Działka Romy wśród jezior

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
roslynn
1000p
1000p
Posty: 1091
Od: 15 lut 2008, o 12:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Post »

Ja to raczej mam niedociśnienie, muszę poszukać nalewki na podwyższenie :D
Fajny pomysł z tymi opaskami przylepnymi, tylko czy u nas dam radę gdzieś kupić... Założyła bym na pnie drzewek, żeby mrówki nie wlazły do góry. Na jabłoni zawsze mam ich sporo. Może byłby to jakiś sposób
Sabina

Moje linki
Awatar użytkownika
RomciaW
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5311
Od: 12 gru 2008, o 20:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

To masz tak jak ja Sabinko to może po cichutku do obiadku po koniaczku :?: :?: :?:
a to przylepianie to może być taśma ważne żeby się lepiło tak mówi nigella kupiłam nasiona
gęsiówki będę siała na przyszły rok już będzie to Ci się pochwalę :lol: :lol: :lol:


To mnie pocieszyłaś Krysiu że nie musi być chłopak i dziewczyna bo już miałam się
modlić jak mi kazała Ania a ułudkę przesadzę z tej patelni tylko nie wiem gdzie jej znajdę cień może pod brzozą :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4537
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Post »

Mrylu ułudka lubi i słoneczko i półcień. A co do chłopca i dziewczynki- kupiłam ognik i też prawdopodobnie trzeba mieć odmianę żeńską i męską. Ciekawe co by wyszło z jagoda plus ognik. ;:112
Awatar użytkownika
ewab123
500p
500p
Posty: 947
Od: 19 sie 2007, o 17:35
Lokalizacja: Warmia

Post »

Witaj Romko, przybywa Ci roślin bardzo szybko. Za jakiś czas będziesz tylko przyjeżdżała na działkę odpoczywać, bo już nie będziesz miała miejsca na nowe rośliny. Właśnie z Twojego wątku dowiedziałam się,że muszę dosadzić jeszcze jedną jagodą kamczacką, ale skąd mam wiedzieć jaką mam? Słyszałam też, że jak się ma na działce borówkę amerykańską, to one się zapylają wzajemnie z kamczacką. Nie wiem jednak, czy to prawda.
Awatar użytkownika
HalinaK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9423
Od: 12 paź 2008, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post »

Romo, odrobiłam zaległości w Twoim ogrodzie, też nie mogę nadążyć z robotą, ciągle brakuje czasu i zawsze coś czeka na zrobienie :shock:
Cieplutko pozdrawiam, Halina ;:194
W moim ogródeczku :wink: HalinaK-linki :D
Awatar użytkownika
Cynthia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 16 lut 2009, o 12:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ...gdzieś pośrodku...

Post »

Romko zaglądam a tu koniaczki , naleweczki ....proszę jaki miły niedzielny wieczór :wink:
...a co do zapylania borówek to wiem na pewno ,że muszą być różne odmiany....z jednej się nie zapylą :)
Pozdrawiam słonecznie - Baśka :)
Awatar użytkownika
RomciaW
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5311
Od: 12 gru 2008, o 20:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

Moja ułudka w pełnym słońcu kiepsko rośnie jak teraz pojadę to ją przesadzę :D
a może z połączenia wyszła by ognistajagoda spróbujemy Aniu :?: :?: :?:


Oj kiedy to się stanie Ewo na pewno jeszcze nie prędko a poznawszy to forum to
chyba nigdy jeżeli chodzi o jagodę to mają być różne odmiany tak mówi Krysia ;;45


Halinko dzięki za odwiedzinki wszyscy teraz mają dużo pracy i narzekają na brak czasu
rekompensują nam to kwiatki tyle radości z podglądania ;:33

Nie było koniaczku ale był ajerkoniaczek zrobiony przez M borówki mam dwie i jagody kamczackie też dwie Basiu to myślę że coś z tego będzie do jedzenia ;:36 ;:36
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Post »

ROMCIU nareszcie jestem w domu ,no i od jutra do pracy rodacy . Jak zauważyłam dzisiaj po wstępnym przeglądzie nawet nie będzie za dużo pielenia . Nie było deszczu więc i zielsko za bardzo nie rosło . Cieszę sie Romciu ,że wpadałaś do mnie z wizytą
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
MirkaS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1483
Od: 25 mar 2009, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 30 km od Kołobrzegu

Post »

Romciu
wpadłam na naleweczkę, chociaż ja z tych niskociśnieniowych , ale co tam myśle że jest przepyszna. Piękne kwiatki na owocowych, ja niestety mam za mała działkę na nie, ale bardzo lubię podjadać, szkoda ze te kupione. Miałam kiedyś jagodę kamczacka, ale wlazły na nią tarczniki a ja sierota zamiast je opryskać to wykopałam i na śmietnik.
Pozdrawiam Mirka
Moje wątki
Awatar użytkownika
ElzbietaaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2902
Od: 16 sie 2008, o 14:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Elbąga

Post »

Obrazek

Znalazłam Romeczko u Ciebie takiego kwiatka, może znasz jego nazwę.Ja swojego kupiłam na rynku
i handlarz powiedział tylko że kwitnie czerwonymi różyczkami
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Post »

Witaj ROMCIU przed chwilą przeszł 10 minutowa burza ,ale chociaż tyle wystarczy ,żeby roślinki poczuły się szczęśliwe . Rano przekopywałam grządkę na ogórki wszystko suche SAHARA . . Dziękuję za odwiedzinki ,a w tej chwili już świeci słonko ,więc idę wysiać ogórki . Zrobię jeszcze parę zdjęć ,bo rano wysiadły mi baterie
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Alll
500p
500p
Posty: 623
Od: 8 mar 2009, o 20:08
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Romciu dawno do Ciebie nie zaglądałam, a szkoda bo zrobiło się tak pięknie. Masz śliczne roślinki. Ta roślinka o którą pyta Ela podobna jest do rozchodnika, ale pewna nie jestem :(
Pozdrawiam serdecznie Alina
Ze śmietniska do rajskiego ogrodu
Awatar użytkownika
joannna
200p
200p
Posty: 335
Od: 29 mar 2008, o 21:51
Lokalizacja: Gravesend

Post »

witaj Romciu
szkoda że wczesniej do Ciebie nie wpadłam ,może na nalewke bym się załapała.
ślicznie i kolorowo jest u Ciebie
pozdrawiam aska
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”