Moja pasja ...a może już obsesja

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
irlandia 3
200p
200p
Posty: 291
Od: 10 mar 2012, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Giżycko-Mazury

Re: Moja pasja ...a może już obsesja

Post »

Witam gości....dziś pokażę aktualne kwiatki mojego Aeschynanthusa(5)lst...bardzo już dużo szczepek "urodziła" Wyemigrowały w różne strony swiata Obrazek
Irena z Giżycka-Mazury
Moja pasja Rhododendrony
Kupię , sprzedam http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=62638" onclick="window.open(this.href);return false;
irka10
100p
100p
Posty: 178
Od: 13 sie 2012, o 21:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląsk tarnowskie góry

Re: Moja pasja ...a może już obsesja

Post »

Irenko śliczny.Może pokażesz więcej roślinek ,bo naprawdę śliczne.
Awatar użytkownika
justus27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16354
Od: 18 mar 2009, o 18:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorlice/małopolska

Re: Moja pasja ...a może już obsesja

Post »

Ależ wielki eszynantus kwitnący ;:108
parapetowce
Tylko marzenia serca się spełniają.
Awatar użytkownika
irlandia 3
200p
200p
Posty: 291
Od: 10 mar 2012, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Giżycko-Mazury

Re: Moja pasja ...a może już obsesja

Post »

Witam gości w moim wątku..pozdrowionka z Gizycka...Dziś aktualne moje kwiatki...ObrazekObrazekObrazekObrazek
Irena z Giżycka-Mazury
Moja pasja Rhododendrony
Kupię , sprzedam http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=62638" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
elcia1974
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9111
Od: 23 lip 2009, o 18:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Moja pasja ...a może już obsesja

Post »

Piękny Eszynantus ;:oj
Droga przez las nie jest długa, jeśli kocha się osobę, którą idzie się odwiedzic.
Aktualny wątek: Doniczkowi domownicy Eli cz. 7 Poprzednie części: Spis moich wątków
Wątek sprzedażowy: Sprzedam, kupię, wymienię rośliny doniczkowe
Awatar użytkownika
justus27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16354
Od: 18 mar 2009, o 18:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorlice/małopolska

Re: Moja pasja ...a może już obsesja

Post »

Ale widoki kolorowe :shock: ;:138
parapetowce
Tylko marzenia serca się spełniają.
x-F-7
---
Posty: 10506
Od: 6 lip 2011, o 06:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja pasja ...a może już obsesja

Post »

Pięknie i obficie kwitną twoje kohlerie, ale aeszychnanthus specious pobija wszystkie kwitnienia:).
Awatar użytkownika
irlandia 3
200p
200p
Posty: 291
Od: 10 mar 2012, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Giżycko-Mazury

Re: Moja pasja ...a może już obsesja

Post »

Witam dziewczyny...kochające wszelkie roślinki doniczkowe i nie tylko...Dziś wstawię kilka fotek z podrośniętych przedszkolaczków-czyli Kwietniowych szczepeczek od Was.które otrzymałam w ramach wymiany i z innych żródeł...Oto kilka migaweczek....Stan na dzień dzisiejszy 82 doniczki.....+ kilka na balkonie Obrazek Episcia od Marzenki...oj...chyba Tiger Striep...Marzenko poprawiaj.... Obrazek Marzenko .i inne ..kochane dziewczyny..pomózcie odgadnąc co to za Episcia -mam zapisane ale teraz nie pamiętam...ale ładna... Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Sesja Episcii na razie w komplecie....teraz Kwietniowe szczepeczki hojeczekod Was kochani..... Obrazek Obrazek To jest Karnosa....obrażona na cały świat...W tym roku całe lato stała na kwietniku na balkonie(loggia) od str zach.w upały była zacieniana..2 lata temu wypuściła pypcie kwiatowe i nadal nic z nich nie wynika..... Obrazek to jest aeschynanthus podobny do specjosusa ale ma czerwone-a właściwie bordowe kwiatuszki.jeden kwiatuszek w prawym rogu zdjęcia...jako pierwszy do kwitnienia ObrazekZbliżenie na kwiatuszek ..Chyba dopiero rozpocznie kwitnienie...bo na końcówkach pędów ma zawiązki kwiatków.. Obrazek Syngonium...jedyny kwiat -niekwitnący w moim domu...Dla mnie kwiat musi być kwitnący......ale on bardzo ładnie rośnie w półcieniu pod sufitem przy oknie balkonowym..i dlatego go mam... Obrazek Będąc na wojażach po górach-zamiast ciupagi...tachałam kwietnik zakupiony za stówę.... [url=http://www.fotosik. Aeschynanthus-mona Lisa-zbliżenie na pojawiające się kwiatuszki Obrazek No imw całej okazałości mona lisa...w Czerwcu skrócona o 30 cm. Obrazek ObrazekObrazek p://www.fotosik.pl ]Obrazek[/url] Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Lasianta od Agniesi...Agniesiu.dziękuję...pokazuje już stożek wzrostu...... Obrazek ObrazekObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek no i jako zakończenie dzisiejszej sesji...... Multiflora,która już 6 i 7 baldaszek od Maja wypuszcze...od Oli "tryamour"Olu dzięki....ma już32 cm...Druga Agniesia czyli Aga111i inne dziewczynki,które podzieliły sie swoimi roslinkami...wielkie dzięki...Jestem przeogromnie zadowolona,że mam i Was i Wasze roslinki...
Irena z Giżycka-Mazury
Moja pasja Rhododendrony
Kupię , sprzedam http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=62638" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
orchidea177
200p
200p
Posty: 227
Od: 13 lut 2013, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Moja pasja ...a może już obsesja

Post »

:wit
Przepiękne kwiatuszki:):) az nie mozna oderwac wzroku:) ;:oj
Podziwiam ;) śliczny eschynantus ;:138
Pozdrawiam.
Fraszka_1
1000p
1000p
Posty: 3948
Od: 16 cze 2013, o 15:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moja pasja ...a może już obsesja

Post »

Bardzo spodobał mi się hibiskus w formie drzewka ;:oj Jaką ma wysokość :?: ale wszystkie roślinki są ładne ;:138 gdzie Ty trzymasz 82 doniczki :?:
x-F-7
---
Posty: 10506
Od: 6 lip 2011, o 06:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja pasja ...a może już obsesja

Post »

Wspaniała kolekcja, epsicie cudownie się wybarwiły;).
Awatar użytkownika
Agnisia31
1000p
1000p
Posty: 1292
Od: 2 paź 2012, o 20:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Moja pasja ...a może już obsesja

Post »

Piękne kwiatuszki :wit
Bardzo spodobały mi się Twoje espicie ;:215
Awatar użytkownika
irlandia 3
200p
200p
Posty: 291
Od: 10 mar 2012, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Giżycko-Mazury

Re: Moja pasja ...a może już obsesja

Post »

To są jeszcze małe kwiatuszki-czyli hoje Mam 5 pomieszczeń 4 pokoje plus kuchnia.... plus balkon(loggia) w lecie )a z balkonu część tarasowych pójdzie do chłodnej-widnej piwnicy... w dużym pokoju.dł parapetu 5,25...stoi19 doniczek w tym 2 ceropegie. pok nr 2).... 9 doniczek pok nr 3)...9 również plus na szafce przy oknie sporo oj sporo...no ipokój nr 4...tam mam tylko 6 doniczek bo syn otwiera okno na oścież więc teraz póki jest na emigracji z narzeczoną w Norwegii ....Użyczyłam jego parapetu...może na razie nie wróci więc roślinkom tam lużniej...no i ten kwietnik na 7 doniczek plus na ścianie(policzcie) i 3 kwietniki przy oknie balkonowym.na tej samej ścianie ..no i w kuchni duże drugie adenium plus maluchy 7 szt...Co jest dużym na razie plusem...nie mam wiszących na oknie..Po pierwsze kompromis z mężem by okna były używalne i nie zacieniały mieszkania. A jak się rozrosną to oczywiście będę miała z kim się podzielić...tak jak Wy się ze mną podzieliłyście ....
Irena z Giżycka-Mazury
Moja pasja Rhododendrony
Kupię , sprzedam http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=62638" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”