Wszystkie roślinki małe i duże.

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
pomidorzanka
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 4697
Od: 26 cze 2012, o 12:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wszystkie roślinki małe i duże.

Post »

No i właśnie Tesiu drugiej nie mogę wstawić ;:145 ;:145

a wybarwienie rzeczywiście świetne, kupione w Bielsku Białej.

I to wybarwienie mnie ujęło, no i rozsądna cena.

Zresztą wiesz że ja teraz kupuje to co wszyscy już dawno mają ;:222 ;:222

no ale cóż.
Pozdrawiam, Agata.
Awatar użytkownika
Niunia1981
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10748
Od: 18 sie 2011, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubicz k/Torunia

Re: Wszystkie roślinki małe i duże.

Post »

Hojki mi się nigdy nie znudzą ;:oj
A dalie bardzo lubię - mam kilka rożnych od forumek i na pewno będę zbierać więcej bo są cudne ;:167
Pozdrawiam, Monika :)
Zielony świat Moniki cz. 9
Awatar użytkownika
kubasia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4174
Od: 31 mar 2012, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Wszystkie roślinki małe i duże.

Post »

Witaj Agatko :wit piękne masz oleandry ;:138 trzymam też kciuki za przedszkole hojowe ;:108
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21908
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Wszystkie roślinki małe i duże.

Post »

Jak mniemam te negatywne opinie dotyczą użytkownika naszego forum.
Skierujcie zatem swoje uwagi do właściwej osoby,umieście je we wlaściwym wątku.
Tzn w jego wątku sprzedażowym .
Dajcie jemu szansę na wyjaśnienie problemu,na obronę reputacji.
Inaczej takie wpisy będą traktowane ... jako naruszenie regulaminu.
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Agapa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1597
Od: 29 maja 2009, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wszystkie roślinki małe i duże.

Post »

Krysiu pozwolę sobie odpowiedzieć za Agatę
Niestety nie ma ona możliwości skierowania swoich uwag do jak piszesz odpowiedniej osoby. Wynika to po prostu z regulaminu działu
Pozwolę sobie zacytować:
By umieszczać tutaj ogłoszenia i odpowiadać na ogłoszenia trzeba należeć do grupy Posiadacz MAROLEX. Forum założone i prowadzone jest przez firmę MAROLEX dlatego też główne wsparcie, pomoc i inne udogodnienia są i będą wprowadzane dla Klientów Firmy - posiadaczy opryskiwaczy MAROLEX. By zostać zapisanym do grupy "Posiadacz MAROLEX" należy spełniać dwa warunki:

1. Posiadać opryskiwacz MAROLEX, i w profilu należy podać posiadaną ilość opryskiwaczy MAROLEX.

Jak widzisz Agata zapewne nie posiada opryskiwacza MAROLEX i dlategonie podała informacji o posiadanych opryskiwaczy firmy i jak wynika z regulaminunie ma szans napisania czegokolwiek w dziale OFERTY forumowiczów... Zresztą nie tylko ona, co jest dla mnie jednak mimo wszystko nieco zastanawiające.

Agata :wit jak mogę twoje oleandry oglądać dużo częściej. No może 876 raz to już będzie lekkie skrzywienie, ale sama chciałabym się o tym przekonać ;:108
A chcesz i inne dalie?
Przyjemnej popołudniowej niedzieli
Pozdrawiam serdecznie - Agnieszka
Awatar użytkownika
AliWas
500p
500p
Posty: 883
Od: 24 lut 2013, o 00:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KUJ-POM (okolice Grudziądza)

Re: Wszystkie roślinki małe i duże.

Post »

Potwierdzam... śliczna ta hoja ;:138
Awatar użytkownika
ewunia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5092
Od: 1 lis 2012, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wszystkie roślinki małe i duże.

Post »

:wit
Witaj Agatko
I znowu cudne domowe kwiatuchy.
U A...... mam zamówione pelargonie, kilka fuksji i byliny.
Ciekawe w jakim stanie otrzymam???
Pozdrawiam
pomidorzanka
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 4697
Od: 26 cze 2012, o 12:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wszystkie roślinki małe i duże.

Post »

Oj Ewuniu, może będzie dobrze, może tak się trafiło.

Nie chcę naruszać regulaminu, dlatego będę milczała na ten temat.

W końcu nie po to jest forum żeby się wymieniać informacjami, ale żeby podziwiać to co ktoś ma, i bez dyskusji na ten temat.

W związku z tym kończę dyskusję na ten temat, bo za słaba jestem merytorycznie żeby na ten temat coś powiedzieć,

w końcu nie miałam nigdy do czynienia z produktami tego pana, i w ogóle nie wiem o czym wy piszecie :;230 :;230

Cieszę się że dalia pokazywana 300 razy nadal wam się podoba, no a hojki na razie zbieeeeeeram, i czekam na efekt.

Ale chyba dopiero kiedy będę w domu spokojnej starości, jakiś efekt będzie, tylko czy tam będzie internet w pokojach żeby

wam go pokazać ;:202 ;:202 .

Sama jestem zdziwiona że uparłam się na hojki, mimo to że tak wolno rosną, mój stary i reszta rodzinki już nic na ten

temat nie mówią ;:223 ;:306 ;:306

Oczywiście fotosik nadal nie działa prawidłowo, oby tylko przed majem ruszył w końcu.

Przypominam że nie che mi fotosik wczytać nowych zdjęć, dlatego ciągle wstawiam staaaaaaare

za co serdecznie przepraszam, ale takie jest życie.
Pozdrawiam, Agata.
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Wszystkie roślinki małe i duże.

Post »

Agatko, oleandry to ty masz bosskie ;:oj ,ale zupełnie ten mój jest inny...Zaczynzm się zastanawiać czy ja na pewno mam oleandra :shock: ;:219
Dalia może i zwykła, ale ja ;:167 dalie i ta nowa hoja ;:167 ...
Pelargonie też,ale dobrze moze że się opamiętałam, bo tez miałam poklikać... ;:224
Jak chcesz dalijką to wiesz :D szeroki uśmiech i pakujemy :D
pomidorzanka
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 4697
Od: 26 cze 2012, o 12:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wszystkie roślinki małe i duże.

Post »

Aniu ten Twój to oleander na pewno

wdziałam na all, jest taki sam no i facet pisze że to olek jest.

Za dalię na razie dziękuję, bo czytam że Twój synalek będzie sadził, więc od ust dziecku nie odejmę :;230 :;230
Pozdrawiam, Agata.
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Wszystkie roślinki małe i duże.

Post »

Kochanie, dla synalka starczy i dla Ciebie spokojnie się coś znzjdzie :D
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21908
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Wszystkie roślinki małe i duże.

Post »

Agapa pisze:Krysiu pozwolę sobie odpowiedzieć za Agatę
Niestety nie ma ona możliwości skierowania swoich uwag do jak piszesz odpowiedniej osoby. Wynika to po prostu z regulaminu działu
Pozwolę sobie zacytować:
By umieszczać tutaj ogłoszenia i odpowiadać na ogłoszenia trzeba należeć do grupy Posiadacz MAROLEX. Forum założone i prowadzone jest przez firmę MAROLEX dlatego też główne wsparcie, pomoc i inne udogodnienia są i będą wprowadzane dla Klientów Firmy - posiadaczy opryskiwaczy MAROLEX. By zostać zapisanym do grupy "Posiadacz MAROLEX" należy spełniać dwa warunki:

1. Posiadać opryskiwacz MAROLEX, i w profilu należy podać posiadaną ilość opryskiwaczy MAROLEX.

Jak widzisz Agata zapewne nie posiada opryskiwacza MAROLEX i dlategonie podała informacji o posiadanych opryskiwaczy firmy i jak wynika z regulaminunie ma szans napisania czegokolwiek w dziale OFERTY forumowiczów... Zresztą nie tylko ona, co jest dla mnie jednak mimo wszystko nieco zastanawiające.
Z tego co wiem, Agata nie jest jedyną osobą na forum ,która ma uwagi co do zakupów poczynionych u tego użytkownika forum.
Nie spotkaliśmy dotychczas zastrzeżeń opisywanych w wątkach ogrodowych lub innych roślinnych, bo do tego celu służą właśnie wątki sprzedażowe... ale wiemy,że uwagi takowe są.
Zamawiacie tam,umawiacie się, dziękujecie,chwalicie i tam winna znaleźć się też ewentualna krytyka transakcji.
Po to istnieje tamta sekcja.
Pretensje,żale a nawet pochwały nie mogą rozlewać się po całym forum.
Proszę to zrozumieć.

Skoro nie dopuszczamy do krytyki sprzedawców z portalu aukcyjnego czy właścicieli sklepów internetowych - bo nie mieliby szans wystąpić tu broniąc swojej reputacji to nie dopuszczajmy również do tego samego w odniesieniou do forumowiczów handlujących na forum.
Zarzuty kierujmy do konkretnych użytkowników w ich wątkach lub za pośrednictwem pw.


Sekcja ma swój regulamin, więc należy spełnić jego kryteria by móc z niej korzystać.
Zastanawiające nie są kryteria dostępu jakie określił regulaminem właściciel forum,bo opryskiwacz to drobiazg w kontekście handlu jaki odbywa się na forum, lecz to,że nieliczni z nas próbują podważać te zasady ze szkodą dla nas wszystkich.
Udostępnienie forum dla wymiany nadwyżek roślinnych winno być rozumiane jako dany nam przywilej a nie jako obowiązek firmy - właściciela forum względem każdego użytkownika.
Nie wymusza się na nikim obowiązku zakupu opryskiwacza - notabene przydatnego w najmniejszym nawet gospodarstwie domowym, ale jeśli chce sie korzystać z sekcji obwarowanej takim warunkiem to należy spełnić wymóg regulaminowy.


:wink: Za kilka dni oczyszczę Agato Twój wątek z tej dyskusji.
Wszak jest to wątek roślinny, ale wypadało bym udzielila odpowiedzi Agnieszce :wink:
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
pomidorzanka
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 4697
Od: 26 cze 2012, o 12:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wszystkie roślinki małe i duże.

Post »

Obrazek

Fotosik nadal nie wczytuje, ale dobrze że chociaż to mi podarował

moja druga nowość.

Obrazek

hoja jakaś tam z carrefur, od jesieni wyrosły trzy listki, nie mogę ich pokazać, bo wiadomo dlaczego.

Obrazek

euphorbia kwitnie cały czas, dowiedziałam się że to kaktus :;230 :;230 lub inny sucholub

przelana przebarwia listki na czerwono co przepięknie wygląda, także niekiedy przelewam ją specjalnie

żeby weselej wyglądała, kupiona w kaufie za 4,99.

Miłego poniedziałku, i całego tygodnia moi drodzy ;:138 ;:138
Pozdrawiam, Agata.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”