Isskowy ogrodeczek cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Francesca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2159
Od: 25 maja 2010, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Isskowy ogrodeczek cz.2

Post »

Izuś, tak, to jest klon. Jest też chyba na pierwszym zdjęciu płotu?
Bardzo się ucieszyłam z powodu Twoich hibiskusów - jeśli u Ciebie dopiero startują to nie mam co płakać po swoim, bo jeszcze jest nadzieja 8-) ;:173
Wiszące donice z jednorocznymi na pewno ożywią płot ;:108 .
Pozdrawiam - Agata :)
Mój ogród na mazowieckich piaskach część 1, część 2 - aktualna
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7327
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Isskowy ogrodeczek cz.2

Post »

No i zgubiłaś mi się ;:223 Nno a Ty masz już nowy wątek i jak wspaniale zaczełaś ,robisz super postępy w swoim królestwie ;:215 Mówiłam że hortensja i fuksja Ci odbiją ;:180
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
Awatar użytkownika
pratellina
200p
200p
Posty: 463
Od: 23 kwie 2012, o 19:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podlasie
Kontakt:

Re: Isskowy ogrodeczek cz.2

Post »

to drzewko to na pewno klon ;)
a azalie... ;:oj ;:166 zakochałam się... i też chcę takie! gdzie je zdobyłaś?
Awatar użytkownika
Isskaa
500p
500p
Posty: 708
Od: 21 kwie 2011, o 15:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Isskowy ogrodeczek cz.2

Post »

Pzepraszam,dawno mnie nie bylo..juz odpowiadam..

Agatko,no tak,pomalutku jakos rosna,ale u mnie pogody nie ma,dziennie deszcz,zimno,dziennie w polarach chodze.. :shock:

Elu tak mowilas,odbila juz ladnie hortensja,ale to i tak jeszcze to nie to co bylo.. ;:145

Pratelinko,w UK mieszkam ,tutaj na bazarku kupilam,dwie za ?5 bardzo tanio,grzech bylo nie wziac :wink:

A tutaj nowe fotki:


Groszek pachnacy poszedl mocno do gory,niestety u nas lata nie ma,nie rosnie wszystko tak jak u Was,nie ma dnia zeby nie padalo i polar na wyjscie na porzadku dziennym..to jak te roslinki maja rosnac??

Obrazek

Tutaj Wam pokaze jak maz robi wedzarenke,wreszcie przyszedl czas na nia,to tylko jedna sciana,bedzie cala tak zrobiona,ale w swoim czasie..jeszcze nie skonczone.Te wizualne kamienie maz robi z cementu,pozniej bedzie to malowal tak zeby wygladalo jak prawdziwe kamienie.

Obrazek

Tutaj nie wiem co z tym czosnkiem,juz wieki cale ma takie glowki,wyglada mi juz na jakies zasuszone i nie wiem czy beda wreszcie z tego kwiaty czy nie,juz mnie zaczynaja wkurzac :twisted:

Obrazek

Rododendron gra pierwsze skrzypce w moim ogrodku.
Jest piekny:

Obrazek

Pieniek pomalu zakwita.Najpierw byly tam lobelie,ale ze zmarzly,wlozylam petunie...pamietacie,barwy angielskie,czerwono,niebiesko biale,na Euro 2012 :mrgreen:

Obrazek

Moja pierwsza smierdziuszka (tutaj ladnie sie nazywa Marigold) wyhodowana na mojej wlasnej matczynej krwi :mrgreen::mrgreen: Tzn z nasionek ;)

Obrazek

Huuuraaa..w mixie dalii jaki kupilam wszystkie byly zolte (mialy byc rozne kolory),ale okazalo sie,ze jest jedna jakas czerwonawa,,wiec jednak to mix..jakby nie patrzec :mrgreen::mrgreen:

Obrazek

I na koniec moj prezent..
W poniedzialek przyszli znajomi,wiedzieli z emialam urodziny i chociaz urodzin nie odprawialam przyniesli mi klona japonskiego Acera,to juz drugi w moim ogrodku,ale jakze piekny :))

Obrazek

No i tyle na razie..
Awatar użytkownika
doromichu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4018
Od: 12 mar 2011, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: United Kingdom.Cheshire

Re: Isskowy ogrodeczek cz.2

Post »

Wszystkiego najlepszego na urodziny-Ty w poniedzialek ja w sobote mialam ;:224 ;:224
U Ciebie jak i u mnie wszystko czeka na slonce i zeby w koncu nie padalo- mi nowe roze pnace pognily ,ale od wtorku ma byc pogoda (podobno) ;:196 ;:196
;:3 Zycze i tobie i sobie
Awatar użytkownika
Isskaa
500p
500p
Posty: 708
Od: 21 kwie 2011, o 15:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Isskowy ogrodeczek cz.2

Post »

Dorotko wszystkiego naj naj w takim razie rowniez i Tobie ;:196 Musialam na fb przegapic...przepraszam :oops: :oops:
Powiem Ci,ze u mnie roze paczki juz maja,nie wiem jakim cudem,w szoku jestem,ale te wszystkie co posadzilam pod plotem i pod oknem pieknie paczkuja,pewnie niebawem beda kwiaty,te w donicach marniutko,bo zmarzly wczesniej i potrzebowaly czasu,zeby odbic..
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7327
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Isskowy ogrodeczek cz.2

Post »

Izko 100 lat i żeby Ci w ogródku i w domu wszystko się dobrze układało i słoneczka nie brakowało ;:196 No super robisz z dnia na dzień ,super postępy ;:215 Jak możesz to pokaż dokładniej tą wędzarenkę ;:180
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
Awatar użytkownika
Isskaa
500p
500p
Posty: 708
Od: 21 kwie 2011, o 15:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Isskowy ogrodeczek cz.2

Post »

Elu dziekuje kochana!
Jak maz zrobi to pokaze,pamietasz,wrzucalam fotke jak wygladala,teraz maz wymienil palenisko,dorobil drzwiczki i wlasnie teraz robi te a'la kamienie ,a'la murek.
Jutro jeśli tylko pogoda dopisze (bo te deszcze cholerne wszystkie plany krzyzuja) to maz zabiera sie za renowacje grila,a w pozniejszym czasie juz budowa samej wedzarni.
jeśli tylko chcesz,spoko,będę wrzucac fotki,pamietam,o ile pamiec mnie nie zawodzi,ze i Twoj maz chyba tez chce wedzarenke zrobic,tak??
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7327
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Isskowy ogrodeczek cz.2

Post »

Izuuś tak dobrze pamiętasz ,będę Ci wdzięczna jeżeli będziesz pokazywać ;:180 Zdolniacha ten Twój Mąż ;:215
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
Awatar użytkownika
megi1402
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2149
Od: 1 lis 2010, o 00:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Köln

Re: Isskowy ogrodeczek cz.2

Post »

Izo, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ;:196
Imitacja kamiennego muru to świetny pomysł, ciekawa jestem efektu końcowego.
Moje śmierdziuszki mają pączki, rozwiną lada dzień, a kilka sztuk pożarły mi ślimaki ;:14
Awatar użytkownika
Isskaa
500p
500p
Posty: 708
Od: 21 kwie 2011, o 15:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Isskowy ogrodeczek cz.2

Post »

Gosiu przykro mi z powodu slimakow..mnie tak hosty pozarly ;:14 Przestawilam je w inne miejsce,na szczescie smierdziuchow mi nie tykaja..a zreszta nie wiem,musialabym sie moze im przyjrzec..
Dziekuje za zyczenia ;:196

Elu dzis maz troszke zrobil murka,jeszcze nie jest skonczony,ale poki co wyglada tak:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7327
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Isskowy ogrodeczek cz.2

Post »

No super to wygląda ,dzięki za relację ;:180 No u nas pogoda była piękna i słoneczna ,nareszcie ;:138
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
Awatar użytkownika
bonia244
1000p
1000p
Posty: 1151
Od: 19 lis 2010, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Isskowy ogrodeczek cz.2

Post »

Iza kopara mi opadła ;:oj ale pięknie wykonane chylę czoła masz skarb w domu ;:180
Spóźnione ale szczere najcudowniejszego ;:196
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”