Moja familokowa oaza spokoju cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8473
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

JAKUCH pisze:ELŻBIETKO na razie butelki są cały czas odkręcone będę zakręcać jak będą miały przyjść przymrozki . A tak to nie .
No ja teraz kapuja ;:158 bez ta zakryntka przymrozek nie przejdzie. :wink:
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Post »

Nie śmiejcie z tego plotu ,bo to moja największa tragedia . Popodpierany z każdej strony jakby przyszło tornado to nie musiało by się zbytnio natrudzić ,żeby go przewrócić . Mieli niedaleko mnie burzyć dom miałam nagrane deski ,ale 2 lata minęły a dom dalej stoi no i to ochydztwo też jeszcze stoi . Basiu a Ty mnie nie pocieszaj ,bo ja na niego nie umiem już patrzeć . Posadziłam przy nim pnącą różę ,zeby chociaż go trochę przykryć . Jak zakwitna floksy to też go trochę zakryją ,ale myślę ,że do tego czasu już będzie stał nowy siatkowy . Gdyby ten mój M był inny ale on wiecznie po co na co i tak w kółko . Jak sąsiad w ubigłym roku robił plot naruszył moje już i tak na pół zgnite słupki . Ale sie rozpisałam
ALU cieszę się ,że mnie odwiedzasz pomimo tak brzydkiego płotu
Guciu na Twoje odwiedziny się też cieszę .
KOGRA tak pod butelkami są pomidorki ,ale tylko parę sztuk ,bo reszta jest jeszcze w doniczkach
BRUNETKO ten płot to "zabytek architektoniczny " tak jak nasz dom ,który ma 140 lat Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Cynthia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 16 lut 2009, o 12:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ...gdzieś pośrodku...

Post »

Jadziu bo to jest tak ,że u kogoś to nam się podoba a u nas nie widzimy ,że coś jest fajne :!: :)
Ja bym tego płotu nie ruszała bo mnie się on naprawdę podoba :!: :!: :!: :)
Ma jakiś urok spokojnych ,sielankowych lat i wakacyjnych wspomnień :) :)
Pozdrawiam słonecznie - Baśka :)
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Post »

Basiu jak ja go nie ruszę to nie wiem czy on do jesieni przeżyje ,bo co mocniejszy wiatr to lecę zobaczyć czy on jeszcze stoi . Słodkich snów Basiu i całusy dla Oskarka
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12972
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Post »

Jadziu zazdroszcze Ci tego ogródka przed domem, widzisz ja tez przed blokiem zrobilam male poletko, ale tylko przed dwa lata - nie cierpie łamania roslin itp.zostawiłam w tym roku tylko dwie krzaczaste róże bo mi ich już szkoda zabierać na co będę patrzeć.
A co do płotku to wcale nie wyglada zle, ja na działce mialam sasiada który nie pozwolił ruszyć poplątanych siatek z drutu, plastyku bo to jego własność.
W latach chyba 80-tych w miastach likwidowano ogródki przed blokami, teraz jednak wraca moda, tylko przykro powiedziec ale jest duzo ludzi którzy uznaja tylko trawę.
Spokojnej nocy.
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
iwonaxp
1000p
1000p
Posty: 1467
Od: 18 kwie 2008, o 10:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post »

Witaj Jadziu

Jestem pod wrażeniem kolorów twojego ogródka :) wiedziałam że mnie zaskoczysz .Teraz kiedy wszystko zaczyna w mim kwitnąć nabiera cudownego uroku :) Masz tak piękne tulipany i wele roślin ale widzę że i tak ogarnia cię potrzeba ciągle nowych nabytków tak jak i nas wszystkich tutaj :) Nie mogę się też doczekać jak już będa warzywka u ciebie i widok ogródka wraz z warzywami i kwiatami :)
Ja warzyw mnieć nigdy nie będę :( bo po pierwsze nie ma miejsca odpowiedniego a po drugie ta ziemia plonów nie daje :( Zaledwie mam trzy poziomki koło tarasy , truskawkę w doniczce :) i posiasiałam w ogródku kwiatowym tę strzępiastą natkę pietruszki i jest to moje 2 podejście bo za pierwszym razem z całej torebki wyrosły tylko jakieś trzy badylki:) Nooo i ty artystko jedna !!!! wiesz oglądając fotki zatrzymałam się przy jednym - pomidorek :) ile się namyślilam jak ta fotka jest zrobiona :)) czy on rośnie w w beczce ? dopiero po chwili się zorientowałam że to butelka plastikowa :))
Ja troszkę zdziałałam u siebie tz. póki co przygotowałam przymiarki obrzeży tylnej części ogrodu. Jak bedę mieć chwilkę czasu w pracy to wrzucę jutro fotki a z tym czasem jest teraz coraz gorzej bo mi się sezon rozpoczyna no i tem vir :( uruchamia się w momęcie włożenia pein driva do kompa. Szkodliwy to on chyba nie jest tylko upierdliwy bo co jakiś czas włacza się niechciane okienko. Pein driva formatowałam ale to chyba nie pomogło być może robak siedzi na dysku twardym będę musiała z nim powalczyć :)

Ech się rozpisałam :) Jadziu no to miłej niedzieli !! u mnie pochmurno momętami zanosi się na deszcz ale hmmm przyznam ze delikatny by się przydał :)
Pozdrawiam - Iwona
Mój mały ogródek
Awatar użytkownika
snowflake
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2748
Od: 6 lut 2009, o 17:12
Lokalizacja: Izabelin

Post »

Ech Jadzi jak to dziękujesz że Cię odwiedzam mimo płotu :> to nie płot najważniejszy.. i wcale nie jest nieładny... każdy ogród jest inny, własny, czasami coś się nam w nim nie podoba, czasem zazdrościmy innym... ale to jest nasze miejsce tworzone przez nas i jest wyjątkowe :wink:
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Post »

Dziewczyny jesteście kochane . Przesiedziałam wczoraj cały dzień na ogródku ,ponieważ nie było co robić . Robiliśmy grila ,bo komp nie działał znowu jakaś awaria . Dopiero teraz go włączyli no to jestem cała w skowronkach ,gdyż moge znowu poklikać . Niestety muszę stwierdzić tę smutną prawdę ,że już się uzależniłam od tych odwiedzin w ogródkach . Nie wiem jak wytrzymam te 3 tygodnie myślami będę wciąż w moim ogródku i przy różach . Mam nadzieję ,że wnuk będzie się nimi dobrze opiekował . Gdy mu mówiłam co ma robić to stwierdził "babcia po co ci tyle róż "a mam ich 30 . Gdy je dzisiaj liczyłam to sama nie wierzyłam kiedy ich tyle nakupiłam . Sąsiadka 83 letnia ogrodniczka też się zdziwiła [to liczenie róż to przez nią ],bo sama bym na to nigdy nie wpadła . Taruś ja tam na dole nie mieszkam tam sąsiad ,który ma ten zielony płot ma tam warsztacik . Na podwórku zrobiłam skalniak to też niszczą ,a rodzice nie zwracają uwagi [to jest bezstresowe wychowanie ] .
Cynthiu wiesz z tym płotem to ja mam tysiąc myśli ,ale trochę mnie zainspirowałaś lecz nie wiem jakie to będą koszty muszę się najpierw zorientować .
ALU zgadzam się z Tobą nie wszystkie ogrody są jednakowe .Są bardziej lub mniej ładne ,ale dla każdego własciciela to jest to co on kocha
IWONKO goń tego wirusa w diabły . W sobotę chciałam otworzyć stronę firmy TARGET ile razy otwierałam włączał mi się ALARM Awasta koń Trojański więc musiałam zrezygnować chociaż potrzebowałam otworzyć tę stronkę . Ale się rozpisałam . Cieszę się ,że wpadacie do mnie w odwiedziny jest piękna pogoda więc wysuwam do ogródka dotlenić się . Miłego dnia będę wieczorem Was odwiedzać ,bo szkoda pięknego dnia marnować przy kompie
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
danutab
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5172
Od: 25 gru 2008, o 23:02
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Jadziu Ciebie też bardzo wiosenne.Masz również ładne tulipany.
no i oczywiście kolekcje róż o których piszesz.Ja też trochę kupiłam, jednak
4 się nie opamiętały. Mam nadzieję że wnuczek dobrze będzie się nimi
opiekował w czasie twojej nieobecności.
Pozdrawiam Danuta aktualne
Moje linki
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36511
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Jadziu aż 30 róż ?
O matko, ale będzie pachniało pewnie tymi różami.
No to nie mogę się doczekać kiedy zakwitną.
A płotem się nie przejmuj - zarośnie i nie będzie go widać.
No chyba, że wiatr będzie silny i wtedy twój M będzie musiał podziałać. :wink: :lol:
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
hal1959
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8778
Od: 13 mar 2008, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post »

Faktycznie masz dużo róż,nie będzie tak źle podczas Twojej nieobecności w ogrodzie ,tylko jak wrócisz to nie poznasz go,takie wszystko duże będzie i kolorowe :D
Pozdrawiam.Halina
Hal-Linki
Aktualne
Awatar użytkownika
iwonaxp
1000p
1000p
Posty: 1467
Od: 18 kwie 2008, o 10:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post »

Jadzia ? a gdzie ty się nam wybierasz na trzy tygodnie ?
Pozdrawiam - Iwona
Mój mały ogródek
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Post »

Trzy tygodnie - to mi wygląda na sanatorium, zgadłam? Tam są trzytygodniowe turnusy jeśli dobrze pamiętam :lol:

Jadziu gdy oglądałam zdjęcia na poprzedniej stronie to z sympatią spoglądałam na Twój płot. Czytam dalej a tam cała dyskusja na jego temat. Mnie też ujął jego widok i obudził przyjemne wspomnienia.
Ja bym go nie likwidowała Jedyny problem z nim to jego stan techniczny. Ale jak się go da ponaprawiać - to niech sobie stoi!
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”