Zielony zakątek - Katki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
BeataG
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 39
Od: 31 lip 2007, o 20:00
Lokalizacja: Będzin

Post »

Gdzie tam ponuro,jest pięknie,szczegolnie położenie działki jest przeurocze,tak na wzgórzu.Super :D
Awatar użytkownika
kasia176
100p
100p
Posty: 129
Od: 2 sie 2007, o 10:19
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Katko, masz wspaniałe miejsce na weekendowy (i nie tylko) relaks. Klimatycznie, romantycznie, nieco tajemniczo. I jeszcze robisz wrzosowisko! Pewnie będzie piękne, takie trochę dzikie jak reszta Twojej działeczki. Koniecznie pokaż nam swoje dzieło, a najlepiej już w trakcie tworzenia :D No i jeśli jesień tego roku będzie taka jak na Twoich zdjęciach to ... już może przyjść, nie będę żałowała lata... :D
Pozdrawiam wiosennie
Kasia
Zapraszam do mojego ogródka
Katka
200p
200p
Posty: 310
Od: 29 cze 2007, o 17:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

Z wrzosowisko planowane na skarpie chyba nie powstanie w tym roku niestety :cry: . Czas wyjechać na urlop a mnie na razie przerosły prace za domem, tam jeszcze pozostała ruina ogrodowa, z którą właśnie walczę, ale pogoda skutecznie mi w tym przeszkadza :roll: . Oczywiście wrzosów pojawi się trochę w moim ogródku, bo to piękne rośliny.
Pozdrawiam
Katka
Mój zielony zakątek
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Witaj, Katka ! Pospacerowałam sobie po Twoich włościach...patrzyłam, podziwiałam, słuchałam szumu pobliskiej rzeki...Masz pięknie i nie dziwię się wcale ,że spędzasz na tej działce wiele czasu :D Już samo jej usytuowanie jest niebanalne, domek stylowy, wszystko zadbane, uporządkowane... No i masz Różaneczniki, a to moje ulubione rośliny ! Miło będzie zaglądać do Ciebie :D
Pozdrawiam , E.
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
Awatar użytkownika
Dorota T.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1379
Od: 11 mar 2007, o 12:09
Lokalizacja: Wrocław

Post »

To miejsce może być inspiracją dla wielu artystycznych dusz. ;:122
Pozdrawiam.
Inter vepres rosae nascuntur. Róże rosną wśród cierni.
Mój ogródek-cz.1 ... Mój ogródek-cz.2 ...
Awatar użytkownika
Pauzalka
500p
500p
Posty: 587
Od: 15 wrz 2006, o 09:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Post »

Witam Cię Katko serdecznie, zauroczył mnie Twój zakątek. Aż się wzruszyłam patrząc na Twoje zdjęcia gdyż Krakowianką rodowitą jestem i czasem sobie tęsknię za pagórkami (choć często tam bywam). Rabę znam dobrze, rodzinka moja się pobudowała również w jej pobliżu, a w wakacje od maleńkości obowiązkowo moczyłam w niej conajmniej stopy :)
Bardzo podobają mi się te długie schody i też marzy mi się wrzosowisko, ale co kupię wrzosy to mi wcześniej czy później padają, coś sobie z nimi nie radzę :(

Pozdrawiam
Mój ogród.
Pauzalka
Katka
200p
200p
Posty: 310
Od: 29 cze 2007, o 17:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

Ewelino bardzo serdecznie zapraszam tym bardziej, że mam nadzieję znacznie powiększyć swoje zbiory Różaneczników. Dziękuje za wszystkie miłe słowa zwłaszcza od posiadaczki tak pięknego ogrodu jak Twój :D .

Dorotko dzięki :D .

Pauzalka jak mi miło, że moje zdjęcia spowodowały aż wzruszenie u Ciebie. No tak Raba dla Krakusów to podstawa krótkich wycieczek i ja też od dziecka w niej moczyłam nogi.
Jak mi się będą trzymać wrzosy to się okaże za jakiś czas, na razie specjalnie dla Ciebie fotka świeżo posadzonych wrzosków.

Obrazek
Pozdrawiam
Katka
Mój zielony zakątek
Grzegorz B

Post »

Katka, widzę że czarowałaś Nas wspaniałymi barwami kawiatów a ja tak dawno u Ciebie nie byłem :oops: . Tyle mnie ominęło, ale oczywiście wszystko dokładnie nadrobiłem i mój podziw dla Twojego zakątka jest jeszcze większy :wink:

Róże masz majestatycznie piękne i tak obfocie kwitnące. Ja oczywiście zwróciłem szczególną uwagę na tę żółtą, bo u mnie dominuje czerwień i róż w moich różanych rabatach, więc jak tylko zobaczę inną barwę, to szybciutko chłonę ten widoczek, aby zrekompensować sobie tą moją pustkę.

Katko różaneczniki i azalie, to prawdziwe okazy. Potęga i energia kwitnienia, to aż z nich kipi. Stworzyłaś im wspaniałe warunki, że odpłacają się tak pięknym kwitnieniem. Ja wciąż popełniałem błędy w ich uprawie, ale teraz, wiem już na ich temat dużo i od jesieni stworzę im takie warunki, że chyba wreszcie nie będę miał z nimi problemów :wink:

Aha, zapomniał bym o wrzosach, które również świetnie wyglądają i ten konarek z korą pięknie się prezentuje. Oj ja też muszę sobie taki zorganizować, bo moje konarki to raczej "golaski" :wink:

Katko stworzyłaś wspaniałe miejsce, w którym zgromadziłaś piękne rośliny o które potrafisz zadbać, dzięki czemu jeszcze bardziej upiększają Twoją i tak już piękną i położoną w wspaniałej okolicy działeczkę :D
Awatar użytkownika
livia
200p
200p
Posty: 299
Od: 6 cze 2007, o 00:47
Lokalizacja: małopolska

Post »

Prześlicznie :shock: :D
A ostatnie zdjęcie wprost niesamowite. Twój zielony zakątek robi się coraz piękniejszy :D
Katka
200p
200p
Posty: 310
Od: 29 cze 2007, o 17:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

Powróciłam z urlopu i nadrabiam zaległości w odwiedzaniu Waszych ogrodów :) .

Również chciałabym zaprezentować to co jeszcze przed wyjazdem zdążyłam zrobić. Za domem, pod ogrodzeniem sąsiada mam zbudowaną z kamienia dużą rabatę. Niestety do tej pory było to wysypisko gruzu, kamieni i chwastów :( , kawałek po kawałku próbuje zagospodarować tą cześć ogrodu.
A oto co udało mi się na razie dokonać.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

I jeszcze ogólny widok.
Obrazek
Pozdrawiam
Katka
Mój zielony zakątek
tengel27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1838
Od: 6 sie 2007, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Nowa rabatka jest SUUUUUUUUPER :D
Dawid
Awatar użytkownika
KarolinaL
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1290
Od: 2 kwie 2007, o 18:08
Lokalizacja: Poznań

Post »

Pięknie Katko! :D
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 22019
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Doączam się do zachwytów,choć wiedziałam,od samego początku jak do nas przybyłaś,że to będzie piękny ogród.eraz pozostaje mi podglądać co chwilęćo nowego Katko wymysliłaś i bić brawo! ;:63 ;:63 ;:63
Jest uroczo ,pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”