Ogródek AGNESS cz. 11

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Chyba właśnie woda jest dla nich receptą, Twoje tulipanki wyglądają pięknie.
Agnieszko a co to za kwituszki są na przedostatnim zdjęciu te białe.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
lidka1102
200p
200p
Posty: 476
Od: 22 mar 2009, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

jej, ale kolory! Agnieszko jesteś niepowtarzalnym malarzem :D Nigdzie nie widziałam tak barwnego ogrodu, budzi tylko zachwyt i.. zazdrość :wink:
Dorotko ten kwiatek to chyba dębik ośmiopłatkowy, wczoraj kupiłam dwa okazy, mnie również oczarował :wink:
mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=42468" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
magry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5363
Od: 15 wrz 2009, o 19:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Chyba tylko my dwoje mamy smagliczki bo w innych wątkach nie widziałem.U mnie są w wielkim poważaniu bo i kolor liści fajny i
kwiatu dużo.Kolor iryska wpadł mi w oko.
Pozdrawiam,Janek
Górki,pagórki i reszta.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2518
Od: 18 wrz 2011, o 08:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Witaj
Na sam początek przeraziłem się że masz aż 11 wątków ;:63
Ogród widać z sercem , kwiaty dodają takiego uroku że zazdrość się odzywa ;:131 jeżeli pozwolisz to będę wpadał częściej :uszy
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2800
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Aguś 'inne' sa równie wspaniałe jak tulipany ;:108 Kochana to na pierwszym zdjęciu to irys pumila taki błękitny ;:oj Ja znów choruję ;:131 Cudny!!
marzenia się spełniają! Dana
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8597
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Agness, ucieszyła mnie wiadomość, ze nie wszystkie tulipany padły w tych upałach...może i u mnie cosik się ostało... ;:224
Piękne portrety roślin ;:167
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
Irena37
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3390
Od: 15 sty 2008, o 18:27
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Agusiu w twoim ogrodzie można głowę stracić, tyle cudownych kwiatów, tulipany wyjątkowej urody takie dorodne, również pierwiosnki świetnie wyglądają, o innych kwiatach już nie wspomnę bo wszystkie są piękne. Zdjęcia jak zwykle perfekcyjne. ;:138
Awatar użytkownika
Aza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3346
Od: 10 lut 2008, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zakopane

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Piękne kolorowe kwiatki, moje choc się starają są daleko w tyle.
OLGA od malamutów
Wątki Azy
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11457
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Kolorowy zawrót głowy u Ciebie Agusiu tulipanki jeszcze kwitnące , u mnie już końcówka - pewno wcześniej zakwitły... :)
iryski się zaczynają , wszystko przyśpiesza i błyskawicznie przekwita.U mnie sucho bardzo , trzeba podlewać .Dzisiaj zanosiło się poważnie na burzę , przerwałam podlewanie i uciekliśmy z działki a burza przeszła bokiem. :?
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
ankha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2379
Od: 5 kwie 2009, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. białegostoku

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Agnieszko ;:196 Też mam smagliczki, tylko moje jeszcze nie kwitną i są młode :;230 śliczne kolorki, ja na większość jeszcze będę musiała poczekać...
Tyle jeszcze do przyswojenia... a i tak głupia umrę
spis wątków -Ankha
Mikroogródek - aktualny
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15606
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Aga,sporo kwitnie u ciebie,bo u mnie bedzie za moment przestój w kwitnieniu jak opadna tulipany przy takich upałach.
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Izuś nie ma sprawy , oby tylko ładnie wykiełkowały :D
U mnie też już kilka kęp tulipanów szykuje się do ogłowienia, aż szkoda. Dobrze, że kilka kęp jeszcze w pąkach, ale faktycznie w tym roku wszystko idzie bardzo szybko....

Dorotko, to faktycznie dębik ośmiopłatkowy, skalniaczkowe cudeńko :D

Lidko dziękuję, jesteś bardzo miła ;:196 U mnie wiosna faktycznie jest bardzo kolorowa, lato już zdecydowanie mniej....a w tym roku po takiej ogromnej stracie róż, będzie jeszcze mniej kolorowo.......

Janku ja też bardzo lubię smagliczkę i planuję ją rozprowadzić w więcej miejsc w ogródku, mam kilka takich zakątków gdzie teraz brakuje kolorków , bo ona wspaniale wygląda w czasie kwitnienia, a i faktyczne listeczki też mają fajny srebrny kolorek :D

Witaj Piotrku :wit
Ogród bardzo wiele dla mnie znaczy, to moja odskocznia od problemów, mój antydepresant :D Zapraszam , kiedy tylko masz ochotę :D

Danusiu wrzuć adres, to kłącze pojedzie do Ciebie ;:196

Kasiu dziękuję :D Mam nadzieję, ze po powrocie zastaniesz jeszcze pięknie kwitnące tulipanki :D

Irenko dziękuję :D Prymulki, te, które zostały pięknie się zregenerowały i są ładne duże kępy, tak, że po kwitnieniu będzie co dzielić :D Tulipanki już niestety zaczynają przekwitać, więc troszkę ta ogrodowa barwność się wyciszy...

Olgo ja u Ciebie zachwycam się wspaniałymi narcyzami, bardzo je lubię, a u mnie niestety nie chcą rosnąć...

Maryniu Twoje tulipanki na pewno wcześniej zakwitły, u mnie wiosna przychodzi później niż w wielu rejonach kraju....gdy Ty cieszyłaś się pierwszymi ślicznymi kolorkami, u mnie jeszcze była szarzyzna.....
U mnie też sucho niesamowicie, codziennie trzeba podlewać. Ja co drugi dzień leję po 5-6 godzin, a co drugi tylko podlewam te najdelikatniejsze . Burze i deszcze też omijają mój ogródek, ściągają je do siebie okoliczne jeziora, których wokół jest mnóstwo...

Aniu smagliczki to takie ogrodowe słońca, rozświetlają swoją żarówiastą intensywnością każdy zakątek w ogrodzie :D
Twoje szybciuteńko się rozrosną :D

Małgosiu u mnie już szykują się do kwitnienia pierwsze liliowce, chabry, goździki i różaneczniki, więc kolorków wciąż będzie dużo, ale latem nadciągnie zieloność :lol:
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32007
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

magry pisze:Chyba tylko my dwoje mamy smagliczki bo w innych wątkach nie widziałem.U mnie są w wielkim poważaniu bo i kolor liści fajny i
kwiatu dużo.Kolor iryska wpadł mi w oko.
U mnie też są nawet kilka kępek , ale jakoś nie zrobiłam im fotki .
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”