Ogródek AGNESS cz.9

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15075
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Aguś, róże sliczne, ale ... nie podpisane :roll:
A ja bym chciała wiedzieć, co to za róża na pierwszych dwóch zdjęciach, a potem ta na kolejnych trzech? ... Zresztą chciałabym znać wszystkie nazwy :lol:
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Moniś dziękuję....powolutku azjatki ustępują miejsca innym liliom, które wspaniale pachną....ogród jest cały zasnuty wspaniałym aromatem, wieczorem aż zbyt intensywnym :D Kocham lilie i bardzo się cieszę, że wreszcie przestało padać i można się nimi nacieszyć.......wreszcie nie przez szybę :lol:

Ewuniu....ja też tak mam :lol: większość wątków to rozsiewacze kolejnych chciejstw :lol:

Aloesiku, miło mi bardzo, że podobają Ci się moje różyczki....one niestety podupadły po tych długotrwałych deszczach....wiele dosłownie gniło na krzakach :cry:

Ula faktycznie kolorków trochę jest....ale już naprawdę nie tyle co wiosną :lol:

Witaj Moniczko ;:196 bardzo się cieszę, ze juz jesteś :D Mam nadzieję, ze wyjazd wspaniale się udał :D

Izuniu już jestem grzeczną dziewczynką i podpisałam różyczki :lol: ;:196
Awatar użytkownika
AloesIk
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1838
Od: 23 lut 2011, o 16:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Ooo to szkoda jak gniły na tych krzakach i nic nie można było zrobić :roll:
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36511
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Różyczki śliczne.
U mnie większość zgniła jeszcze w pąkach przy nękających je deszczach.
Ale teraz zaczynają na nowo robić pączki, więc może nie wszystko jeszcze stracone ? :wink: :lol:
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Aloesiku ale na szczęście pogoda poprawiła się, jest sporo pąków, które pięknie rozkwitają, tak, ze nacieszymy się jeszcze widokiem różyczek :D

Grażynko u mnie na szczęście pąki w świetnym stanie....ucierpiały jedynie te różyczki, które były w pełnym rozkwicie...U ciebie tworzą się już nowe pąki więc już niedługo znów będą pięknie ukwiecone krzaczki :D

Jeszcze kilka różyczek :D

Nina Weibull
Obrazek

Coral
Obrazek

Westerland
Obrazek

New Dawn
Obrazek

Obrazek

Chopin
Obrazek

Obrazek

Pnąca Don Juan
Obrazek
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11668
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Aguś, dziękuję za miłe słowa ;:196
Wszystkie róże piękne, ale najbardziej podoba mi się Chopin :)
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15075
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Dziękuję, Aguś ;:196 Widzisz, Twoja Monica ma tak oryginalny kolor, że w zyciu bym się nie domysliła, ze to ona. Co do Chopina i Nostalgii miałam podejrzenia ;)
A wiesz jak się nazywa ta czerwona róża na pierwszym zdjęciu z kolejnej serii zdjęć?
I jak długo masz Don Juana? Uwiodła mnie ta róża od pierwszego wejrzenia w ogrodzie An-ki, choć u niej jeszcze młodziutka. Co za kwiaty! I zapach ...
Ann-ka72
1000p
1000p
Posty: 1012
Od: 1 paź 2009, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Agness, u Ciebie jak zwykle kolorowo-cudnie!!!! Połączenie czerwonej róży i tawułki- piękne ;:108
Róże pomimo deszczu śliczne, moje jak zmokłe kury :;230 Może jutro poprzycinam przekwitnięte kwiaty,bo troche ostatnio je zaniedbałam.... Mój Chopin dzisiaj nie wygląda tak jak przed tymi deszczami, kwiaty mokre w plamach.... Napisz jak najlepiej go przyciąć i różę Westerland?

;:196
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Aguś kolekcja róż imponująca , co jedna to piękniejsza ale moje ;:167 zostaje przy Westerland która "może "lada moment wyląduje i w moim ogrodzie :heja . Pierwsza fotka urocza , połączenie tawułki z różą ;:138 reszta zdjęć jak zwykle perfekt ;:180
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Moniś Chopina sadziłam wiosną tego roku i od razu skradł moje serce.....jest pięknym dużym krzakiem obsypanym kwiatami....aż nie mogę uwierzyć, ze to taka młodziutka róża :D

Izuniu sama czasami mam wątpliwości, czy to na pewno Monica....ale na początku jak była mniej zacieniona, to kwiatuszki były dużo bardziej pomarańczowe.....ale aż zapytam w wątku różanym....
Pierwsza różyczka to Nina Weibull....jesienią mogę się podzielić ;:196 niesamowicie płodna w kwiaty róża, śliczniutka i kwitnie calusieńkie lato ....nawet w styczniu miała kwiaty...oczywiście zlodowaciałe :lol:
Mój Doj Juan to młodziaczek sadzony wiosną....bardzo marniutki jeszcze, zakwitł 3 kwiatuszkami, mam nadzieję, ze krzaczek się wzmocni i ruszy, bo kolor jest naprawdę niesamowity....taki niespotykany, na mojej fotce wyszedł jaśniejszy.

Aniu dziękuję ;:196 Ja bardzo lubię połączenie róż z tawułkami :D tu wyszło nieco patriotycznie :lol:
Moje różyczki już obgolone z gnijących kwiatuszków....chociaż powiem szczerze, że naprawdę nie było ich wiele....jedynie kilka kwiatów na Chopinie i na pnącej....pozostałe pięknie się utrzymały....jedynie przekwitające kwiaty zamiast opadać, to sklejone wilgocią gniły na krzaczkach.
Aniu u mnie róże mocno przemarzają, więc tnę je do granicy zdrowych gałązek. Westerlandy tniesz w zależnosci jakie chcesz mieć krzewy, jeśli wysokie, to pozostawiasz dłuższe gałązki, wtedy kwiatuszki będą odrobinę drobniejsze, a jeśli obetniesz nisko jak krzaczaste, to i krzewy będą niższe, ale będą miały większe kwiaty.

Elu dziękuję ;:196 różyczek mam niewiele odmian....niestety miejsce ogranicza....chociaż kocham te kwiaty i chciałabym mieć ich znacznie więcej...
Westerland to też i moja ukochana różyczka :D Mam 2 krzaczki, jedna pięknie rośnie, druga jaksą taka marniejsza....może jeszcze do jedzonka pod korzeniami się nie dobrała :lol:
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11668
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Aguś, Chopin jest bardzo elegancki!!
Udanej niedzieli ;:196
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
Awatar użytkownika
Danio
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1887
Od: 8 lis 2006, o 18:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Dołączę do zachwytów nad Chopinem, nie dość, że piękna to na dodatek nie kaprysi, rośnie zdrowo i ciągle kwitnie
Pozdrawiam Dorota
Żyjesz tylko raz, ale jeśli żyjesz dobrze, to wystarczy /Joe E. Lewis/
Ogród za borem
Ogród za borem cz. 2
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Różany zawrót głowy :!: :shock: :!:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”