Ogród Moje Lekarstwo

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11457
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

Kamilu - ;:215 wielkie gratulacje dla Waszej Sympatycznej Rodzinki ! Zmiany jakich dokonujecie na tym Waszym skrawku ziemi są naprawdę imponujące! Zawsze podziwiam takich młodych ludzi z pasją do uprawiania działki ! A Ciebie szczególnie pozdrawiam i życzę zdrowia ! Będę śledzić rozwój Waszej działeczki !
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

Widzę, że są postępy :heja ....kamienie dobrze wyglądają, ale mogłeś te ścieżki wyłożyć włókniną, a potem położyć kamienie. Chwasty nie będą wtedy wyrastać, a Ty będziesz mieć mniej roboty.....no i przydała by się jakaś wiata, żeby posiedzieć z rodzinką i smaczne kiełbaski z grila zjeść ;:333.......ale jest dobrze i pewnie coś wymyślisz, bo cieszysz się tą działką.....super jest.
kamilkacz1990
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 47
Od: 15 kwie 2012, o 19:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

Obrazek Mój dziś stawiany nowy kompostownik

Obrazek A tu moja Księżniczka z nowo posadzoną śliwkom, tylko nie wiem jaki gatunek bo nie kupna tylko zdobyczna gdyż sąsiad na śmietnik wyrzucał hehe więc jak dzielny rycerz ją odratowałem z rąk tego tyrana :;230
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

Kamilu - powiem Ci z doświadczenia, że takie rośliny ocalone przed kompostownikiem, śmietnikiem lub ogniskiem - pięknie odwdzięczają się wybawcy. Życzę z całego serca, aby ta śliweczka dała Wam mnóstwo pysznych owoców :lol:
kamilkacz1990
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 47
Od: 15 kwie 2012, o 19:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

Mam pytanie czy te z plewienia perze i inne małe chwaściki można by dorzucić do gnojówki z pokrzyw żeby się przeżarło bo nie mam gdzie tego wynosić a na kompostownik się nie nadaje.
kamilkacz1990
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 47
Od: 15 kwie 2012, o 19:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

No u nas jak na razie wszystko porobione, obawiam się lekko tych przymrozków w dzisiaj na jutro. W następnym tygodniu zaczynamy obijać dalej altankę . No i na razie nic więcej się nie dzieję, czekamy na wasze wpisy i zapraszamy.
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Ogród Moje Lekarstwo

Post »

Kamilu - mam nadzieję że zrobisz zdjęcia altany przed i po renowacji :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”