Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
an-ka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6978
Od: 12 sty 2009, o 21:10
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu piękności pokazujesz.
Chciałam Ci powiedzieć,że aura dla kierowców też była fatalna-na moich oczach(wyjechałam z wnusią) były 3 stłuczki-czyli coś w tym jest.
Dzisiaj dla odmiany jest tak porwisty wiatr,że wszystko strąca z parapetów i przewraca doniczki.Rano jak wstałam,to byłam w szoku.Taras był bielutki-w pierwszej chwili pomyślalam o śniegu ale przecież przy 20 stopniowej temperaturze to absurd-okazało się,że kwiaty z czereśni znalazły u mnie azyl.No i niedziela a ja z odkurzaczem szalalam :;230
Keetee
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8553
Od: 15 paź 2010, o 00:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Witaj Jadziu jak tam dzisiaj samopoczucie , mam nadzieję ,że lepiej ;:196
Awatar użytkownika
oliwka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5839
Od: 24 mar 2008, o 13:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Tulipany masz wypasione, że tak powiem. :D
U mnie głównie tylko żółte, czerwone i czerwono-żółte :lol:

Wiało faktycznie przeraźliwie dzisiaj.
Pozdrawiam Walentyna
aktualny
spis treści
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15075
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Ale fikuśne tulipanki! ;:1 Masz wielką rozmaitość kwiatów, jak na niewielki ogród. Coć mi sie wydaje, ze on jest większy niż myslimy :lol:
Jak dziś samopoczucie? Ja tam na upał nie narzekam, choć przy pracy pot dosłownie zalewa mi oczy, ale wolę to, niz zimno :D
Awatar użytkownika
skorpion811-51
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7253
Od: 21 lis 2009, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie Milicz

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu nawet narcyze Ci zakwitły u mnie może będą kwitły babcine
ale nie jestem pewna,liatrie wyszły wszystkie tylko w zimniejszym miejscu trochę póżniej :)
Rzekła pszczółka do motyla nikt nie widzi więc zapylaj.
MOJE LINKI , Pusta miska -kliknij
SERDECZNIE ZAPRASZAM STASIA
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

WITAM WSZYSTKICH MILUTKICH GOŚCI .Dopiero przyszłam do domu z ogródka siedzieliśmy z dziećmi, a teraz wieczorem posadziłam kalarepę i por ,który wczoraj kupiłam .Rano jeszcze sie fatalnie czułam ,ale potem trochę mi to minęło ,ale jeszcze całkiem dobrze to nie jest .Moze na te wichury mój organizm tak działa .Popikowaliśmy z synową pomidory ,które ona wysiała .W inspekciku wychodzą już ogórki :heja Mam nadzieję ,ze nie bedzie przymrozków Wszystko zaczyna kwitnać na całego
IZULKO u mnie jest misz maz wszystkiego po trochę :;230 Ja znowu wolę mieć chłodniej oczywiście nie zimno .Od strony siatki mam 15 m, a od strony zielonego płotu 17 m ,środkiem tez jest 17 ale juz tam gdzie warzywnik coraz mniej .Na fotkach widać ,że potem ogródek idzie w trójkąt. Jakos wszystko mieszczę :;230
WALENTYNKO wczoraj podziwiałam Twoje jagodowce i martwiłam sie ,że mój zmarznął .Jakie było moje zaskoczenie ,kiedy dzisiaj ujrzałam jego kwiat w gożdzikach ,które zagarnęły trochę większy teren dla siebie
Obrazek
DORoTKO ;:180 no w miare dobre dzisiaj było, a mam nadzieję ,że jutro bedzie jeszcze lepsze
ANIU ten wiatr o mało głowy nie urwał :;230 Jako takich szkód nie zrobił ,ale kwiaty chwiały sie w lewo i prawo .Miały fajną gimnastykę :;230
DANUSIU z jednych tulipanów napis się calkiem zamazał i nawet nie wiem co to za jakie i czy sie zgadzają odmianowo .Dla Ciebie kwitnąca Catleyka :heja
Obrazek
EWCIU zdjecia nie są zbyt profesjonalnie zrobione ,ale to zwykły aparat więc niczego wielkiego nie zdziałam
EWCIU krakowska masz racje Agatka jest dosyć wygimnastykowana .Dużo tulipanów pokazuje tylko liście będe musiała je w czerwcu wykopać .Miałam 2 paczki tulipanów Angelique i zakwitły tylko 2 szt z jednej odmiany narcyzów też tylko 2 szt a reszta poszła w liście
IRENKO choroba szybko przychodzi ,ale z całkowitym odejściem zwleka niestety .
MAJKA masz racje to też robi swoje te nagłe miany temperatur, a 18 dawno za nami :;230 Masz racje pączek na wyhodowanej podwójnie cieszy .Ta Bonica ,którą chciałam prowadzić na pienna, na razie nie ma zamiaru wypuścić nosków w koronie, a za to wypuszcza nizej .Na razie zostawiam te odrosty ,bo jak nie zakwitnie w koronie to bedzie rosła normalnie
JAGÓDKO czasem tak bywa ,że człowiek planuje zrobic masę rzeczy , a organizm sie buntuje .Nic na to nie poradzimy .Zakwitły dzisiaj papuzie ,ale bateria mi siadła . :evil:
STASIU te babcine są najpiękniejsze i pachnace na dodatek .Właśnie dzisiaj na ten temat rozmawiałam z synowa ,bo ona wspominała ogródek swojej babci pełen kwitnących narcyzów
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15075
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Nooo, to nie taki znów mały Twój ogródek. Wiedziałam! Zresztą jak przyjadę na inspekcję, to sobie wyrobię zdanie na temat jego rozmiarów :lol:
Tulipany masz naprawdę piękne! I widzę, że znalazłaś jednak jagodowca ;:138
Jadziulku, najlepsza temperatura to miedzy 22 a 25 stopni C, ale jak miałabym wybierać : upał albo ziąb, wybieram zdecydowanie upał :lol:
Awatar użytkownika
dwostr
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2687
Od: 25 mar 2008, o 15:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Cieszę się Jadziu, że powoli poprawia się Twoje samopoczucie.Miejmy nadzieję ,że pogoda wkrótce ustabilizuje się i wszystkie niedomagania pójdą precz.
Dziękuję za fotkę catlei -ma bardzo uroczy i oryginalny kwiat i musi być rzadkością ,bo nigdy dotąd jej nie spotkałam.
Jadziu piszesz,że masz tulipanki Angelique ,czy to ten "napakowany" sąsiad żółtego z czerwonymi maźnięciami na płatkach?
Serdecznie pozdrawiam Danuta
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

DANUSIU nie to nie ten tulipan .Zrobiłam mu fotkę ,ale wyszła zamazana ,wiec ją dałam do kosza .On jest napakowany ,ale w różu taki mazany.Catleyka wczoraj pokazała swoje kwiaty na jednej łodyżce jeszcze pozostały pąki na drugiej .Podobno to storczyk dla początkujacych ,ale wcale bym tego nie powiedziala .Musi mieć nocne ochłodzenie ,żeby zakwitnął .Wstawie do storczykowego czy to naprawdę Catleyka
IZULKO swój metraż ma altanka to samo gril ,a to wszystko w tych metrach .Na roślinki nie pozostaje za duzo miejsca ,ale daje radę a z inspekcji juz sie cieszę . :heja
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
dwostr
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2687
Od: 25 mar 2008, o 15:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziulku,gdybyś mogła pstryknąć mu fotkę jeszcze raz? ;:196 Wiesz ,chciałabym porównać jak powinien wyglądać ten tulipan,bo u mnie to ...porażka ,nawet nie robiłam mu fotki,by nie psuć sobie humoru.
Serdecznie pozdrawiam Danuta
Awatar użytkownika
Tosia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12603
Od: 13 mar 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chorzów

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

:wit Jadziu, czy już dobrze się czujesz? Ja dziś machnęłam trochę roboty i czułam się świetnie. Tulipany masz zjawiskowe, ale i moje mnie zachwycają. Jest teraz cudownie na ogródku. Poustawiałam solary od Was i dziś wyszłam z działki o 21,20!!!! Pięknie, cieplutko, aż mi się nie chce jechać do Sierpca. ;:196
Co zasiejesz, to zbierzesz
Malutki ogródeczek Tosi - cz.14. Zapraszam serdecznie!
Wcześniejsze wątki.
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9885
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu ale masz tulipanowo i kolorowo, żeby tak dalej się rozwijały wszystkie kwiatuchy. ;:215
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9776
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Familokowy pachnący różami i nie tylko cz10

Post »

Jadziu-to Familokowy ma niezły metraż.I te niesamowite tulipany.I jeszcze część warzywną,a wędzarnia? i altanka!Chatte ma rację,nie ma to jak własnym okiem sprawdzić.
Do aparatu fotograficznego radzę akumulatorki,ładujesz w domu,starczają na dłużej i w sumie wychodzi to taniej.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”