Ogród Soczewki cz3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Soczewka
1000p
1000p
Posty: 2982
Od: 9 mar 2010, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Ogród Soczewki cz3

Post »

Dziewczyny dziękuję :D
Nareszcie udało mi się zakończyć powiększanie rabaty od wschodniej strony domu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam Monika
Zapraszam do mojego ogrodu
Awatar użytkownika
asia0809
1000p
1000p
Posty: 2279
Od: 27 lut 2007, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogród Soczewki cz3

Post »

Bardzo, baaardzo fajnie wyszła.
Soczewka
1000p
1000p
Posty: 2982
Od: 9 mar 2010, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Ogród Soczewki cz3

Post »

Bardzo bardzo dziękuję.
Jakoś strasznie długo się schodzi z tymi poprawkami i jak pomyślę ile rzeczy jeszcze mam zaplanowane to na pewno wiem, że ten sezon nie będzie należał do spokojnych i leniwych. Chciałabym już skupiać się tylko na kosmetycznych sprawach.
Ostatnio wymyśliliśmy z M, że fajnie by było kupić dzieciakom basen i ...trzeba naszykować miejsce i jakoś ładnie skomponować by pasowało do całości więc następna rabata do przeróbki (czytać powiększenia ;:138 ) co oznacza miejsce na kolejne róże

Jak już wspomniałam o różach to troszkę fotek
Moja ulubienica Aladdyn Palace ;:167
Obrazek Obrazek

Mariatheresa w kolejnym etapie kwitnięcia Bardzo się zmienia i muszę przyznać , że na początku robi większe wrażenie. To samo mogę powiedzieć o Aspirynie Najładniej wygląda w tej fazie co na zdjęciu Później niestety brzydnie


Obrazek Obrazek

Eden Rose
Obrazek Obrazek


I na koniec Flora Danica. Niestety muszę ją przesadzić bo po wymarznięciu trytom i dwóch pozostałych Flor całkowicie nie pasuje w tym miejscu.

Obrazek Obrazek
Pozdrawiam Monika
Zapraszam do mojego ogrodu
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Soczewki cz3

Post »

Moniko, róże fantastycznie się prezentują... Aspirinkę tez najbardziej lubię w fazie średnio otwartego pączka...
Alladyn wygląda jak świeża pierzyna - w sensie taka puchowa, dopiero zaścielająca łóżko <głupie skojarzenie, wiem :)>
Tak patrzę na te Twoje rabaty, podziwiam je i myślę, że w przyszłym roku nastąpi u mnie rewolucja kolorystyczna...
Awatar użytkownika
mada83
200p
200p
Posty: 242
Od: 3 lut 2012, o 14:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Ogród Soczewki cz3

Post »

Moniś dziękuję pięknie za przesyłkę ;:196 . Jesteś kochana. Róże śliczne, dobrze że mają parcie na obiektyw bo jest co pokazywać :D . Z wakacjami to jeszcze trochę bo jeszcze czeka mnie egzamin awansowy, który spędza mi sen z powiek (jak już uda mi się w ogóle położyć spać :;230 )
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję :)
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6067
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Ogród Soczewki cz3

Post »

Monisiu ,widzę że Anabellka nabiera rozmachu.Możesz teraz już podeprzeć dopóki jeszcze stoi.Potem kwiaty duże i ciężkie a w razie deszczu mogą się położyć.
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Soczewki cz3

Post »

Obrazek
o ja cie, ja cie, muszę to zgapić chyba ;:224
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11457
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Ogród Soczewki cz3

Post »

Moniko z zaciekawieniem i przyjemnością obejrzałam Twój ogród . Piękne róże których jak widzę jesteś miłośniczką i pięknie i zdrowo Ci kwitną ;:111 Rabatki też masz ciekawie zagospodarowane i wykończone ! jest u Ciebie jak to się mówi " na czym oko zawiesić" :roll:
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Soczewka
1000p
1000p
Posty: 2982
Od: 9 mar 2010, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Ogród Soczewki cz3

Post »

Aga dziś ogród wzbogacił się o kolejne 2 Aladdinki i 3szt wymarzonych Chippendales Muszę przyznać, że kolorki obie te odmiany mają zbliżone do siebie z tą różnicą , że Aladdin na początku kwitnienia nie jest pomarańczowy. Jutro pokażę bo dziś zbyt dużo wrażeń i nie zdążyłam zrobić fotek. Z tym prezentowaniem to różnie bywa niestety mogę się na razie pochwalić pojedynczymi kwiatami bo pokrój i rozmiar krzaków pozostawia wiele do życzenia. Ale początek jest już dobry róże są w ogrodzie tylko teraz pielęgnować i czekać na efekty.

Magda naprawdę nie ma za co. Jeśli się nie rozsieją to pomyślimy o sadzonkach. Trzymam kciuki za pozytywny wynik egzaminu

Ala tylko jak ja ją mam podeprzeć? A może wystarczy ją delikatnie obwiązać żyłką lub czymś elastycznym coś w po dobie jak widziałyśmy w Nowym Dworze A w ogóle tam jest tak ciasno że ona powinna stać na baczność z każdej strony coś ją podpiera :;230

Ania a ja cie o ja cie zagapiaj :;230 tylko zostaw więcej miejsca bo ja po raz kolejny będę musiała wszystko poprzesuwać bo za ciasno się zrobiło.

Marpa dziękuję niestety jeszcze nie w każdym miejscu jest idealnie ale w ślimaczym tempie pracuję nad tym
Pozdrawiam Monika
Zapraszam do mojego ogrodu
Soczewka
1000p
1000p
Posty: 2982
Od: 9 mar 2010, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Ogród Soczewki cz3

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam Monika
Zapraszam do mojego ogrodu
Soczewka
1000p
1000p
Posty: 2982
Od: 9 mar 2010, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Ogród Soczewki cz3

Post »

Chippendale ;:167
Obrazek Obrazek

Aladdin Palace ;:167
Obrazek Obrazek

Home & Garden o dziwnym kwiatku (pierwszy i pewnie to dlatego) i Knirps
Obrazek Obrazek

A teraz efekt wczorajszej pracy Wyzbierałam resztę wykarczowanej trawy i wkopałam obrzeże W poniedziałek trzeba będzie wysypać kamykami i kolejna poprawki zrobione.



Obrazek Obrazek
Pozdrawiam Monika
Zapraszam do mojego ogrodu
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Soczewki cz3

Post »

Witam Moniko, z przyjemnością obejrzałam najświeższe zdjęcia - ogród masz jak z obrazka, jest coraz piękniej, gęściej, bardziej kwiatowo! Doceniam też estetykę każdej pracy, za którą się weźmiesz...
Chippendale to nowy zakup?
Podziwiam Twój wiąz... czekam, aż mój rozrośnie się podobnie - jest już spory, ale nie tak rozłożysty, jak Twój egzemplarz...
Pozdrawiam niedzielnie! :wit
Soczewka
1000p
1000p
Posty: 2982
Od: 9 mar 2010, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Ogród Soczewki cz3

Post »

Chipki nówki sztuki jeszcze w donicach i czekają na zrobienie nowej rabaty a raczej powiększenie starej ( w tym roku już kolejnej). Chorowałam na nie już od zeszłego roku.
Wiąz ma już 6 lat więc miał sporo czasu by się rozrosnąć a cięty był pierwszy raz dopiero w zeszłym roku. Myślę, że bardzo odpowiada mu to miejsce, bo mam w innym miejscu posadzony jeszcze jeden i niestety nie rośnie tak szybko. W piątek byłam w Nowym Dworze ( oczywiście zapomniałam spytać o derenia ale nie o tym chcę pisać tylko o wiązie) i w ogrodzie właścicieli rośnie wiąz tylko jest prowadzony w górę i po bokach ma zrobione kuleczki Wygląda to super. Chciałabym poprowadzić tak tego mniejszego ale efekt będzie niestety widoczny dopiero po kilku latach.
Pozdrawiam Monika
Zapraszam do mojego ogrodu
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”