Skromne roślinki deissy

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
Saraaa

Post »

Skoro tyle lat się z nią nie dogadałam, to już o kwiatuszkach na niej moge tylko pomarzyć :P
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Saraaa ale to wcale nie zakwitła?
Saraaa

Post »

Wcale nie zakwitła.. nigdy :evil: A jest u mnie odkąd pamiętam :wink:
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

ojjj to szkoda :( :(
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Witam moje kochane bardzo cieplutko najpierw napisze że moja hoja puściła tyyyle korzonków i już jest w doniczce :) :) na razie jej nie przeszkadzam i czekam na dalsze postepy Ateraz troche moich nowości Niema tego wiele :wink: Róża chińska zdobyta od szwagierki mój bluszczyk którego ułamałam ale sie zebrał i moje frezyjki które w ogródku kilka miesiecy strajkowały a w doniczce w domku prosze jak pieknie rosna Niemoge sie doczekac kwiatów bo uwielbiam frezje No i mój srzydłokwiat który na szafce sie czuje wyśmienicie a na witrynce strajkował Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Saraaa

Post »

Widzę, że nie próżnujesz i w pocie czoła zdobywasz kolejne roślinki :P Cieszy mnie ich widok, bo są naprawdę ładne :wink: .... a bluszczyk rewelacyjny!
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Tak jest :) :) walcze o nowe okazy w moim domku i mam na oku pare nastepnych nabytków :lol: :lol: Pozdrawiam cieplutko
Saraaa

Post »

No to wpadłaś po uszy w manie kwiatową :P
Ja się czaje, żeby pokupować sobie różne dracenki, ale to raczej dopiero na wiosne.. może uzbieram :P
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Dokładnie zapadłam na ta aczkolwiek sympatyczna chorobe :lol: :lol: :lol: :D ale jak odrazu jest weselej w domku jak sa roślinki na pewno uda ći sie zdobyc dracenki ja mam ta swoja staruszke i jakbyś chciała ona ma pełno młodych po bokach moge jedna oddzielić dla Ciebie :lol:
Saraaa

Post »

Choroba rzeczywiście sympatyczna.... i jest nowe zajęcie w domu :D Nie wiem jak ty, ale ja to co przejde obok kwiatka to musze zaglądnąć czy wszystko z nim w porządku :P

Byłabym ogromnie wdzięczna, gdyby coś udało się oddzielić ;:180
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Dokladnie mam te same obiawy :lol: :lol: Ja jeszcze do nich gadam a moj facet puka mnie w czolo hehehe :D Widzialas na piewszej stronie moja dracenke :?: jeśli ci odpowiada z checia ja odciaze od malych pasozytkow :) fajnie rosna i sie przymuja bo juz oddzielalam dziwi mnie tylko jej kolor normalnie taka ciemna zielen
Saraaa

Post »

Do tego, aby z zielonymi rozmawiać jeszcze nie doszłam :P
Dracenke oczywiście widziałam - śliczna :D Ciemna zieleń bardzo mi odpowiada :D Ciekawa jestem jak ja rozmnożyłaś? W ziemi czy w wodzie? :wink:
Cóżbym Ci mogła zaoferować w zamian? :D
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Ja normalnie oddzielalam wkladalam do doniczki z ziemia i juz one juz maja korzonki wiec niepowinno byc wiekszego klopotu
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”