Zadbajmy o zdrowie

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
agape
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2127
Od: 23 lip 2008, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Fotki piekne. Aż się uśmiałam, tak ładnie gromadzone, jak jakas kolekcja rzadkich gatunków kłączy, cebul. Jak ktoś się już oczyści, to aż żal bedzie bo żadnych zdjęć nowych nie będzie przybywac do kolekcji ;)
Awatar użytkownika
rivendel
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2030
Od: 28 sie 2008, o 22:29
Lokalizacja: dolnośląskie

Post »

Jezuuuuuuuuuuuuu...To żywe jest czy co???? Co robić, żeby pozbyć się tago??/ Ten Colonix to też cheia. a mój brat poleca Flavon(flawonoidy) ponoć ma zbawienny wpływ na ...wszystko :roll:
Pozdrawiam-AgnieszkaIntro, czekanie na wiosnę
Awatar użytkownika
agape
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2127
Od: 23 lip 2008, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Bez przesady z chemią, Aga, przecież tam jest napisany skład, trochę wiesiołka, błonnik, mięta, cynamon itd zioła i przyprawy, itp, ale za to jaka cena;)Jakby to było na amfetaminie conajmniej. ;)Requiem for a Dream...
Swoją drogą pamiętacie filtry do wody? Pan przychodziła do domu, pobierał wodę a potem przelewał ją przez filtr i wylewało się błoto rdzawe, potem sprzedawał filtr, który napowrót z rudej wody robił przejrzystą. Tylko po co, skoro z kranu leciała przejrzysta na początku?
Ja tam nie wiem. Tylko ta lubość kolekcjonerska mnie rozbroiła.
Awatar użytkownika
rivendel
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2030
Od: 28 sie 2008, o 22:29
Lokalizacja: dolnośląskie

Post »

A, skoro tak to ja mogłabym połykać, byle nie za jakieś niewiadomo jakie pieniądze!
Nie doczytałam, bo mnie foty zafasnynowały...Już taka jestem...obrzydliwa :oops:
Wszystko muszę z bliska widzieć i dokładnie.
Mało nosem w monitor nie aryłam...Nie wiem, ile w tym prawdy ale przerażenie wzbudza! To fakt!
Pozdrawiam-AgnieszkaIntro, czekanie na wiosnę
x-T-s
---
Posty: 5697
Od: 15 cze 2008, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Lady-r pisze:Nie chcę was straszyć, ale dużo czytam na Forum o chorobach leczeniu, problemach zdrowotnych i niewiele osób wierzy w medycynę naturalną, którą można poprawić zdrowie, nawet pozbyć się wielu wydawałoby się trwałych uszczerbków na zdrowiu.

Weźcie w sklepie i poczytajcie składy produktów, które wkładacie do koszyka ile tam chemii :shock:

Do tego dochodzą nietolerancje pokarmowe na gluten i kazeinę, większość ludzi je ma i w człowieku powstaje śmietnik, a stąd już blisko do prawdziwych chorób.

Teraz dam link do ciekawej strony, radzę oglądać na czczo :wink: :wink:

http://www.colonix.pl/

ewentualnie nie powiększajcie zdjęć, te zdjęcia są może troche przejaskrawione, ale wierzcie mi takie rzeczy są w człowieku każdym :twisted:
no widzisz , z tym tutaj to nie do końca wierzę dlaczego???? moja sąsiadka ( ta co proponowała oczyszczenie jelit) kupowała toto i oprócz wydania kasy nie osiągnęła niczego :cry: :cry:
Awatar użytkownika
agape
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2127
Od: 23 lip 2008, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Ja nauczyłam się czytać skład różnych mieszanek. Tak samo jest z tymi na odchudzanie, szczególnie w gazetach, a ceny po 2 3 i 4 stówy...A skłąd: kora dębu, mieta, aloes..itd. Bez jaj, tu jest przecież sprzedawane znaczenie,poprawa samopoczucia budowana na zagrożeniu wobec "wroga" w ciele, a nie wartość produktu.A, no i obowiązkowo błonnik.

Ale tak samo jest ze stanikami Triumpha, tez kosztują po 200zł, a to tylko kawał koronki, nieproporcjonalnie drogi do wartości tworzywa.Jednak ...a niech to pozostanie tajemnicą ;)W końcu to Forum;)

Ja tam nie wiem. Każdy sam decyduje. jeśli ktos ma problemy ze zdrowiem, oby mu pomogło. Gorzej jeśli tylko da się naciągnąć. Wydaje się, ze zdrowie, to o czym pisze Lady-r jest sensowne. Ale ceny reklamowanych produktów sa już bardzo wysokie.
Może można po prostu powoli zaczać czerpać z wiedzy o naturze i nas samych, niekoniecznie kupując drogie produkty. Tak samo jest z rzucaniem palenia i przejściem na naturalne jedzenie (kasze, warzywa, owoce, woda, ryby zamiast szynek, kiełbas, soków, ulepszaczy itd), też z człowieka wydalają się "smoły", które przez węzły chłonne pod pachami brudzą na stałe odzież. Ale to zaczyna się dopiero po 3-4 miesiacach oddzielac z organizmu. Wydawałoby się że po tygodniu, ale jak rzucałam palenie z 5-6 lat temu, to tak własnie miałam, że organizm "oddał" zatrucie dopiero po kilku miesiącach. Trwało to jakieś 2 a potem zniknęło. Do tego był kilka razy w tyg. rano basen, ruch, spacery, woda.I tak jest już normalnie, bo nie palę. Potem nazbierało się grzeszków łasucha, ale działka swoje robi, od lata zgubiło mi sie z 4 kg;)
Awatar użytkownika
liska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10568
Od: 24 mar 2008, o 20:07
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

Aga aleśmnie przestraszyła... 5 miesięcy nie palę...nic nie wylazło ze mnie jeszcze... myślisz, że jeszcze będzie wychodzic???
z uśmiechami Iza
u liski
Awatar użytkownika
agape
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2127
Od: 23 lip 2008, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Ojej przepraszam, za straszny opis! miałam na myśli, że jak ja się pociłam, to miałam pod pachą bluzek białych, przez jakiś czas widoczny nieładny zaciek, którego wcześniej nigdy nie miałam ani potem,który po praniu był kremowożółtego koloru i nie dawał się sprać. Nawet wybielaczem.
Ale ja byłam bardziej zatruta bo 6 lat pracowałam w pubie bez wentylacji i po 12-14 g dziennie oddychałam smogiem czarnym, włosy jak myłam to płynęła rzeka szarości itd. Taka praca. Potem jak przestałam, rzuciłam palenie, zaczęłam zdrowo, normalnie jeść, to widac u mnie była taka reakcja. Nie martw się! To nie jest straszne, nie boli, tylko czasem, latem trzeba było się kilka razy (np 3) dziennie wykąpać, opłukac wodą, przebrać bluzkę.Przez jakis czas też pogorszyła mi się cera, miałam pod oczami sińce, poszarzałam. Ale po tym "kryzysowym" czasie, jak organizm "ruszył", wszystko się zmieniło, wypłukało i minęło.

Gratuluję, rzucenia palenia!

ps. Droga Lady-r, przepraszam, ze tak wtargnęłam do Twego wątku, bez dzień dobry... :oops: myślałam, ze napiszę tylko zdanko o tych fotografiach...Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4274
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

Dziewczyny nie chodzi o to ,żeby kupować ten drogi Colonix tylko pić miksturę z aloesem i po jakimś czasie toto :shock: powinno wyleźć, a że jest to wiem z autopsji.Tak się zapychają jelita oczyszczoną, białą mąką i nabiałem jak za mało mamy w diecie błonnika.

Tylko jak teraz dorzucimy błonnik, to on spęcznieje i nie przepchnie się przez toto :twisted: świństwo, stąd lekarze którzy wiedzą o tym nie polecają dużo błonnika, o tym pisała Tess.

Ale dlaczego żywność ze sklepu jest tak oczyszczana i pozbawiona błonnika?To już sprawa zarobków przemysłu spożywczego i farmaceutycznego.Gdzieś w necie czytałam o białym ryżu,obłupienie go pozbywa witamin z grupy B.Niedobory są paskudne, więc przemysł farmaceutyczny odkupuje od spożywczego otręby ryżowe i produkuje...witaminę B :twisted:

Po co ma zarabiać jeden, jak mogą dwa? :wink:

Jeśli chodzi o błonnik to można kupić w aptece tańszy,ale trzeba uważać z dawkowaniem, bo można się przypchać. :wink: Każdy ma jakąś tam ilość tych osadów, bo żywność jaką jemy jest sztuczna i sztucznie wzbogacana, niestety przez przemysł spożywczy. :cry:
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4274
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

Agnieszko pisz co chcesz :wink: to wątek dla naszego zdrowia i o naszym zdrowiu. :lol:
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
liska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10568
Od: 24 mar 2008, o 20:07
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

Agnieszko ale przecież o zdrowiu rozmawiamy...

Wiesz co, ja już zauważyłam poprawę cery. Wcześniej czasem maskowałam podkładem drobne plamki w okolicach ust, brody czy nosa... Teraz nie używam podkładu, nie ma takiej potrzeby ...

Pojawiła się za to nie wiadmo skąd nadkwasota, ale piję miksturę Lady i coraz lepiej się czuję :)
z uśmiechami Iza
u liski
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4274
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

Ja też przestałam się malować, kiedyś nie wyobrażałam sobie wyjścia z domu, bez makijażu :wink: Teraz wystarcza dezodorant i ..perfumy ;:12

Jakoś tak lepiej wyglądam i nie przejmuję się tym kto i jak na mnie patrzy :wink: Mikstura naprawdę działa, mam w rodzinie dzieci co brały kilka antybiotyków w sezonie zimowym.Od kiedy są na MO (taki skrót :wink: )to nie wzięły ŻADNEGO leku poza ziołami.
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
agape
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2127
Od: 23 lip 2008, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

No tak, bo farmaceutyka leczy skutki a w medycynie naturalnej chodzi o zapobieganie powstawaniu przyczyn. Dobrze jeśli jedno drugie uzupełnia a nie zastępuje czy wypiera, niekiedy w spósób radykalny, może sie okazać zagrożeniem dla zdrowia.A niekiedy wybawieniem. I badź tu człeku lekarzem samego siebie?

Niektórzy dlatego polecają grapefruity, pomarańcze, bo ten ich biały miąższ ze świeżych owoców, też "ściąga" z jelit zaszłości. (jak naturalny mop ;) ).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”