Ogródek AGNESS

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZENOBIUSZ
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4213
Od: 2 sty 2008, o 07:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko gratuluję udanych zakupów piękne są te azalie które są już w pełnym rozkwicie , moje czekają chyba na bardziej sprzyjające warunki pogodowe.
Dzisiejszy dzień z przelotnym ale chwilami intensywnym deszczem,na brak wilgoći chyba nie możemy narzekać.
Pozdrawiam Zenek
Awatar użytkownika
baasik
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2472
Od: 29 sie 2013, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań i nie tylko :)

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Wspaniałe azaliowe zakupy - to moje ulubione odmiany ;:63
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko piękne azalie kupiłaś, przyznam Ci się że ja dzisiaj też zajeżdżałam do ogrodniczego niedaleko mnie w poszukiwaniu azalii Satomi, bo strasznie mi się spodobała u Marty( markita), ale nie było w ogóle w tym roku jakoś krucho u nas z azaliami. Deszczu to ja już mam dość, nawet nie mogę pójść zobaczyć czy wschodzą mi warzywa bo penie utknęłabym w błocie, piasek zły ale i glina nie jest dobra.
pomidorzanka
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 4697
Od: 26 cze 2012, o 12:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś, super kolorki ;:oj ;:oj

męcz mnie dalej takimi zachwycającymi widoczkami.

Właściwie to aż strach do Ciebie wchodzić, bo nie wiadomo co się człowiekowi spodoba

i będzie nękać po nocach i gnieść portfel ;:306 ;:306

No ale życie jest jedno i jeśli nie ma gorszych problemów, trzeba sobie ulżyć roślinnie ;:215 ;:215
Pozdrawiam, Agata.
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5532
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Dzień dobry :) Ależ się muszę naszukać moich znajomych ogrodów :) Bo przecież litości nie macie, te Wasze wątki tak pędzą, że nadążyć nie można ;)

Aguś- ogród cudny!!! Tyle kolorów, wspaniałych roślin, wszystko tak dobrane do siebie a zarazem wyszczególnione :) Wspaniale :) A zdjęcia azalii ;:oj
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
nirali
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 930
Od: 16 lis 2011, o 12:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: z forum ogrodniczego.info

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Witam Agnieszko :wit naprawdę nie nadążam za forumowym pędem,ledwo zamknęłaś wątek a tu w nowym już ta strona ;:oj
teraz w chwili spokoju i relaksu idę spokojnie stąpnąć po Twoim wypieszczonym ogrodzie gdzie każda rabatka ma swój styl i smak a dodatkowo widzę wiele kwitnących piękności które już dawno skradły moje serducho :)
Pozdrawiam Kasia.

niralowy ogród
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11411
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agniesiu cudne nowe nabytki azalii. ;:138 Jakież wspaniałe energetyczne kolory. Wymarzone na te pochmurne, smutne dni. Ja także uwielbiam takie mocne kolory, jak Ty. Widzisz, jak się mocno pragnie jakiejś rośliny, to miejsce się znajdzie. :D Słonecznego weekendu Ci życzę. ;:196
Awatar użytkownika
jola1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4630
Od: 4 kwie 2008, o 08:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lublin/okolice

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aga co ja widzę nowe azalie? Gdzie je masz zamiar posadzić? Twój ogródek jest na pewno z gumy.
Awatar użytkownika
klarysa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5895
Od: 11 mar 2011, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Piękne zakupy ;:oj .
Nasza Gibraltar świeci własnym światłem ;:306
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko, widzę nowe rhododendrony :) Masz jeszcze miejsce na nie? Czytałem, że chcesz poskromić iglaki, by zrobić miejsce? A masz taką wzorową harmonię między krzewami i pozostałymi roślinami ;:224
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Małgosiu przykro, że azalia przemarzła. To zawsze smuci, ponieważ czekamy bardzo, aż te wspaniałe krzewy zakwitną... ale mam nadzieję, że w przyszłym roku pięknie wynagrodzi tegoroczne rozczarowanie...

Jolu wiem jak to jest z tym czasem, ja też mam ciągły niedobór.....
Zaglądam do zaprzyjaźnionych ogródków, czytam co słychać i brakuje czasu, żeby się odezwać....
Mam nadzieję, że azalie w przyszłym roku pięknie zakwitną :D

Madziu bardzo się cieszę z tych nabytków, kocham takie intensywne barwy i zadowolona jestem, że udało mi się dostać takie odmiany :D

Aniu gdzie by nie było, zawsze bardzo się cieszę z Twojej wizyty ;:196

Reniu żałuję, że jeszcze jednej nie wzięłam, bo okazuje się, że mam miejsce w ogródku na 4 krzaczki :heja Ale może jeszcze dostanę ...

Robercie cieszę się, że podobają Ci się moje nabytki.... ja również zachwycona jestem tą odmianą :D

Zenku dziękuję :D
Moje azalie już kwitną, mimo opadów otwierają pąki..... powiem szczerze, że nie bardzo mnie to cieszy, ponieważ i szybciej zbrzydną i przekwitną przez tak intensywne opady, ale i nie nacieszę się nimi, bo podziwiać je mogę tylko przez szybę....
Oby pogoda jak najszybciej się poprawiła, bo jak na tę chwilę wystarczy już deszczu...

Basiu ciesze się, że podobają Ci się..... ja jestem nimi zachwycona :D

Iwonko u mnie piasek, więc każdy opad przepływa przez niego błyskawicznie i nawet po ulewie nie ma kałuż ani błota.... ale też uważam, że już mogłoby przestać padać.... już wystarczy....
Teraz takie piękne kwitnienia, a my nacieszyć się nimi nie możemy, no i co mnie smuci, kwiaty szybko przekwitają :?
Jestem zachwycona zakupami, bo mimo, że wybór nie był zbyt bogaty, to mieli w ofercie piękne odmiany...

Agatko tak właśnie jest z tymi chciejstwami .... zawsze gdy wejdziemy do jakiegoś ogródka, to coś nam wpada w oko ... cóż zrobić..... taka nasza dola :;230
Cieszę się, że podobają Ci się zakupy ;:196 ja już nie mogę się doczekać, kiedy je posadzę a tu wciąż leje ...

Mariolu bardzo się cieszę, że jesteś ;:196
Miło mi, że podoba Ci się w moim ogródku. Teraz mamy cudny czas, kwitną piękne krzewy , jest bardzo kolorowo, zieleń soczysta .... oby tylko przestało padać, żebyśmy mogli się tym wszystkim cieszyć....

Kasiu ciesze się bardzo , że zaglądasz ;:196
Dziękuję Ci za takie cieplutkie słowa, miło mi, że podoba Ci się u mnie i zapraszam serdecznie na realną kawkę ;:196 Kochana skontaktuj się z Ulą, może uda Ci się przyjechać , bo dziewczyny wybierają się do mnie chyba w przyszłym tygodniu ...

Tajeczko bardzo się cieszę, ze podobają Ci się moje zakupy. Kolorki faktycznie bardzo intensywne....kocham takie. Uwielbiam w kwiatach połączenie różu z pomarańczem i żółcią i wałśnie one wszystkie takie są ;:167
Do wykopania idą 3 tuje, a na ich miejscu zamieszkają azalie ...
Tobie również pięknego weekendu ;:196

Jolu już teraz, jeśli coś chcę posadzić, to inna roślinka musi mu zwolnić miejsce...niestety :(
3 dwumetrowe tuje zmienią mieszkanie, wywędrują do zaprzyjaźnionego ogródka, a na ich miejsce wskoczą azalie ...

Justynko cieszę się, że podobają Ci się zakupy :D
Gibraltar jest przepiękny, jeśli tylko bym trafiła, to bardzo chętnie kupię.... uwielbiam takie intensywne, ogniste barwy :D

Jacku zakup azalii marzył mi się już od kilku sezonów.... wciąż rezygnowałam, właśnie z powodu braku miejsca. Ja i tak z czasem będę musiała zmniejszać liczbę wysokich iglaków, ponieważ sadziłam je dosyć gęsto, żeby był ładny efekt od razu.... One już dosyć mocno się rozrosły..... na razie jeszcze się mieszczą, ale już można powoli usuwać niektóre okazy, ponieważ i te rosnące obok jeśli są zacienione, to brzydną.... Powiem Ci szczerze, że te rosnące obok są tak rozrośnięte, że nawet nie będzie widać, że coś brakuje.... nadal będzie zielone ściana :D
Bardzo jest mi miło, że podoba Ci się wygląd moich rabat. Mam nadzieję, że nic nie zepsuję tymi roszadami, że będzie nadal ciekawie :D
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Nawet nie wiem, co słychać we własnym ogrodzie, bo cały tydzień leje deszcz. I pomyśleć, że maj to miesiąc zakochanych :?
Agnieszko też myślę o kupnie azalii, bo mam wrażenie, że są łatwiejsze w uprawie, niż rododendrony.
Twoje mają śliczne kolorki i na dodatek pełne kwiaty. Pewnie też wyrzucę jakiegoś iglaka, bo sadząc je nie przypuszczałam, że takie duże urosną.
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Iwonko ja też ogródek oglądam tylko przez szybę.... i naprawdę jest mi przykro, bo widzę, że świeżo rozwinięte kwiaty azalii i różaneczników opadają, strącane wiatrem i deszczem ;:145
Masz rację, że azalie są łatwiejsze w uprawie niż różaneczniki.... one zrzucają liście na zimę, więc praktycznie ani choroby im nie straszne, ani mrozy zimą.... wiosną odradzają się piękne i zdrowiutkie :D
Iglaczka nie żałuj..... pięknie zdobił ogród, gdy był jego czas... teraz jest zbyt duży, więc przyszła pora ustąpić miejsc mniejszym kolegom 8-) :lol: U mnie sytuacja podobna :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”