Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

No tak , szybki byłem :oops: A Ty Aguś już w wiosennym pędzie ;:33 ;:33 Fotki już są bardzo dobre , a jak jeszcze wprawy złapiesz to ;:224 ;:224
Taka ilość kory i u mnie by się zmieściła , cały ogród miałbym wyściółkowany. ;:108 ;:108
Awatar użytkownika
hala67
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3796
Od: 1 paź 2011, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Aguś, znalazłaś firmę działającą błyskawicznie. Kilka dni temu zamawiałaś ziemię i korę, a dziś już masz dostawę. No, no ;:224
Zdjęcia jak zwykle cudne ;:138
Pozdrawiam Hala
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Haluś, tak jak Ci mówiłam - znalazłam tego dostawcę w mojej okolicy; umówiliśmy się na dzisiaj i nie mam żadnych zastrzeżeń... Jeśli czegoś mi zabraknie, to na pewno wrócę do tego samego. A Tobie udało się zamówić korę?
Tadziu, lepiej późno niż wcale ;) Tej kory (120 worków) to może mi jeszcze zabraknąć ;)
Nie szalej jutro za bardzo w ogrodzie! ;)
Dorota, dzięki - fajnie, że skrzynia przypadła Ci do gustu... Na zdjęciu wygląda na niewielką, ale ma 1,60m długości - mam nadzieję, że posadzone rośliny będą się w niej dobrze czuły... A kora, no cóż - raz na dwa-trzy lata trzeba dosypywać...
Awatar użytkownika
hala67
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3796
Od: 1 paź 2011, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Aguś, znalazłam na al... jednego dostawcę, który ma swoją firmę jakieś 50 km ode mnie. Ale jeszcze nie zamówiłam. Mi bardziej zależy na dobrej ziemi, bo tego na mojej działce jak na lekarstwo. Chciałabym wzbogacić mój piaseczek pod przyszłe rabatki kwiatowe.
Pozdrawiam Hala
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Aha... Popatrzyłaś na kometarze u tego sprzedawcy?
Ja również zamawiałam ziemię, 20 worków, i jest bardzo dobrej jakości.
Awatar użytkownika
Nutka81
1000p
1000p
Posty: 2806
Od: 13 maja 2010, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Hej Aguś, widzę że i u Ciebie cały dzionek był bardzo pracowity :) Ja również padam ze zmęczenia...ale za to zadowolona ;)
Dostawa kory całkiem pora :D Będzie co dosypywać ;)
Aguśka, a możesz dać namiary na tego dostawce? ;)
Pozdrawiamy! Małgosia i Nutka :wit
Nutkowy ogród...czyli "ogary lubią kwiatki"...>> Cz.1 <<,>> Cz.2 <<,>> cz.3 <<
>>Róże Nutki << >>Nutkowe kwiatki doniczkowe<<
Soczewka
1000p
1000p
Posty: 2982
Od: 9 mar 2010, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Witaj Aga
Ja też dziś zmęczona ale za to jaka szczęśliwa. Jutro robię powtórkę . Jakoś sporo mam tego sprzątania, Myślałam, że dziś uda mi się więcej zrobić ale musiałam ten czas podzielić na sprzątanie domu i zakupy.
Twój ogród wygląda świetnie nawet o takiej porze roku.
Pozdrawiam Monika
Zapraszam do mojego ogrodu
Awatar użytkownika
Sure
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3527
Od: 5 lip 2010, o 21:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: północ

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Fotki poglądowe mówią nam, ze wiosna już zawitała! ;:108
Ale kory zamówiłaś, chyba ze sto worków? Też powinnam się rozejrzeć w okiolicy za tym towarem, albo wzorem Pawła pogadać w tartaku, czy nie mają odpadów....
Agu, a co to za fajny świerczek w donicy? Jakaś miniaturka widzę? Ja ostatnio bardzo zauważam iglaczki, bo reformuję swój żywopłot - ma być bardziej zimozielony i dlatego iglaków mi przybywa. A ze Kasia - Magenta znalazła "moją" sosenkę, to jestem na dobrej drodze do ukończenia dzieła! :D
pozdrawiam, Agata
ogród Agaty - cz.4
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Cześć Su :wit Wiosna już zawitała, owszem, chociaż u Ciebie chyba jest cieplej i lepiej ją widać... moje krokusiki są jeszcze maleńkie... Kory zamówiłam sporo - 120 worków, nie wiem, czy wystarczy, ale w razie czego domówię...
W skrzyni posadzilam jałowiec Suecica Aurea, a co do świerczka, to mam jedynie podejrzenie że to Will's Zwerg (nie pamietam co kupiłam :()...
Czytałam, że Kasia wynalazła Twoją sosenkę... Będziesz kupowała u nas?
Moniko, oj, narobiłyśmy się dzisiaj, ale jest satysfakcja, prawda? Ja też robię powtórkę i tak przez kolejne dni ;) Jest co robić.
Odpuściłam sobie wszystko inne... Dom na szczęście był ogarnięty, a i w lodówce coś tam jest do jedzenia... Jutro jednak muszę wyskoczyć po zakupy, zarówno te spożywcze jak i ogrodowe (opryski). Pozdrowienia!
Nutko, dzień zgodnie z przeznaczeniem był pracowity... Fajnie, że i Ty ogarnęłaś to i owo... Namiar na korę podeślę później na pw (póki co, palce mnie tak bolą, że nie dam rady sms-ować ;)).
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4611
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Aguś zaszalałaś z korą :shock: ja na razie kupiłam 3 worki :;230 praca wre :D Też chciałam dzisiaj palić ognisko, mam sterte gałązek do spalenia, to M powiedział, że jeszcze mokre ;:223 ale chyba jutro wieczorkiem spróbuje podpalić a nuż się uda i będę miała czyściej :tan
Fotki supcio ;:138
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21494
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Z jeszcze większą przyjemnością będę zaglądać do Ciebie, żeby obejrzeć zdjęcia :D
Cały dzień po powrocie z pracy cięłam różne gałęzie, rąk i pleców nie czuję, ale zrobiłam prawie połowę. Jutro czeka mnie męczący dzień, bo jeszcze oprysk Promanalem po skończeniu cięcia modrzewi i przygotowanie rabaty na róże. Przyszły z Rosen Gonewein :D W przyszłym tygodniu będą u mnie te, które zamówiłam :D
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Ewa, ja też zamawiałam w G. - czy to znaczy, że w przyszłym tygodniu należy wyglądać róż? Chyba powinnam zajrzeć do Gosi...
Staram się, żeby zdjęcia były dobre, ale róznie mi to wychodzi... Cieszę się, jeśli Ci się podobają :)
Ewa, ja też jestem skonana; z godziny na godzinę to czuję... wzięłam gorącą kąpiel a na jutro przygotowałam maść dla sportowców :D
Sporo dziś poprzycinałam, ale modrzewi jeszcze nie... Jutro dorwę się do nich, skoro już pora.
Renia, dzięki za dobre słowo! Ano zaszalałam z korą, bo u mnie sporo rabatowego areału - czas już uzupełnić to, co się rozłożyło... Gałązki pomieszane z suchymi badylkami, trawą czy liśćmi na pewno Ci się spalą... Jak ja lubię ogień 8-)
andrzejek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2736
Od: 17 sie 2010, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kwidzyn

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 6

Post »

Aguś zaszalałaś z korą ... :shock: .Rabatki się teraz zapełnią ... :;230 .A kora w przystępnej cenie ? Ja dzisiaj ciąłem drzewka owocowe ,ale jeszcze sporo zostało :roll:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”