Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

WITAM WIECZOROWĄ PORĄ . Moi goście pojechali a my dzisiaj układaliśmy kafelki przy grilu i cały dzień spędziłam na ogrodku . Niestety to nie to co miało być ale na razie dobre i to . Fotki bedą jutro ,gdyż znowu bylo grilowanie i wędzenie :heja . Trzeba korzystać z pogody dopóki dopisuje . Dzisiaj nawet komary nie cięły więc było olala .
TOŚKA nie znasz dnia ani godziny kiedy przyjdę na inspekcję :;230 może nawet w tym tygodniu
EMPUZKO witam Cię cieplutko w mojej skromnej oazie . A Shropshire Laad mam dopiero od niedawna a już sie z niej cieszę . Zakwita w oranżu a potem zmienia się na zawstydzoną panienkę . Z tym różem jej do twarzy chociaż oranż bardzo mi się podoba . Otello to też piękna różyczka . Ta mała kapryśnica nie miała ochoty na fotki ,ale i tak jej zrobiłam . Uwielbiała zbierać ślimaki i przynosić do domu, gdyż bardzo kocha zwierzątka
ANIU no nic na to nie poradzę jak nie miała zamiaru mi pozować chociaż przy tak pięknej i pachnącej róży . Biedny Lincoln chyba sie zmartwił :;230
JURKU no cóż dzieci też mają swoje humorki, nie tylko my je mamy :;230
Trochę zaległych fotek też by sie przydało . Róże w najlepsze sobie kwitną i mają mnóstwo pąków ,ale jak przyjdą deszcze to trzeba będzie wszystkie ściąć ;:224 . One teraz są w siódmym niebie nawet nie przeszkadzają im gołe łodygi
Obrazek
Obrazek

Obrazek


ObrazekObrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9885
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

Jadziu a ja wolę jej zawstydzony róż niż oranż zwłaszcza że będzie rosła razem z S. de Dr. Jamain. Czyli to będzie jej pierwsza zima, ciekawe jak sobie poradzi. ;:196
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15075
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

Gość uroczy, nawet jeśli lekko naburmuszony :lol: A Lincoln przepiękny!
Jak to możliwe, że kwitnie Ci jarzmianka? :shock: Moja przekwitła chyba w lipcu ... Czy ona powtarza?
Hibiskus chyba będzie miał bardzo ciemne kwiaty. Będzie boski, jak je rozwinie :D
Tak patrze na Blue River i wydaje mi sie bardzo podobna do mojej Baltic ... Tylko Baltic jakaś strasznie malutka :lol:
Awatar użytkownika
Tosia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12603
Od: 13 mar 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chorzów

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

:wit Izuś, u mnie Jarzmianka kwitnie bardziej niż za pierwszym razem.Ma więcej kwiatów. Prymulki też pięknie kwitną :roll:
Jadziu czekam z utęsknieniem. ;:196
Co zasiejesz, to zbierzesz
Malutki ogródeczek Tosi - cz.14. Zapraszam serdecznie!
Wcześniejsze wątki.
Awatar użytkownika
skorpion811-51
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7253
Od: 21 lis 2009, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie Milicz

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

Jadziu hibuś chyba nie do końca sie rozwija bo gdzieś widziałam na forum że są takie nierozwijające się
jarzmianka śliczna o różach nie wspomnę ,ale gość coś obrażony chociaż ładna dziewczynka ;:196
Rzekła pszczółka do motyla nikt nie widzi więc zapylaj.
MOJE LINKI , Pusta miska -kliknij
SERDECZNIE ZAPRASZAM STASIA
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8473
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

Gdzie nie wejrzę to piękna jarzmianka....a moja nie wyrosła...buuuu.
Jadźko ten hibiscus tak ma...nie otwiera się tylko w takiej fazie zastyga. Wiesz szukam tej nn bladawca....czy to ta zapisana jako NN na poprzedniej stronie?....jest śliczna.
I wiesz co Jadźko......chyba moja to też Bicolette. :D .....to miałabym ją nazwaną ;:196
Awatar użytkownika
AAleksandra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 5 wrz 2009, o 10:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

Z tym hibciem, to niesprawiedliwe. Przecież kwiaty tuż , tuż przed rozkwitnięciem ... czuję niedosyt. Ale listki ma malowniczo piękne :D
Pozdrawiam serdecznie,
moje wątki
Awatar użytkownika
iwa27
1000p
1000p
Posty: 2456
Od: 19 maja 2009, o 07:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Nowy Las k. Głuchołaz

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

Hipcio piękny, ciekawe czy w końcu rozwiną się te kwiaty. Jarzmianka wygląda jak koronkowe gwiazdeczki. Ja też nie popracowałam tyle ile bym chciała, bo miałam gości cały weekend :?
Życie jest jak bajka, nie ważne żeby było długie, ale ważne żeby było ciekawe
Mój kawałek świata.
część 3
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

IWONKO dopiero gdy w ubiegłym roku zakwitnął u mnie takimi różyczkami myślałam ,ze coś mu jest i zaczęłam czytać na jego temat . Okazuje się ,że te piękne listki są jego ozdobą a nie kwiaty . Dzisiaj też siedzieliśmy w ogródku z synem i synową aż do wieczora ;:196 .
OLU kwiatki hibcia wyglądają jak małe bordowe różyczki szkoda tylko szkoda ,że sie nie rozwijają
ELUSIA wiem ,że on tak ma bo jest u mnie juz od ubiegłego roku . Elusia to ta różyczka z NN różowa . ;:196 No widzisz to zaś jedna nazwano
STASIU wiem ,że nie rozwija swoich różyczek a szkoda byłby fajny widok ,ale zawsze coś za coś . Jarzmianka mnie urzekła i muszę kupić wiecej kolorów ,bo jest naprawdę sliczna jak gwiazdeczki na końcach których są powtykane perełki
TOSIA u mnie to samo jest z jarzmianką . 1 kwitnienie było takie sobie ,bo i sadzonka była mała a teraz bardziej sie rozrosła [tak było u mnie ]
IZUŚ ona u mnie powtarzała kwitnienie . To dopiero wiosenny zakup może dlatego powtarza kwitnienie . Blue River podoba mi sie średnio mogę nawet powiedzieć ,że jak w przyszłym roku tak dalej będzie kwitła ,to zamienię ja na nowszy model . Kwiatów nie trzyma długo i są średnio ładne . U hibka to jest mankament ,że nie rozwija tych pięknych różyczek
MAJKA dzisiaj już wygląda nierewelacyjnie ten kwiat . 2 dni ładny oranż a na 3 dzień różowieje . To chyba jest dzisiaj 5 dzień i kwiat beznadzieją nadaje sie do oberwania płatków
to kącik i jego wykonawca

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
marzanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3910
Od: 21 lut 2010, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

oj oj ale mam zaległości :oops: kącik uroczy ,wykonawca też,szkoda ,ze mam tyle lat co mam bo byłby on ci mój :wink: a tak to tylko mogę popatrzeć
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8473
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

Jadźko jest naprawdę śliczna..... taki delikatny róź. Zapomniałam powiedzieć, że gość, którego niańczyłaś to prawdziwo szwarnotka z charakterkiem :wink: Szykowno dziołszka. ;:196
Gratuluję fachowego kącika. ;:138
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4296
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

Jadziu urokliwy kącik. ;:167
Po ścianie puściłabym jeszcze winobluszcz ... byłby czad!
Ukłony dla "majstra" :wink:
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.8

Post »

AGUŚ winobluszcze mam od Majki już wsadzone prowadzą już swój rozwój, a w kącie będzie pnąca hortusia o ciapkowanych liściach" Mirranda "też ją mam tylko trzeba wkopać . Mam nadzieję ,że w przyszłym roku o tej porze ,ściana będzie zielona a potem w czerwieni
ELUSIA bardzo delikatny róż a do tego mocne płatki no i długo trzyma kwiat jak na razie . To rasowo dziołszka To teraz tylko siadać i grilować .
MARZANKO on już daaaaawno zajęty :;230 :;230 Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”