Zapraszam do ogródka Daisy, cz. 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewasz29
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2022
Od: 23 mar 2009, o 09:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Magnolia jest wspaniała . A tulipany rzuciły mnie na kolana . Przez to ,że mają pełne kwiaty w pierwszej chwili myślałam że to piwonie ;:60
Awatar użytkownika
asiula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1749
Od: 27 mar 2008, o 10:18
Lokalizacja: mazury

Post »

piękne te tuplipany pełne
zapamiętać!! kupić jesienią!!!!! :)
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15075
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Ewuniu, tulipany masz piękne, ale ja bardziej kocham narcyzy, stąd zachwycił mnie narcyz na 6 zdjęciu. Znasz nazwę?
Magnolia też jest wspaniała. Ma ogromne kwiaty! :shock: Czym ja zaczarowałaś? Obornikiem, kompostem? :lol:
Awatar użytkownika
Isia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2939
Od: 27 maja 2007, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Płock

Post »

Ewuniu rzeczywiscie kolor i kwiat czerwonego tulipanka niesamowity :D :D jejku jak fajnie, że juz tak pięknie sie robi dookoła :D :D
orzeszek
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 14
Od: 21 mar 2009, o 21:09
Lokalizacja: opolszczyzna

Post »

ewo, piękna wiosna u Ciebie, bardzo lubię zaglądać to twojego ogrodu :D
ja również mam te piękne pełne tulipany, tak udało mi się je uchwycić:

Obrazek
Obrazek

a czy pamiętasz ich nawę :?: ja sobie nie zapisałam i nie mogę sobie przypomnieć
słoneczne uśmiechy dla wszystkich ogrodowych pasjonatów

pozdrawiam Magda
Awatar użytkownika
markussch01
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 917
Od: 7 lis 2007, o 22:40
Lokalizacja: Düsseldorf

Post »

Ewo mognolia cudo,swietnie pogrupowalas tulipany,roza pnaca ladnie rosnie.

Pozdrawiam Markus
Awatar użytkownika
kaaj
500p
500p
Posty: 761
Od: 26 mar 2007, o 18:04

Post »

Witam, Cię Daisy, lubię zaglądać tu do Ciebie, tak tu kolorowo, moje magnolie jeszcze nie zakwitły, a u Ciebie przekwitają?, chyba wiosna Cie bardziej lubi :?
Dopatrzyłam się na fotce, że masz niziuteńki żywopłocik z bukszpanu, możesz powiedzieć ile on ma latek, kiedy go zakładałaś, i przede wszystkim jak,
ja chcę u siebie posadzić ok 15 m, ale chodzi mi o taki właśnie wąziutki i malutki, sprzedawca oferował mi sadzonki po 5 zł- 40 cm i powiedziała na metr bieżący będę potrzebowała 4 sadzonki, ale ja przeczytałam na forum, że sadzimy je w dwóch lub w trzech rzędach, więć tych sadzonek wychodzi więcej, po podliczeniu kosztów "poszłam z tobrami",
więc chyba zrobię tak, że zakupię malutkie sadzoneczki po 1 zł. widziałam takie na allegro.pl i posadzę w dwóch rządkach, dłużej poczekam na efekt, ale co tam,
a co Ty o tym sądzisz :?:
x-T-s
---
Posty: 5697
Od: 15 cze 2008, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Tak sobie oglądam te tulipany....i moje mają dokładnie takie same pąki, takie grube...i dziw mnie bierze- bo pełnych to ja nie kupowałam :shock: :shock: zobaczę jak się rozwiną.
Awatar użytkownika
Daisy
1000p
1000p
Posty: 1757
Od: 11 lut 2008, o 22:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Witajcie , miło mi, że podoba Wam się wiosna w moim ogrodzie :) Słoneczko świeci, ale jest dość chłodno :?
Cz Wam się też strona rozjechała? Źle się wszystko czyta od wczoraj :?

Orzeszku, miło mi Cię gościć, widzę, że masz też ogródek, dlaczego go nam nie pokazujesz? :) Nie wiem jak nazywają się te tulipany, ale może mam gdzieś opakowanie, to sprawdzę. Jak masz na imię? Przyjemniej jest mówić do kogoś po imieniu, chociaż orzeszek też ładnie brzmi :D Świetnie ujęłaś te tulipany, ciężko im się zdjęcia robi bo się świecą na złoto!

Izuniu, nie wiem jak nazywa się ten narcyz, jak kupuję cebulowe to patrzę na zdjęcie, jak mi się podobają kwiaty to kupuję :) Magnolii nie sypię niczym specjalnym, kwiaty ma takie wielkie z natury :)

Kaaj, miłe słowa, dziękuję :) Żywopłot, a w zasadzie obrzeże z bukszpanu sadziłam w zeszłym roku, kupowałam sadzonki w ogrodniczym, te większe, nie były bardzo drogie, sadziłam krzaczki obok siebie, jeden rządek, nie chcę szerokiego żywopłotu. To jest tylko obrzeże. Koło magnolii sadzoneczki z sześciopaków z OBI, też nie były drogie i ładnie się rozrosły. Takie malutkie też możesz posadzić, pewnie dwa rzędy by się przydały. Najwyżej troszkę dłużej poczekasz :D
Pozdrawiam serdecznie :) Ewa
Ogródek Daisy, cz.1, cz.2, cz.3,
aktualny
Awatar użytkownika
darob66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1471
Od: 25 sie 2007, o 22:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mokra/Lubsko woj.lubuskie
Kontakt:

Post »

Witam;
Ewo pięknie kolorowo jest w Twoim ogródku,a tulipany oczywiście tez mnie urzekły :D
Pozdrawiam Marzena
orzeszek
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 14
Od: 21 mar 2009, o 21:09
Lokalizacja: opolszczyzna

Post »

Ewo już dodałam imię w podpisie :D nie pokazuję ogrodu bo na razie mało jest do pokazania, przy waszych pięknych ogrodach mój to dopiero ogrodowe przedszkole :oops: ale chętnie i często zaglądam tu na forum i dużo się uczę :D
słoneczne uśmiechy dla wszystkich ogrodowych pasjonatów

pozdrawiam Magda
x-T-s
---
Posty: 5697
Od: 15 cze 2008, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Magdo

co z tego że przedszkole - pokaż nam :lol: :lol:
Awatar użytkownika
hanka55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10358
Od: 19 sty 2008, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: z zimnych gór Małopolski
Kontakt:

Post »

Ewuniu, pokazuj, pokazuj, to jak manna z nieba.
Zwłaszcza, gdy na dworze chmurno - ale nie pada,
niby ciepło, bo + 10C , a wiatr polarny tak zimny, że tulipany zamknęły się szczelnie.
I od maja, drożeje nam woda - metr sześcienny wody i ścieków, już ponad 10zł. :cry:
A Raba, po drugiej stronie jezdni !
I nijak, tam szlauf z pompą przerzucić :lol:
Ot, kuriozum z pagóra.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”