Ogród Piotra-

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotr-Sz
200p
200p
Posty: 461
Od: 28 gru 2010, o 12:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Leszno (okolice), Wielkopolska

Re: Ogród Piotra-

Post »

Hej.
bozunia- tez się cieszę, że firma działa i że udało mi się wpaść. Muszę jeszcze odwiedzić Wasze wątki ;:oj Ścieżka jest bardzooo stara, ale była już prawie całkowicie zarośnięta :cry: Jest więc jakby "odkryta na nowo " :wink:

Tulipanów faktycznie sporo- 2 lata temu sadziłem mieszankę odmian- efekt mi się podoba :)
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród Piotra-

Post »

Piotr-Sz pisze:Hej.
bozunia- tez się cieszę, że firma działa i że udało mi się wpaść. Muszę jeszcze odwiedzić Wasze wątki ;:oj Ścieżka jest bardzooo stara, ale była już prawie całkowicie zarośnięta :cry: Jest więc jakby "odkryta na nowo " :wink:

Tulipanów faktycznie sporo- 2 lata temu sadziłem mieszankę odmian- efekt mi się podoba :)
Ooo,mnie też się podoba :D
Awatar użytkownika
Piotr-Sz
200p
200p
Posty: 461
Od: 28 gru 2010, o 12:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Leszno (okolice), Wielkopolska

Re: Ogród Piotra-

Post »

Dzisiaj kilka zdjęć serduszki, o której wspominała bozunia. Powiem szczerze, że roślina zaskoczyła mnie swoją witalnością.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Ogród Piotra-

Post »

Rewelacja!
Awatar użytkownika
julianna
1000p
1000p
Posty: 1145
Od: 21 gru 2011, o 21:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród Piotra-

Post »

Witaj Piotrze.
Stworzyłeś wspaniały ogród taki mały raj. Podziwiam Cię za konsekwencję w realizacji planów, za pracowitość i pomysłowość.Gratuluję założenia firmy. Ogrod jest dopracowany w każdym calu, wiesz czego chcesz.
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.

H. Jackson Brown
Awatar użytkownika
Piotr-Sz
200p
200p
Posty: 461
Od: 28 gru 2010, o 12:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Leszno (okolice), Wielkopolska

Re: Ogród Piotra-

Post »

Bardzo Ci dziękuje- to niezwykle miłe.

Niestety rabaty bylinowe zdecydowanie straciły świeżość. Niestety, niektóre gatunki mi padły przez zimę. Nic dziwnego- taki urok bylinowych założeń. Jest pretekst pozmieniać co nieco.

Chcę wprowadzić nowe gatunki- o bardziej wiejskim charakterze. Ramy ogrodu już są wyznaczone i są bardzo formalne. Bylinami chcę na nowo go ożywić. Szukam rożnych odmian płomyków wiechowatych, bodziszków (już mam kilka), nachyłków. Rozmnożę szałwię omszona- mam ładną odmianę. No i róże- zdecydowanie. Może łubin, jakieś dzwonki. Złocienie - te całkiem mnie opuściły. Może ktoś z Was ma sprawdzone "egzemplarze" i odsprzeda sadzonki? Muszę tchnąc nowego ducha w rabaty.
Awatar użytkownika
Piotr-Sz
200p
200p
Posty: 461
Od: 28 gru 2010, o 12:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Leszno (okolice), Wielkopolska

Re: Ogród Piotra-

Post »

Dzisiaj mnóstwo roboty porządkowej u siebie, ale ja nie o tym. Wczoraj po raz pierwszy robiłem u klientów spiralę z żywotników. Powiem szczerze- miałem stracha. Jak się Wam podoba?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
PiotrekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2518
Od: 18 wrz 2011, o 08:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Ogród Piotra-

Post »

Spiralne formy? dla mnie zły pomysł... kaleczyć naturalną formę roślin to nie jest dobre. Klient nasz pan ;:124 poszukaj sobie na Angielskich stronach prowadnic do cięcia roślin. Folia ostrzegawcza to mało przyjemny widok jak na firmę :;230 powodzenia w interesie :uszy ;:304 tak nawiasem mówiąc jak znajdę Twój szyld to wpandę. Mam większą robotę w Lesznie ;:224
Awatar użytkownika
Piotr-Sz
200p
200p
Posty: 461
Od: 28 gru 2010, o 12:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Leszno (okolice), Wielkopolska

Re: Ogród Piotra-

Post »

Spiralna forma tez mnie średnio rajcuje, ale klient sobie życzy. Co do prowadnic- a po cholerę. Taśma mi w niczym nie przeszkadza.
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Ogród Piotra-

Post »

Brawa za odwagę i za efekt! Czy będziesz je formował ponownie za jakiś czas?
Awatar użytkownika
Piotr-Sz
200p
200p
Posty: 461
Od: 28 gru 2010, o 12:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Leszno (okolice), Wielkopolska

Re: Ogród Piotra-

Post »

Hej. Dzięki. Tak- wiosną. Niech dojdą do siebie trochę. W środku są suche, co normalne. A zależny klientom aby nie były gołe do pnia. Niech wypuszczą lekko nowe pędy. Na efekt ostateczny trzeba poczekać. To 7 letnie okazy.
akl62
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2353
Od: 11 cze 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Ogród Piotra-

Post »

Co do tej natury i krzywdzenia ... cóż, ogród ze swojej istoty co najwyżej udaje naturę i jest sztuką (tzn. sztuczny). Inaczej nie mielibyśmy żywopłotów, dobrze owocujacych jabłoni. Choć spirale mnie nie fascynują. Natomiast ta, przyciąta szerokim, ale nie głębokim pasem, jest inna, niż wiekszość. Ja kiedyś broniłam sie przed szczepionymi drzewami, a teraz mam brzozę, która w góry wygląda jak pająk, bo jest nienaturalna, ale fajna. Zwłaszcza mszyce ją lubią.
Co do tego profesjonalizmu narzędzi ... Jeśli efekt jest oczekiwany, a porządek w czasie prac utrzymany, to o co chodzi ?

Mi i tak najbardziej podoba się serduszka i funkie.
Awatar użytkownika
Piotr-Sz
200p
200p
Posty: 461
Od: 28 gru 2010, o 12:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Leszno (okolice), Wielkopolska

Re: Ogród Piotra-

Post »

Hej Kochani.

Na szczęście nie mam za bardzo czasu pisać. Firma działa sobie powoli, ale dobrze :) Co prawda obecne upały nie dają mi żyć, ale cóż...
Zrobiłem zdjęcia ogrodu w czerwcu, ale jakoś mi się nie podobają. Jeszcze nie wiem czy opublikuje.

Chciałem się za to podzielić wiadomością, że w ramach poszerzania kolekcji róż- dzisiaj dotarły do mnie piękne- 'Abraham Darby', 'Graham Thomas', i 'Mary Rose'. Pokażę wkrótce rabatę z nich skomponowaną.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”