Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3287
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu co to za naparstnica?U Ciebie zawsze znajdzie się ciekawa roślinka. ;:65 Jacques Cartier jaki śliczny kwiat,mało wiem o tej róży.Muszę poczytać.
Na ogrodzie widać brak mojej ręki ,ale cóż takie życie.Chyba bardziej ja tęsknie jak zwierzaki :;230 Coraz ciężej to znoszę.
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, nie mogę napatrzeć się na Elżbietkę, a jak potem jeszcze zerknę na swoją, to aż wierzyć się nie chce że z takie maleństwa może urosnąć taaaaaaaaka naparstnica.
Też podpinam się pod pytania o naparstnicę! Niesamowity egzemplarz ;:oj
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu Maigold robi wrażenie ;:oj , kolorek ma prześliczny tylko te kolce mnie przerażają. Moja Altaica i Harrison's Yellow są takie kolczaste. Chodzę koło nich z daleka , bo strach ich dotknąć, nie ma jak je dotknąć, całe pędy w w mniejszych i większych kolcach.
Sosna korzeni się bardzo głęboko, więc chyba by sobie nie przeszkadzały.
U Ciebie róże już zaczynają spektakl ;:224 , u mnie też pomalutku coś się dzieje, znowu będzie pięknie w naszych ogrodach :D. Właśnie Jadziu, to wybryk natury :wink: , czy odmiana naparstnicy :?:
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 17213
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Wszędzie mają już pięknie kwitnące róże. A moje jeszcze nie :(
Ta Maigold to widać piękna twardzielka .Taki krzaczorek ;:224 ;:224 ;:224
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

ANIU i u Ciebie niedługo zakwitną róże ,kiedy nasze będą odpoczywać.U mnie też tylko na razie kwitnie parę róż te które każdego roku otwierają sezon różany .Maigold to mój cudny potworek ;:167 a jak pachnie cudnie ;:167
DAYSY no cóż kolce są przeokropne zresztą sama masz róże z tej grupy .Naparstnica to rzeczywiście wybryk natury .Bardzo podoba mi się ta jej kryza wygląda dostojnie.Druga zaś naparstnica ma znów łabędzią szyję :;230
BASIU tak to niesamowity egzemplarz zamiast wielu nosków ma wielki kołnierz w kropeczki.No to widzisz na co stać Elżbietkę jednak u mojej koleżanki jest o wiele mniejszych rozmiarów zresztą Doktorki tak samo
JOASIU ewenement z tej naparstnicy czasem zdarzają się takie wybryki natury zresztą nawet u ludzi .Jeśli nie ma sie tego co się lubi to lubi sie to, co się ma .Jednak parę groszy zawsze sie przyda
ELWI i Twój Cartierek zakwitnie mojemu dopiero dwa kwiaty się pokazały, a on to tak z wyczuciem robi, odkrywa powoli swoje wdzięki jak striptizerka :;230 Przetaczniki mają w tym roku przecudny kolor w ubiegłym roku aż tak mnie nie zachwyciły .Ten lazur jest niesamowity ;:167 i stoją na baczność to najważniejsze, bo w ubiegłym roku chciało im się spać :;230 Naparstnica to wybryk natury nie chciało jej się widocznie produkować tylu trąbek , więc materiału wystarczyło na kryzę :;230
IWONKO to królowa angielska w swej koronacyjnej szacie albo Agama kołnierzasta :;230 No cóż i takie dziwadła się zdarzają
ELUSIA u mnie tak średnio popadało,chociaż mogło bardziej podlać, bo dzisiaj musiałam podlewać, bo było trochę mało wody w glebie.Elusia nie stresuj się moje oba Doktorki szaleją to samo Elżbietka ;:196 One wiedzą ,ze bardzo je kochom i dogadzom ile moga ;:108 Wiem ,ze swoim też przychylosz nieba ;:196


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3287
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Ależ Doktorek ogromny ;:oj cudny krzaczek.Bardzo mi się podoba kołnierz w kropeczki . U mnie susza i musiałam "ręcznie" podlewać. ;:131
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6354
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, jak zechcesz to usunę te zdjęcia, ale póki co - no muszę pochwalić Twojego cudnego Doktorka - jestem nim oczarowana; tą symetrią ułożenia kwiatów, kształtem kwiatów, ich kolorem - moim zdaniem to jedna z najpiękniejszych róż, no cudeńko. ;:167



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10858
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, u Ciebie róże kwitną w najlepsze... pięknie...
Twój doktorek wielki... a mój.. cóż...znowu złapał rdzę i zastanawiam się nad jego wyrzuceniem... nie wiem co mam zrobić... patyczkowy zdrowy, a kupiony niestety... ;:222... z żalem, ale chyba będę musiała go usunąć...
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu co jest na zdjęciu za różami? Fajny kwiatuszek ;:108
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3287
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu czy Doktorek zmienia kolor kwiatów? Na zdjęciach które wstawiła Beaby widać ciemniejszy i jaśniejszy kolor.Podpisuję się pod tym co napisała Beaby o tej róży. ;:108
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu Elżbietka cudowna ;:224 , będę czekała na pełnię kwitnienia z niecierpliwością. Naparstnica bardzo urodziwa, mimo swojej "inności", Na rabacie mam i Doktorka i Tuscany, ale powiem Ci, że nie mogę ich odróżnić ;:131 . Na szczęście jeden krzaczek Tuscany rośnie osobno i jak on zakwita, mogę je zidentyfikować ;:219
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, bo Ty chyba czarujesz te róże i one tak pną się do góry ;:333 Ale cudności z nich! ;:167
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

BASIU no dziennie odprawiam nad nimi czary :;230 ,żeby szybowały w górę :;230 .Zanosiło się po południu na burzę nawet grzmiało i przeszło .Jednak podobno do nocy mają trwać zachmurzenia i burze a jutro ma się ochłodzić
DAYSY dzisiaj po raz pierwszy udało mi sie wywąchać zapach Elżbietki, albo w tym roku róże mocniej pachną bo i Maigol pachniał cudnie juz z daleka .Elżbietka ma zapach herbacianych róż, a ten zapach bardzo mi się podoba jest taki delikatny .Wiesz ,ze nawet na fotkach trudno je zidentyfikować, bo już parę dni temu przyglądałam się Tuscany
JOASIU Doktorek ma im starsze kwiaty tym ciemniejsze, świeże kwiaty są jaśniejsze.Beatko fajne fotki mu zrobiła.Wiesz nie ma to jak widzieć daną róże w realu wtedy wiesz co możesz się po niej spodziewać ,bo nie zawsze fotki oddają prawdę .
NATALKO ten dziwny kwiat ma Naparstnica to taki wybryk natury, lecz mnie się bardzo podoba z tą koroną na głowie
GABI mój ani razu nie miał rdzy, więc wywal starego szkoda nerwów, a zamień na młodszy egzemplarz :;230 Może akuratnie w tym miejscu mu nie odpowiada
BEATKO dziękuje za miłe odwiedziny tylko szkoda ,ze trwało to tak krótko.Fotki zostaw są śliczne ja nigdy z tak bliska nie robiłam fotek bo wolałam szersze ujęcie jak wygląda w całości.Cieszę się ,że spodobał Ci się Doktorek teraz ten drugi na pergoli zaczyna szaleć razem z Parnik Liptov cudnie wyglądają a do tego jeszcze Elżbietka ;:167


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”