Ogródek Robaczka cz. 4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7793
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Kasiu, zagapiłam się wybacz ale nie mogło mnie tu absolutnie zabraknąć :tan
Byłam na wspaniałym spotkaniu forumowym u Moniki Soczekwki o którym wiesz już i tak się niesamowicie rozmarzyłam że nie zauważyłam jak założyłaś nowy wątek.
Zdjęcia jak zwylke piękne, piesek posadzony i strzeże przejścia. A te donice z różowymi kwiatami to jak zwykle kolejny strzał w dziesiątkę ;:180
Awatar użytkownika
justyna_gl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3385
Od: 10 lut 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Melduję się Kasiu i będę śledzić Twoje poczynania bo cudny masz ogród ;:196
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Wspomnienie o mnie i moich skromnych różach w Twoim wątku przez Beatkę - już sie czerwienię. tego się nie spodziewałam...
Twoje róże jakie są - każdy widzi ;:224
Nostalgię zamówiłam i czekam na dostawę. Czekam także na mojego pierwszego pomponika, bo Pomponella już u mnie rośnie i bardzo ładnie się przyjęła ;:138
Wiaty jestem strasznie ciekawa, szczególnie potem obrośnietej wisterią :D Docelowo też mnie to czeka, więc może zgapię? A takie stojaki na kwiaty, to musowo. Już widze w nich moje fuksje (są w trakcie ukorzeniania, więc w przyszłym roku muszą znaleźć swoje miejsce na ziemi)!
Awatar użytkownika
maja79
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1924
Od: 8 maja 2011, o 17:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zielin Zachodniopomorskie

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Witaj Kasiu ;:196 jestem pod wrażeniem Twoich przecudownych róż ;:167 ;:167 ;:167
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Kasiu przez weekend mnie nie było, a u Ciebie mowy wątek się otworzył. Piękny wstęp, bogato ilustrowany, szampan na powitanie. Po prostu cud, miód. Róże urocze, mówię Ci, Młode Pary będą sobie u Ciebie sesje plenerowe pod tym łukiem robić.
x-S-l
---
Posty: 2084
Od: 2 sie 2011, o 15:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

jejku te róże..........zaś Crocus Rose.....cuuuudo! :shock: ;:173
rany....no zakochałam się w tej różyczce......Kasiu, oj Ty kusicielko :;230
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12456
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

I ja dołączam do zachwytów ;:180
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8313
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Kasiu, :wink: dzisiaj pomyślałam o Tobie i... Twoim ogrodniku. :lol:
Jak by mi się dzisiaj taki przydał. ;:173 Wzięłam dzień urlopu , ale sama nie dałam rady zrobić wszystkiego. :roll:
:wit
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8597
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Soczewka, miło mi, że donice i zawartość Ci się podoba - to najzwyklejsze chryzantemy :D
Asieńko, jak minął dzień na działeczce? Wymyśliłaś coś? :lol:
Cześć Iza!Ogród ma 2 lata, trawnik 3 :D Fakt, że sporo w niego inwestujemy - pracy, środków i energii... tym bardziej miło mi, że efekty są widoczne i doceniane ;:180 Róże kopczykuję tylko ziemią i korą. Okrywać będę pnące, zależy mi, żeby pergole ładnie obrosły ;:173
Beatko, to z szyszkami to jodełka koreańska - rosną tam 3 przesadzone z frontu działki
Linetko, ja też bardzo lubię róże w takich odcieniach, pastele i bladawce ;:131 Bardzo dziękuję za słowa uznania, uwielbiam fotografować róże i cieszy mnie każdy kwiat! Miło mi, że stojaki przypadły Ci do gustu, jestem zadowolona z tego dzieła kowala :uszy
Agnieszko, witam Cię serdecznie i zapraszam ;:196
Kamciu, to jodełka koreańska, moja była sadzona w ubiegłym roku, a przesadzana w ubiegłym tygodniu :lol: To wolno rosnące iglaczki, dobre do małych ogrodów.
April :wit Czytałam o Waszym spotkaniu i widziałam fotki :D Super Was zobaczyć, zadzroszczę i mam nadzieję, że kiedyś ja też poznam Cię w realu ;:168
Justynko, witam stałego gościa ;:138 Dziękuję za serdeczny wpis i zapraszam!
Sweety, Twoje róże również piękne, nie masz żadnych powodów do kompleksów ;:180 Z Nostalgie będziesz bardzo zadowolona, to piękna i zdrowa róża. Pomponelka też urocza i niezawodna, jak zacznie kwitnąć to nie wie kiedy skończyć ;-))Wiaty sama jestem okrutnie ciekawa, bo te moje bazgroły szumnie zwane projektem mogą być inaczej zrozumiane przez kowala...ale jak dotąd radził sobie nieźle, stojaki zrobił zgodnie z moim opisem ;:131 Cieszę się, że przypadły Ci do gustu!
Maju, witaj w moim ogrodzie po raz pierwszy :wit Bardzo dziękuję za uznanie i zapraszam ponownie!
Marzenko, miło mi, że jesteś! Czekam z niecierpliwością jutro na wieści po odbiorze paczki.... ;:131
Martuś, Crocus Rose jest urocza, ale poza tym niewiele dobrego mogę o niej powiedzieć...mam ją zbyt krótko żeby generalizować, ale czytałam, że do najzdrowszych nie należy..więc lojalnie uprzedzam :uszy
Dorciu,bardzo dziękuję i zapraszam!
Krysiu, dobry ogrodnik to skarb. Dzisiaj w ciągu dnia robił u nas wertykulację trawnika. Przy okazji zlokalizował usterkę systemu nawadniania i uprzejmie poprosił o zgodę na jej usunięcie jutro. Dusza człowiek. Ja dzisiaj po pracy przesadziłam jedną azalkę i planowałam różane nasadzenia. Prace koncepcyjne są tak męczące,... :;230 Dobrze, że przy sadzeniu mogę liczyć na M :lol:
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16115
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Z przyjemnością za tobą podążam i chłonę każdy szczegół. Teraz jestem na urlopie w Bieszczadach i wieczorkiem, po górskich wspinaczkach, siedzę sobie przy laptopie, podziwiając twoje ogrodowe zakątki. I zaraz wrócę na poćzątek i jeszcze raz wszystko obejrzę, żeby mi lepiej zostało w pamięci :D :D
Awatar użytkownika
LaViol
500p
500p
Posty: 957
Od: 11 lip 2010, o 17:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Pięknie będzie wyglądać te bramki przed wejściem jak obrosną ;:138
Mogę tylko pozadraszczać, u siebie nie zrobię, bo nie mam furtki na wprost wejścia, a poza tym musiałabym przy każdym wejściu nieść przed sobą szczotkę, inaczej lądowałabym twarzą w pajęczynie, brrrrr :D
"Żyj prosto. Konsumuj mniej. Myśl więcej...", "Być człowiekiem znaczy: każdego dnia starać się być lepszym."
Aktualny Niedoskonały, ale mój cz.2 :)
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Nie mam czasu, odezwę się wkrótce szerzej :oops: Pozdrawiam w biegu ;:196
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7793
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Kasiu ;:196 przecież już jesteśmy umówione na targi w Poznaniu :;230
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”