Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Zdjęcia naszych ogrodów.
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Dobrze, że już jesteście, Aniu :wit Pomału wszystko wróci do normy. Synuś niech wraca do zdrowia ;:196
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16693
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Tak się cieszę, Aniu, że szczęśliwie wróciliście do domu. ;:63 ;:63
Teraz to na pewno będzie tylko dobrze i bardzo dobrze. ;:167
Ogrodem się nie przejmuj ani straconymi roślinkami. ;:185 ;:185 Najważniejsze jest zdrowie, a szczególnie zdrówko dzieciaczków. ;:108
Stracone rośliny zawsze można uzupełnić nowymi bądź innymi, zdrowie trzeba pielęgnować nieustająco. :)
Buziaczki dla Ciebie ;:196 i syneczka ;:79 , ukłony dla dzielnego małżonka. ;:180 ;:180
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
andzia458
500p
500p
Posty: 702
Od: 19 sty 2014, o 18:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Łuków

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Witam w niedzielne popołudnie :wit
Podczytuję forum z doskoku, bo ile czasu by człowiek nie miał, to i tak ciągle go za mało, żeby wszystkiego dopilnować. Rabaty mi zarastają, truskawki i warzywko też i ciągle pielę a za plecami znów rośnie ;:223
Ale mimo wszystko cieszą mnie nawet takie nieopielone rabaty ;:224
A tutaj taka malutka namiastka tego, co u mnie- więcej pokażę jak dosadzę resztę roślinek i ogarnę temat pielenia ;:224
Obrazek

Obrazek

Obrazek
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=91408" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42206
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Aniu niestety wszystkim nam chwasty rosną na wyścigi ;:306 , a jak jeszcze podleje a potem słonko zaświeci to już mnie się zdaje że rosną w oczach ;:306 Powojnik cieszy :D a ja widzę grządki wypielone do czysta ;:215 Pozdrawiam Cię i życzę zdrowia dla Was ;:196
chmielakowo
200p
200p
Posty: 376
Od: 11 mar 2015, o 20:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Oj Aniu chwasty u nas wszystkich rosną na potęgę, podonie jak Ty mam mało czasu na ogarnięcie bieżących spraw, a co dopiero ogrodu, chwastowisko u mnie straszne, aż wstyd kogoś zaprosić, już kombinuję co z tym zrobić, ale chyba nie da się nad tym zapanować żadnymi opryskami żeby nie uszkodzić roślin, więc pozostaje toczyć dalej tą nierówną walkę.
Awatar użytkownika
Lyanna
1000p
1000p
Posty: 1127
Od: 5 mar 2013, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Powojnik super. Moje jeszcze nie otwierają pąków. Dzisiaj w nocy zimno było, mam nadzieję, że chłód im nie zaszkodził.
Pozdrawiam,
Asia
Na łące
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Witaj Aniu,wszyscy mamy dużo pracy w ogrodach ,ale fajnie ,że najgorsze już za Wami i możesz zająć sie troszkę tym co lubisz i marzysz ,cieszę sie ,że się poznałyśmy ,miłego dnia życzę ;:168
Awatar użytkownika
witch
1000p
1000p
Posty: 3102
Od: 9 cze 2013, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok.

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Hej Aniu :wit
Fajnie że wracacie już do normalności, oby tylko z Twoim synkiem było wszystko dobrze ;:173
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Witaj . Nie martw się chwasty to nie tylko u Ciebie tak szybko rosną. Powojnik otwiera kwiat i już widać, że będzie piękny. Powoli wszystko się rozrosnie i będzie ładnie. W ciągu sezonu już zrobi się inaczej. A co to będzie za rok ;:224. Na brak czasu ja też ciągle narzekam bo doba jest za krótka ;:306 . Dobrze , że już jesteście w domu bo w domu najlepiej . Pozdrawiam :wit .
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Moje niektóre rabatki równo zarośnięte chwastami. Zdjęcia robie tak, żeby nie było tego widać. Teraz po deszczach mam nadzieję, że będą łatwo wychdzić, bo czasu mam niewiele, a zielska multum. Wszystko zdążysz zrobić. Zresztą myślę, że jesteśmy zbyt surowe w ocenach swoich ogrodów. Przecież gdziekolwiek bym nie weszła, tam jest pięknie. A chwasty zawsze będą, z nimi nie wygramy, możemy tylko próbować ograniczyć ich ilość ;:108
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Oj tak, każdy ma chwasty w swoim ogrodzie...a co. :wink: Bardzo to denerwujące i chciałoby się mieć wszystko zrobione na tip top .Rabat dorabiamy coraz więcej a potem się nie wyrabiamy, bo przecież obowiązków domowych też jest mnóstwo. Ale jakoś to ogarniemy, nie ma się co denerwować... ;:218
U mnie troszkę popadało ale to wszystko to i tak za mało...Za to zimno pieruńsko się zrobiło. Dziś chyba podpalę w piecu... ;:224
Awatar użytkownika
andzia458
500p
500p
Posty: 702
Od: 19 sty 2014, o 18:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Łuków

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Dobry wieczór :wit Przepraszam Was Kochani ale mój wątek mocno zaniedbany ;:145 Na rabatach sporo się dzieje, cieszą mnie kolejne kwitnienia ale w zasadzie to przez chwilę tylko ;:174 Nie zaglądałam na forum już dłuższy czas, bo u nas bardzo niespokojnie, niestety. Mieliśmy mały wypadek z synkiem- ot, przewrócił się, potknął po prostu i upadł na główkę- szpital i operacja na cito w Katowicach. Teraz jest już ok ale po prostu chodzę za nim krok w krok i tak wygląda każdy dzień. Wszystko inne nie ma teraz znaczenia ale mam nadzieję, że wrócę do normalnego funkcjonowania w życiu i tutaj na forum ;:167
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=91408" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)
aniap56
200p
200p
Posty: 428
Od: 6 cze 2014, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy x Lublin

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Życzę Cię,aby jak najszybciej rozwiązały się problemy zdrowotne synka.
Doskonale Cię rozumie, ze troska o synka odsunęła na dalszy plan wszystkie inne zajęcia. Synek wyzdrowieje to nadrobisz zaległości.Trzymam kciuki,żeby nastąpiło to jak najszybciej ;:108 ;:215
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”