytkownika
bigaczzz
200p
200p
Posty: 464
Od: 16 lut 2008, o 10:43
Lokalizacja: okolice Opola

Post »

Ja posiadam właśnie kosę z wałkiem ale znowuż narzekam na szpule żyłek. Są one wykonane z marnego plastiku i często pękają. I nie mam tu na uwadze produktów NACa tylko wszystkich dostępnych na rynku. Trudno jest trafić na coś porządnego. Ale jeśli ktoś nie musi podkaszać tak jak ja przy przeróżnych płotach czy studniach może założyć metalowy trójząb z którym nie miałem jeszcze nigdy problemów.
Anderson
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 18 maja 2008, o 15:14

Post »

Krótka piłka.. nie zwaząjąc na pieniądze co brać? STIHL czy OLEO-MAC?
jarosz339
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 16
Od: 13 kwie 2008, o 20:02
Lokalizacja: Gdańsk

Post »

Osobiście kupiłbym Sthila, to jednak sprawdzona firma i nie ma :D: najmniejszych problemów z serwisem!!! :D
kaczorwiki
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 7
Od: 25 maja 2008, o 01:12

NAC

Post »

witam a jakie modele NACA macie
Awatar użytkownika
Działkowiec
50p
50p
Posty: 88
Od: 23 kwie 2008, o 10:54
Lokalizacja: Warmia i mazury

Post »

Ja bym radził coś z firmy stihl. Mają najlepsze podkaszarki i inne spalinowe jak i elektryczne urządzenia.
kubej
50p
50p
Posty: 83
Od: 27 kwie 2008, o 17:15
Lokalizacja: Gdynia

Post »

Tez polecam Stihla. Mam od kilku dni i sie sprawuje dobrze. Przedtem uzywałem kosy Makita, ale trafiłem chyba wadliwy model, bo choc firma tez z gornej polki to u mnie sie czesto psula. Pozdr.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”