Skrętniki i fiołki -renatas

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
Awatar użytkownika
izabela skula
1000p
1000p
Posty: 3130
Od: 3 sie 2010, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Myszkowa

Re: Skrętniki i fiołki -renatas

Post »

więcej tu nie przyjdę ;:223 za każdym razem musisz coś pięknego dołożyc i potem mam problem, wszystkie takie śliczne, że nie sposób tych skrętniczków nie kochac, na dodatek te od ciebie są tak wypieszczone, że rosną w oczach ;:196
Awatar użytkownika
Takhisis
200p
200p
Posty: 367
Od: 21 wrz 2010, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: Skrętniki i fiołki -renatas

Post »

Skrętniki to ewidentnie Twoja miłość :D Póki co mam jednego, ale widząc jak pięknie prezentują się po 2 w doniczce, chyba dokupię drugiego.. żeby nie był samotny :)
Naprawdę wygląda to rewelacyjnie
Moje doniczkowce :) http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=52689" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię, sprzedam, wymienię http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=11&t=55268" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Wiktoria_W
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2365
Od: 21 sty 2011, o 03:14
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skrętniki i fiołki -renatas

Post »

Śliczności ;:oj ! Szczególnie wpadł mi w oko Nerys, ale mam takie małe pytanie: czy to jest kwestia odległości od Dinasa, czy on ma dużo drobniejsze kwiaty? Bridie i Geronimo to moi faworyci - coś mam słabość do takich "żyłkowanych" ;:108 . Natomiast Renia z Giną wyglądają dużo delikatniej :) .
Miłego dnia, Wiktoria
Dom w odcieniach zieleni
Poszukuję
x-F-7
---
Posty: 10506
Od: 6 lip 2011, o 06:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Skrętniki i fiołki -renatas

Post »

Masz dobrą rękę do kwiatuszków, mnie skrętniczki nie polubiły... będę je u ciebie podziwiać;) :wit
Awatar użytkownika
izabela skula
1000p
1000p
Posty: 3130
Od: 3 sie 2010, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Myszkowa

Re: Skrętniki i fiołki -renatas

Post »

Patrycja ty za to masz dar do storczyków a u mnie wszystkie padają ;:108
ANETA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1466
Od: 14 lis 2006, o 19:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Skrętniki i fiołki -renatas

Post »

No popatrz , ale Ci niespodziankę zdobił ten mój DawidT ;:oj A jak pozostałe wszystkie się przyjęły? , bo u mnie tak :tan wszystkie od ciebie puściły korzonki :D Ja ukorzeniam w wodzie bo w ziemi mi nie wychodzi , nie umiem wyczuć podlewania i zawsze coś tam mi zgniło . Dzisiaj postaram się je posadzić , ale najpierw koszenie trawnika bo busz mi się zrobi :wink:
Awatar użytkownika
Niunia1981
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10748
Od: 18 sie 2011, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubicz k/Torunia

Re: Skrętniki i fiołki -renatas

Post »

CUDA ;:oj ;:oj Szczena mi opadła na klawiaturę! Cuda! A postanowiłam że trzy skrętniczki mi wystarczą ale chyba nie dotrzymam słowa ;:224
Pozdrawiam, Monika :)
Zielony świat Moniki cz. 9
Awatar użytkownika
izabela skula
1000p
1000p
Posty: 3130
Od: 3 sie 2010, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Myszkowa

Re: Skrętniki i fiołki -renatas

Post »

ANETA pisze:No popatrz , ale Ci niespodziankę zdobił ten mój DawidT ;:oj A jak pozostałe wszystkie się przyjęły? , bo u mnie tak :tan wszystkie od ciebie puściły korzonki :D Ja ukorzeniam w wodzie bo w ziemi mi nie wychodzi , nie umiem wyczuć podlewania i zawsze coś tam mi zgniło . Dzisiaj postaram się je posadzić , ale najpierw koszenie trawnika bo busz mi się zrobi :wink:
a ja wreszcie skończyłam koszenie całego podwórka :( mam dośc
Awatar użytkownika
Dagna
50p
50p
Posty: 58
Od: 30 maja 2012, o 11:07
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skrętniki i fiołki -renatas

Post »

cudowne te Twoje skrętniki ;:oj , ja choć nie mam ani jednego to ostatnio zauważyłam, że zaczynam coraz częściej przeglądać Wasze wątki z ich zdjęciami :) ajajaj... to chyba będzie jakieś choróbsko ;:108
Lepsze jutro było wczoraj.
Moje kwiaty http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 36&t=56884" onclick="window.open(this.href);return false;
Wymienię, sprzedam, za grosze... http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 11&t=68418" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
izabela skula
1000p
1000p
Posty: 3130
Od: 3 sie 2010, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Myszkowa

Re: Skrętniki i fiołki -renatas

Post »

zaglądaj częściej to pomożemy ci to choróbsko rozwinąc ;:108
Awatar użytkownika
fiskomp
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1426
Od: 1 wrz 2010, o 21:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie 6a

Re: Skrętniki i fiołki -renatas

Post »

No proszę nie jestem nauczycielką w wyrywam do odpowiedzi.... Renia nie gniewaj się ... fajnie było pooglądać Twoje duety naprawdę super wyszły wszystkie... a co do FO to ja też jestem uzalezniona.... codziennie je odwiedzam, nie jesteś sama. ;:173
Zieloni podopieczni u Fiskomp'a
Pozdrawiam - Baśka :)
Awatar użytkownika
izabela skula
1000p
1000p
Posty: 3130
Od: 3 sie 2010, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Myszkowa

Re: Skrętniki i fiołki -renatas

Post »

jest tu więcej takich uzależnionych ;:138
Awatar użytkownika
mniodkowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4302
Od: 14 maja 2009, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Skrętniki i fiołki -renatas

Post »

;:172 no jest jest ;:172 ;:131
Niunia1981 pisze:A postanowiłam że trzy skrętniczki mi wystarczą ale chyba nie dotrzymam słowa

ja to takich nierealnych postanowień nie robię ;:223 odkąd kupiłam pierwszego i zakwitł to oszalałam na ich punkcie i się nawet nie bronię ;:224
Wiktoria_W pisze:zczególnie wpadł mi w oko Nerys, ale mam takie małe pytanie: czy to jest kwestia odległości od Dinasa, czy on ma dużo drobniejsze kwiaty?

Wiktoria mój Nerys też jest malutki - dużo mniejsze ma te kwiatuszki, ale są tak cudowne i urocze, że pomyślałam, że jak zakwitną wszystkie pąki to będzie chociaż się mieścił na parapecie :;230

A Ty Renatko nawet nie myśl, że nas nudzisz skrętnikami ;:14 ja uwielbiam takie maltretowanie ;:224 ;:108
Pozdrawiam teraz z centrum... Aga
Oto moja mała "dżungla" --> part V; Spis moich wątków
Sprzedaję ładne sadzonki hibiskusa czerwonego pełnego
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”