U Wiesia w ogródku.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Agulina
200p
200p
Posty: 219
Od: 27 maja 2009, o 15:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Czesc Wiesiu! ;:7

Sliczny ogrod! Bardzo podoba mi sie plotek na rabacie..a najbardziej chyba to ,ze sam go wykonales i na dodatek z superowymi pomocnicami! Swietny przyklad wykorzystania czasu z dziecmi! Brawo! ;:138
Wiesio :)
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 33
Od: 9 mar 2008, o 19:13
Lokalizacja: Mazowieckie

Post »

Agulino bardzo mi miło.
Zazwyczaj czas po pracy spędzam w ogrodzie wraz z moimi córkami. One też mają dużo pomysłów na nasadzenia. I właśnie jeden z nich dziś zaczną realizować. Przyda się następny płotek i mam nadzieję że on też Wam się spodoba.
W najbliższym czasie będę do końca grodził moją działkę. Planowane są do zasadzenia nowe rośliny wzdłuż siatki. Przewiduję że ogrodzenie będzie nowym tematem. ;:31
Wiesiek:)
Wiesio :)
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 33
Od: 9 mar 2008, o 19:13
Lokalizacja: Mazowieckie

Post »

111agnieszka pisze:Wiesiu jestem ciekawa jak radzisz sobie z koszeniem trawy rosnącej obok wiklinowego płotku no i tych nowych zmian a pewnie są :roll: bo pomysłów to Ty masz :wink:
Agnieszko oto czym pomagam sobie koło wiklinowych płotków:

Obrazek
Obrazek
Wiesiek:)
sterlizja36
500p
500p
Posty: 798
Od: 14 paź 2008, o 18:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Witam !Ja również dotarłam do twego ogrodu,jest ogromny.Masz dużo miejsca aby realizować swoje plany.Wspaniale wykombinowałeś płotki z wikliny,gratuluję dobrych pomysłów!Rabatki z szyszkami i korzeniami w tle też wspaniale ci wyszły.Jednak najbardziej się ucieszyłam gdy zobaczyłam zdjęcie róży(post 25sierpnia),drugie zdjęcie, biało czerwona róża rabatowa.Czy znasz może jej nazwę?Ja ją kupiłam pod nazwą Red Gold jednak tan nazwa nic a nic mi do niej nie pasuje a jestem zachwycona jej zapachem i uładem płatków.Patrząc na twoje zdjęcie -to ta sama róża co moja.
Pozdrawiam-Ewa.
Ogród Sterlizja36
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Post »

Ślicznie! Ale tak już trochę jesiennie, ale przed nami jeszcze trochę czasu do spędzania na działkach no i teraz możemy realizować pomysły, których efekty zobaczymy na wiosnę!
Życzę Ci Wiesiu powodzenia przy stawianiu ogrodzenia! To ważna sprawa. U mnie przed porządnym ogrodzeniem działki niszczyły nasadzenia sarny i zajączki, które teraz kicają wzdłuż siatki. Zwłaszcza raniutko można je obserwować, kiedy prawie wszyscy na działkach jeszcze śpią...
Wiesio :)
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 33
Od: 9 mar 2008, o 19:13
Lokalizacja: Mazowieckie

Post »

sterlizja36 pisze:Witam !Ja również dotarłam do twego ogrodu,jest ogromny.Masz dużo miejsca aby realizować swoje plany.Wspaniale wykombinowałeś płotki z wikliny,gratuluję dobrych pomysłów!Rabatki z szyszkami i korzeniami w tle też wspaniale ci wyszły.Jednak najbardziej się ucieszyłam gdy zobaczyłam zdjęcie róży(post 25sierpnia),drugie zdjęcie, biało czerwona róża rabatowa.Czy znasz może jej nazwę?Ja ją kupiłam pod nazwą Red Gold jednak tan nazwa nic a nic mi do niej nie pasuje a jestem zachwycona jej zapachem i uładem płatków.Patrząc na twoje zdjęcie -to ta sama róża co moja.
Napiszę szczerze. Nie mam pojęcia jak nazywa się ta róża. Owszem u mnie także jest pachnąca. Zadziwia wielkością kwiatów i zapachem. :D
Wiesiek:)
Wiesio :)
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 33
Od: 9 mar 2008, o 19:13
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: U Wiesia w ogródku.

Post »

Cześć i czołem! :wit

Przepraszam Was bardzo, że tak długo się nie odzywałem. Spróbuję regularnie odwiedzać Was na Forum. Na przeprosiny wstawiam zdjęcia mojego ogrodu.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Wiesiek:)
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: U Wiesia w ogródku.

Post »

Witaj Wiesiek rzeczywiście prawie rok Cię nie było .
Ładny ogród no i tyle miejsca na nowe nabytki :;230
żebym to ja miała tyle miejsca .
Genia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”