Ogród Georginii (Alicji ) cz. 1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
asia0809
1000p
1000p
Posty: 2279
Od: 27 lut 2007, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogród Georginii (Alicji ) cz. 1

Post »

No to podsunęłyście mi super pomysł ;:63 . Podwyższona rabata! Na to nie wpadłam! Co dwie głowy to nie jedna. Niech no tylko odpuści ten lodowiec co zalega u mnie na działce i zacznę się zastanawiać nad najlepszym miejscem. Dziewczyny, jesteście ;:114
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6067
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Ogród Georginii (Alicji ) cz. 1

Post »

Witam Bogusiu. :D Miło że mnie odwiedziłaś .Tylko o jakich iryskach pisałaś bo ząbkowanych to u mnie nie ma .Są :żyłkowane,syberyjskie i bródkowe,pewnie któreś z nich miałaś na myśli.Zerknij jeszcze raz. ;:108 Pozdrawiam .Alicja :wink:
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6067
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Ogród Georginii (Alicji ) cz. 1

Post »

Asiu. :tan .To super że pomysł przypadł Ci do gustu.W końcu dlaczego nie miałabyś mieć tego co Ci się podoba.Sadzonki irysów masz u mnie jak w banku .Aby do VIII. Nie ma to jak ;:4 .Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
4rafko4
200p
200p
Posty: 228
Od: 21 gru 2009, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sokółka/Podlaskie/Londyn

Re: Ogród Georginii (Alicji ) cz. 1

Post »

Hey supcio fotorelacja z ogrodu no i te tulipany :)
Awatar użytkownika
asia0809
1000p
1000p
Posty: 2279
Od: 27 lut 2007, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogród Georginii (Alicji ) cz. 1

Post »

Alu, ;:196
Awatar użytkownika
żaża
200p
200p
Posty: 460
Od: 28 lut 2008, o 18:45
Lokalizacja: w podkarpackiem

Re: Ogród Georginii (Alicji ) cz. 1

Post »

Alu oglądnęłam oba wątki i nie mogę się doczekać ciągu dalszego fotorelacji, bo robisz piękne zdjęcia. Trochę zazdroszczę Ci tej powierzchni i zarazem tego, że możesz sadzić duże kępy roślin, bo efekt, jak sama piszesz, jest fantastyczny.
Cieszę się,że masz syna informatyka, który sprowadził Cię na forum, bo podoba mi się nie tylko to co pokazujesz, ale i to w jaki sposób dzielisz się swoją wiedzą.
Edyta
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25151
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród Georginii (Alicji ) cz. 1

Post »

Ja tez żałuję, że gospodyni gdzieś przepadła.
Ma przecudowny ogród, taki jaki lubię. Zarośnięty. Rabata irysowa cudo. A i róże niczego sobie. Wszystkie moje ulubione.
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6067
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Ogród Georginii (Alicji ) cz. 1

Post »

Dzięki dziewczyny za odwiedziny.Zdjęć mam dużo ale nie do końca wiem jak się je wkleja.Czekam własnie na mojego nauczyciela,tylko patrzeć jak przyleci z Anglii i wtedy poszalejemy ze zdjęciami.Od jesieni ubiegłego roku dużo się zmieniło w moim ogrodzie.Własnie powstaje nowa rabata z azaliami i różanecznikami i druga to róże parkowe i byliny.Robię zdjęcia na bieżąco więc zobaczymy jak to wygląda krok po kroku.Dzisiaj zaczęłam obsadzać rabatę różaną bylinami.Ciekawa jestem jaki będzie efekt.Na razie niektóre byliny większe od róż,ale jeszcze trochę i zaczną królować na rabacie/mam taką nadzieję/ w najgorszym wypadku będzie znowu przesadzanie ;:14 Właśnie zostało mi przywrotnika ostroklapkowego chętnie bym się z kimś podzieliła i irysy syberyjskie męczą się po kątach ,też mogę część oddać.Skalniak jest do likwidacji,poduchowe pójdą pod topór.Może ktoś się skusi,szkoda wyrzucać .Jak blisko mogę nawet podwieźć,albo zapraszam do siebie.Ale się rozpisałam .Pozdrawiam.Alicja :lol:
Awatar użytkownika
eba
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1242
Od: 22 lip 2008, o 14:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Sochaczewa
Kontakt:

Re: Ogród Georginii (Alicji ) cz. 1

Post »

Zajrzałam tu przypadkiem i "przepadłam". Przepiękny, wielki ogród! I to tak niedaleko ode mnie! Czuję Alu, że będę u Ciebie częstym wirtualnym gościem :) . Sama dopiero zaczynam przygodę z ogrodnictwem na ok. 2000 m2 gliniastego podwórka, ale, jeśli pozwolisz, podpatrzę u Ciebie kilka ciekawych pomysłów na aranżacje.
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6067
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Ogród Georginii (Alicji ) cz. 1

Post »

Witam Cię Ewciu :D Cieszę się z każdej wizyty a jeszcze jeśli jest to sąsiadka to jest super :tan .Napisałaś że dopiero rozpoczynasz przygodę z ogrodem.Mam więc propozycję,myślę że nie wyjdę na natręta.Obecnie przesadzam byliny i mam tego dosyć sporo jeśli jesteś zainteresowana to chętnie się podzielę.Może wpadniesz nie jest tak daleko do Młodzieszna wybierzesz co będzie Ci się podobało.Przy okazji obejrzysz mój ogród na żywo.Służę również radą i pomocą.Możesz również odpowiedzieć na adres meilowy.Pozdrawiam.Alicja.
Awatar użytkownika
eba
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1242
Od: 22 lip 2008, o 14:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Sochaczewa
Kontakt:

Re: Ogród Georginii (Alicji ) cz. 1

Post »

Och, bardzo chętnie, tylko z kolei ja nie chciałabym się za bardzo narzucać :wink: . Faktycznie, delikatnie mówiąc, mój ogródek wymaga wieeele pracy i zagospodarowania. Na razie ograniczamy się do koszenia trawnika i posadzenia kilku drzewek i iglaków, a teraz niestety musimy czekać, aż da się na nie wejść suchą nogą. Jeśli pozwolisz, bardzo chętnie zgłoszę się do Ciebie po sadzonki.
Akurat od jutra czeka mnie kilka dni w domu, bo moja młodsza młodzież przywlokła ospę z przedszkola, więc na jakąś godzinę, czy dwie zatrudnię babcię i mogę pozwiedzać okolicę :) .
Ale żebym nie jechała z pustymi rękami, może coś z tych moich domowych by Ci się spodobało?
Szczegóły już byśmy domówiły na pw...
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6067
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Ogród Georginii (Alicji ) cz. 1

Post »

Witaj Ewciu.Nie mniej żadnych obiekcji to Ty zrobisz mi przysługę ,świadomość że moje roślinki znajdą nowy dom i ktoś będzie o nie dbał jest przyjemniejsza niż uczucie że coś się marnuje.Czy piątek byłby dobrym dniem na Twój wypad w godz.14-15 .Jeśli tak napisz na mój adres meilowy,podam Ci adres i nr.telefonu ,będziemy się kontaktować łatwiej będzie Ci trafić.Czekam na odpowiedź.Alicja.
Awatar użytkownika
eba
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1242
Od: 22 lip 2008, o 14:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Sochaczewa
Kontakt:

Re: Ogród Georginii (Alicji ) cz. 1

Post »

Alicjo, napisałam pw :) .
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”