Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 23

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Ivona44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1208
Od: 31 mar 2013, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 23

Post »

Agnieszka mam nadzieję, że nie będzie mniej ogrodu przez to zamieszanie z podyplomówką :wink:
Pozdrawiam, Iwona.
Awatar użytkownika
gatita
500p
500p
Posty: 734
Od: 15 kwie 2011, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 23

Post »

Melduję się ;:196
Gatita I,Gatita II
Zapraszam ! Agata
ella52
200p
200p
Posty: 342
Od: 8 lut 2011, o 18:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj łódzkie

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 23

Post »

Dotarłam i ja do nowej części wątku :wit
Agnieszko,serdecznie Ci gratuluję i podziwiam że będziesz studiować ;:138 rok szybko zleci a Ty będziesz miała nowy tytuł z dziedziny którą bardzo lubisz.
Pozdrawiam Ela
Maleńki ogródek Eli
x-ag-a
---
Posty: 13318
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 23

Post »

Drodzy goście! Dziękuję za tak liczne odwiedziny!

Widzę, że jak słusznie zauważyła E-mienta, zanosi się na zbiorowe studiowanie! :)
Strasznie mi miło, że droga jaką obieram, ekscytuje w niemałym stopniu również Was! Ja jestem niesamowicie nakręcona... nie wiem, czy dziś zasnę, tak mi się podoba perspektywa, która się przede mną rysuje! :)
Chciałabym, żeby mi się tam podobało, żebym się nie poddała przy trudnościach i ograniczeniach własnych umiejętności i wiedzy, w przyszłości przetarła szlaki i zachęciła choć kilkoro z Was do tego samego - wszyscy jesteśmy przecież pasjonatami, a ogrody to najważniejszy obszar naszych zainteresowań i zamiłowań.

Zostawiam kolejne impresje z mojego ogrodu... pełnię sezonu wraz z soczystą zielenią kocham najbardziej :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 23

Post »

Melduję się w kolejnej odsłonie :wit Wielkie gratulacje!!! Program studiów brzmi ciekawie ;:333 Rok minie, że nawet nie zauważysz... Będzie ekspert na forum ;:333
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9885
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 23

Post »

Dotarłam i ja :wit będę kibicować i wspierać studentkę zdobywającą ogrodniczą wiedzę ;:333
A Wasz ogród jak zawsze wspaniały ;:215
Awatar użytkownika
merymg
200p
200p
Posty: 401
Od: 4 mar 2013, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 23

Post »

Śliczne te parzydła ;:196
Małgoś
Awatar użytkownika
bonia244
1000p
1000p
Posty: 1151
Od: 19 lis 2010, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 23

Post »

Aguś melduję się i podziwiam.....nie tylko cudny ogród ale i Ciebie :) czekam z niecierpliwością na pierwszą relację ;:108 i po cichu zazdroszczę (pozytywnie :D ) mnie ciągnie w stronę florystyki, ale brakuje mi odwagi powiedzieć A :wink: a może porządnego kopniaka.....
pozdrawiam ;:196
athshe
500p
500p
Posty: 763
Od: 12 cze 2009, o 09:10
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 23

Post »

śliczności... no uwielbiam ten twój ogród. I dzięki za przedłużoną relację z rozmowy. Poczytałam o programie studiów i ... tak się rozmarzyłam, by jeszcze raz się budowac i tym razem robic projekt całości, z zainteresowanym i zaangażowanym architektem. W naszym domu wyszło tyyyle niedoróbek. Wiem, że nie da się tego uniknąc, ale mimo tego, że robiliśmy projekt indywidualny jesteśmy ekstremalnie zawiedzeni. Źle rozplanowane pomieszczenia, schody do piwnicy prawie że z salonu, nieproporcjonalne pokoje.... uch....

Marzyłby mi się dom z ogrodem projektowanym przez ciebie.
Agnieszka - istota w ogrodzie ekstremalnie początkująca http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=73469" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie działa mi c z kreseczką - przepraszam, jeśli razi kogoś ta literówka.
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2800
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 23

Post »

Chwilkę mnie nie było i już mi zwiałaś ;:224
Ale dogoniłam i zapisuję ,bo uwielbiam Twój dopieszczony ,spokojny ,piękny ogród i przemiłą właścicielkę ;:196
Kochana dasz radę ...czytać lubisz ,pisać i mówić również ;:224 Będzie dobrze ;:215
Miłego wieczoru ;:196
marzenia się spełniają! Dana
x-ag-a
---
Posty: 13318
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 23

Post »

Danusiu, dobry wieczór!
Staram się nie zatracać wiary we własne możliwości... dziękuję, że Ty też w nie wierzysz - z Waszym wsparciem musi się wszystko powieźć. W piątek wieczorem zdam pierwszą relację, jeśli dam radę dowlec się do komputera po 8h pracy w terenie :D
Miłego wieczoru również!
Agnieszko, witam serdecznie ;:196
Przyznam Ci się, że nasz dom - projekt gotowy, ale częściowo zmieniany przez architekta pod nasze potrzeby - również nie spełnia wszystkich naszych oczekiwań. Dużo prawdy jest w znanym powiedzeniu i sedno wynika zwyczajnie z braku doświadczenia. Teraz doskonale wiem, jakie mamy potrzeby, czego nam brakuje, jakie rozwiązania byłyby przydatne. Niestety najprawdopodobniej to nasz pierwszy i ostatni dom i pozostaje nam żyć ze swiadomością, że teraz zrobilibyśmy to lepiej. Z drugiej jednak strony pamiętam, ile zaangażowania, czasu i poświęcenia włożyliśmy w budowę i wykańczanie domu oraz przede wszystkim ile pracy i pasji kosztuje prowadzenie ogrodu. Mimo wszystko, chyba nie zaczęłabym od początku. Zwyczajnie mierzę siły na zamiary i zdaje się, że nie potrzebuję już tego przechodzić od początku.
Rozumiem jednak w pełni Twoje frustracje. Sama z czasem zrozumiałam, jak istotna jest spójność pomiędzy bryłą domu, jego wnętrzem, a ogrodem. Oczywiście z człowiekiem w centrum tego wszystkiego.
Cóż, życie jest ciekawe, a zdobywanie doświadczenia jeszcze bardziej interesujące :)
Dziękuję za Twój wpis!
Bożenko, witam serdecznie!
Dziękuję za wszystkie pozytywne słowa, jakie w moim kierunku przekazujesz - cenię sobie je bardzo!
Moja droga, jeśli coś Cię pociąga i marzysz o tym, trzeba działać w kierunku realizacji :) Życie jest za krótkie!
Pozdrawiam również :)
Małgoś, też tak uważam! Parzydło jest tylko na ostatniej fotce... wcześniejsze białe to tawułki Washington.
Majutek, cieszę się z twojej obecności i zapraszam zawsze!
Bozuniu, dziękuję za odwiedziny! Myślę, że będzie się działo, a ja cieszę się na nowe wyzwanie!
Awatar użytkownika
Malgolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1884
Od: 28 kwie 2010, o 14:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie okolice Bydgoszczy

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 23

Post »

cyt.Na pierwsze zajęcia muszę się wyposażyć w: ciepłe ubrania, wygodne obuwie oraz gorącą herbatę w termos (inwentaryzacja w terenie); ubrania robocze (praca w glinie) oraz noże, szpachlówki itp. (do formowania, cięcia oraz łatwiejszego odskrobywania gliny od drewnianych podkładek); aparat fotograficzny; szkicowniki A4; podkładki do pisania; miękkie ołówki (od 3B wzwyż); nożyczki lub noże do cięcia papieru/tektury.



Aguniu, sądząc po wyposażeniu, to będą to bardzo ciekawe zajęcia ;:138
Prawdziwy przyjaciel to ten kto przychodzi gdy cały świat odchodzi
pozdrawiam Małgośka
Zapraszam na... >> Ogródek Małgolinki cz. I, Ogródek Małgolinki cz. II
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21495
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 23

Post »

Znikłaś mi, więc Cię znalazłam :D Ogromnie jestem ciekawa Twoich studiów. Jestem pewna, że poradzisz sobie śpiewająco :D
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”