Wiejski eksperyment Pat

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3521
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

w sumie najważniejsze aby było wam dobrze i tego Ci życzę, będę podglądać jak zaczynasz nowe życie.
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Awatar użytkownika
Aszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4040
Od: 16 wrz 2008, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pólnocna wielkopolska.Strefa 6B

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Piękne plany ;:138 wyobrażam sobie jak czekasz wiosny żeby wszystko dokładnie obejrzeć.
W mojej wsi oddalonej 10 km od miasta też już więcej napływowych jak tubylców.
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2800
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Przydreptałam i ja ,bo ja gapa nie zauważyłam nowego watku :oops:
Pat macie cudowny dom z duszą i ogromnym potencjałem ,Nie będę ukrywała zazdrości :oops: ,ale po kilkuletnich poszukiwaniach poległam i mam nowy domek ,bo w moich okolicach o takie cudeńka bardzo trudno ;:108 Jednak nie mogę sie oprzeć chęci i stale mój dom 'postarzam ' ;:224 ,uwazam że stare domy maja to coś ;:108 Nawet praca przy reinkarnacji jest przyjemnoscią :tan Jakby co chętnie pomogę za sama możliwość ogladania tego pieknego miejsca!!
Mam uczucie ,że w Twojej głowie jest już projekt ogrodu współgrającego z tym magicznym miejscem ,bardzo Ci tego zyczę żebyś szybciutko zrealizowała swoje marzenia !!
Pozdrawiam i szczerze kibicuję ;:196
marzenia się spełniają! Dana
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21495
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Myślę, że Twój warzywnik będzie całkiem bezpieczny :D Chyba każdy mieszkaniec ma swój, więc możesz siać do woli :D Mnie zdarzyło się, że ktoś wjechał w ogrodzenie, ale nikt mi niczego nigdy nie wyrwał.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
jola1010
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1651
Od: 4 cze 2007, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: DOLNOśLąSKIE

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

mm-complex pisze:... trudno ;:108 Jednak nie mogę sie oprzeć chęci i stale mój dom 'postarzam ' ;:224 ,uwazam że stare domy maja to coś ;:196
Danuś jesteśmy tego samego zdania - a Spotkanko w realu możemy wspólnie zaplanować... ;:108 Domek Pat to tylko 25 km od nas ;:108
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2800
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

O mamciu takie macie cudowne okolice :tan Jak pierwszy raz byłam w tych okolicach to przez dwa tygodnie wzdychałam nad tymi zabudowaniami i chętnie wracam ...Może nam sie uda spotkać ;:138
Buziaki!!!
marzenia się spełniają! Dana
Awatar użytkownika
E@K66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2402
Od: 7 gru 2008, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie,Przemyśl

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Wiesz co Pat to chyba najlepsza decyzja twojego życia :;230
Cudny masz dom i otoczenie, szczerze gratuluję ,cudnie jest u ciebie będę śledziła postępy.
Siberia
---
Posty: 2310
Od: 5 lut 2010, o 10:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

O bezpieczeństwo warzyw bym się nie martwiła. Ważne tylko, żeby warzywnik był cały dzień nasłoneczniony.
Ja tak miałam zanim mój sąsiad nie wybudował swego wysokiego domu, który rzucił cień na moje pomidory i inne buraczki.
Jak jeszcze posadzi żywopłot od południa, to ja zostanę w głębokim cieniu :roll:

Twój sąsiad nie ma tam przypadkiem wysokich drzew?
Bo z warzyw to jeno szczaw i por (o ile wiem) lubią troszkę odpocząć od południowego słońca :roll:
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

n o właśnie to miejsce na warzywnik jest wymarzone, bo i troche slońca wschodniego wpada, potem południowe, a i zachodniego nic nie zasłania, bo od sąsiada jest tylko standardowy płot, a dom ma na drugim krańcu posesji. To mnie pocieszylyście z tym warzywnikiem - moj mąż wychował się w dość specyficznym miejscu, z 90% bezrobociem, tereny popegieerowskie, z dala od jakichkolwiek miast, gdzie ludzie kombinują jak mogą, żeby z cudzesów przezyć, stąd jego uprzedzenia...ale u nas w tym warzywniku to i tak przy mojej ignorancji ogrodniczej wiele nie wyrośnie, więc i pokusa żadna :)

no i witam nowych, milych gości! jeśli chodzi o chęć pomocy, to ja żadną nie wzgardzę...załamuje mnie własna ociężalość obecna :( Jak tak dalej pojdzie to za miesiąc bedą mnie w foteliku jak emerytkę do ogrodu wystawiać :oops:
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3521
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Pat nie będzie tak źle niech się ino wiosna ruszy to i energia się znajdzie na pewno, ja też zimą to tak jakoś wszystko z musu robię a na wiosnę to sypiam 5 godzin i jakoś jest sił i chęć. :heja
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Nato, no ja muszę do polowy maja czekać, bo u mnie energię zżera takie jeden taki pasożyt ;:86 Apropos wiosny: wierzba na podwórku za oknem mojego bloku pożółkła lekko, szykuje się do kwitnięcia, wróble pod dziecka przedszkolem drą się jak opętane....chyba wiosna już tuż, tuż? :wink:
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4611
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Czyżby dzidziuś.......jeżeli tak, to gratulacje ;:138 Uważaj na siebie ;:196
Masz racje wiosenka już tuż,tuż ;:138
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3521
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Wiejski eksperyment Pat

Post »

Maleństwo ;:7 no to naprawdę zafundowałaś sobie duże zmiany . Czasem też bym chciała tak sobie wywrócić życie ale do tego jest potrzebna zgrana drużyna. Syn czy córka?
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”