Mój ogród na fotografii- część 9

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Ketmia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1047
Od: 23 cze 2006, o 10:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Witaj, Bogusiu. Zajrzałam tu po raz pierwszy i jestem oczarowana! Ogromnie dużo pracy, wspaniały efekt, a z roku na rok będzie jeszcze piękniej. Niesamowity ogród.
pozdrawiam, Ela
Mój zielony zakątek
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Elu, miło mi Ciebie gościć i dziękuję za miłe słowa pod adresem mojego ogrodu i mojej pracy.Jesteśmy tak blisko siebie/100km/ :tan być może spotkamy się kiedyś ;:108
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
Ketmia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1047
Od: 23 cze 2006, o 10:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Kto wie, Bogusiu! Lubuskie to bliski mojemu sercu rejon :D
pozdrawiam, Ela
Mój zielony zakątek
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Elu, wszystko zdarzyć się może ;:108 Lubuskie to uroczy region, pod wieloma względami .
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
Mirabela
1000p
1000p
Posty: 1899
Od: 30 wrz 2011, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Obrazek


Bogusiu o tym zdj. wspomniałam wcześniej . Co to za roślinka?
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Mireczko, to jest bez / lilak / , tak sobie ciekawie rośnie! Ciekawie wygląda w towarzystwie potężnych iglaków ;:108
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20150
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Faktycznie ciekawie rośnie ten lilak ;:215
Elu u Bogusi jest pięknie, na żywo jeszcze piękniej, a Bogusia i jej rodzinka to fajni ludzie i bardzo gościnni, pozdrawiamy Bogusiu ;:196
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Bogusiu dobrze piszesz - " Twoje ogrodowe królestwo" a Ty nawet bez korony jestes w nim królową ale i ogrodniczką, lekarzem jak trzeba i pewnie wiele innych określeń by się znalazło...
dzięki pasji, pracowitości masz każdy zakątek zagospodarowany i kolorowy.

Powiedź mi jak tyś to krzesło zrobiła
bwoj54 pisze:Obrazek
Awatar użytkownika
Mirabela
1000p
1000p
Posty: 1899
Od: 30 wrz 2011, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

A to ci niespodzianka, bez powiadasz? Ciekawie rozrósł się.
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Zapowiada się upalny dzień. To nic , uwielbiam ciepełko ;:306 a że akwenów wodnych sporo dokoła / mój staw, sąsiadów,nieopodal rzeka/ to nie odczuwa się tej gorączki. Dodatkowym atutem, otoczenie z każdej strony bogatą roślinnością,nie tylko tą ogrodową ,a także od Płn- zach strony, w odległości okolo 400 m ciągnące się hektary lasów , głownie iglastych.Od godziny 8 zaczął się dla mnie pracowity dzień.Podlałam warzywka w tunelu foliowym.Pomidorki i ogórki rosną zachwycająco. Ziemniaczki i pomidorki już kwitną/ Nakarmiłam 2 króliki ;:306 Na okres wiosenno- letni bierzemy od kuzyna 2 króliczki,ustawiamy klatkę w ogrodzie i zachwycamy się kitajcami :;230 Są takie milusie, radość dla gospodarzy i atrakcja dla odwiedzających dzieci ;:108 Jesienią zwracamy właścicielowi ;:108
Mężuś przygotował kawusię, więc przy niej krótki pobyt na FO.Botwinka, ze swoich buraczków już kipi , karkówka na grilla maceruje się w zalewie.,do tego szparagi i surówka z młodej kapustki i marchewki/ od miejscowego ogrodnika/ i można cały dzień spędzać w ogrodzie ;:108
Obiecałam upiec placek drożdżowy z rabarbarem , więc uczynię to w przerwie na ...odpoczynek :;230
Iwonko! :wit dziękuję za miłe słowa ;:180 Pozdrawiamy Was serdecznie ;:168
Krysieńko! wierz mi,ze zwłaszcza w tym okresie wiosenno- letnim czuję się w swoim ogrodzie jak w raju. Staramy się spędzać w nim jak najwięcej czasu . Poranna kawka, niedzielne rodzinne obiadki / w dni powszednie najczęściej ja z mężem /
Są jeszcze kąciki ,które ja inaczej zagospodarowałabym/ niestety mąż też ma swoje upodobania i pasje ;:108 zatem sporo rzeczy musi mieć pod ręką, na zasadzie " to się przyda" ;:306 Zawsze moim pragnieniem był ogród kolorowy, kwitnący niemal przez cały rok. Główną cechą ma być spontaniczność , dynamika ale bez jakichkolwiek sztywnych zasad i reguł.
Dziś uważam ,ze udaje mi się to coraz bardziej uzyskać. ./ choć cały czas nad tym pracuję/
Pod ukrytą, królewską szatą ;:306 fotela, jest zwyczajne, najzwyklejsze ogrodowe, plastikowe krzesło. Na to prześcieradło , zamoczone w rozrobionym kleju do glazury/ konsystencja gęstej śmietany/., trochę udrapowane i pozostawione do wyschnięcia./ warunek; nie moze schnąć na słońcu, dobrze jest nawet zraszać /. Na koniec maźnięte trochę pędzlem starego zlota, pryśnięte złotolem w sprayu. Jesienią poddam go renowacji, gdyż miałam końcówkę kleju i niektóre miejsca kruszeją.Pozdrawiam cieplutko ;:168
Mireczko!ciekawie rozrósł się, a właściwie myślę,ze ten pokrój spowodowany jest tym,ze walczy przed dominacją iglaków. ;:306 Moja ręka nigdy go nie formowała.
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Ojej, nie ma tu nikogo!
Dzisiaj w przerwach pomiędzy pracami domowo- ogrodowymi ,nadałam nowe życie starym przedmiotom. Jutro otrzymają swoje kwiatki ;:306 Na ozdobienie czeka jeszcze kilka doniczek. Co sądzicie o tym?

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20150
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

No mi to się bardzo podoba, a jak swoje kwiatki dostaną to będzie jeszcze ładniej ;:215
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Mój ogród na fotografii- część 9

Post »

Bogusiu ale masz złote rączki ,czy to jest robione metodą de cupahe(cos pokreciłam w nazwie) czy malowane?
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”