Petunia z nasion cz.4

Tulipany, krokusy, narcyzy, lilie, dalie, begonie, irysy, kanny, bratki, maciejki, ...
Zablokowany
x-o-a
---
Posty: 764
Od: 13 mar 2015, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Wysiałam cztery opakowania. Jednak tylko te mnie zadowalają. Jest jedno ale. Wolałabym takie w innym kolorze. Te takie typowe i oklepane. Widać nie można mieć wszystkiego.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Witam. Jolu piękne te Twoje petunie. Moje wystrzeliły na wysokość 25 cm i wyglądają dziwacznie. Kwitną obficie ale troszkę jestem rozczarowana. To miała być kaskada i wisieć a nie.... No nic , wyrzucić ich nie wyrzucę ale jadę na trzy tyg i jeśli mój M zapomni ich podlać przy upałach to prawdopodobnie zastanę je zasuszone więc nie będę po nich płakać :wink: . W każdym razie zraziłam się do petunii i już myślę co tu niskim kosztem na balkon w przyszłym roku zorganizować. Pozdrawiam
x-o-a
---
Posty: 764
Od: 13 mar 2015, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

U mnie Ewelinko oprócz petunii nic nie chce rosnąć. Wysieję zebrane, a jak nie wyjdą jak chcę, to kupię 10szt za czterdzieści zł. Bez stresu i kłopotu. W Twoim przypadku może dobrze, że nie wyszły, gdyby były piękne, to kryzys małżeński murowany. Z tego co wiedziałam, to z tej co masz, tak wychodzi. Ale nie rezygnuj całkiem. Kup trzy piękne i poprzeplataj na barierkach z pelargonią z sadzonek. Ja też tak myślę, bo kupiłam jedną zwisającą pelargonię, która jest naprawdę fioletowa a nie różowo - fuksjowa. Jak mi wyjdą to poprzeplatam co drugą skrzynkę z żółtą petunią verandą.
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4856
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Ja z moich petunii też nie jestem zadowolona, kwiaty mają piękne ale całościowo wyglądają beznadziejnie.
x-o-a
---
Posty: 764
Od: 13 mar 2015, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Mariolu. To zrozumiałe. Skrzynki wieszamy po to, żeby coś z nich zwisało. Stojące krzaczki to lubimy w gruncie.
Awatar użytkownika
natalia88q
50p
50p
Posty: 74
Od: 30 mar 2015, o 16:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Chmielno/pomorskie

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Moja pierwsza petunia zauważona wczoraj wieczorem ;:138
Obrazek
a to dzisiejszy widok ;:oj
Obrazek
Obrazek
Zapraszam do mojego miejsca na ziemi:))

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=85629" onclick="window.open(this.href);return false;
x-o-a
---
Posty: 764
Od: 13 mar 2015, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Natalko. Te twoje mają wyjątkowo piękny pokrój jak na siane z nasion. Po początkowych perypetiach będziesz miała najładniejsze z nas wszystkich. Jeszcze chwila i będzie im ciasno. One będą rosły jeszcze ze trzy miesiące.
Awatar użytkownika
natalia88q
50p
50p
Posty: 74
Od: 30 mar 2015, o 16:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Chmielno/pomorskie

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Dziękuje wyjątkowo dumna z nich jestem :heja też myśle, że bedzie im ciasno, srodkowe chyba przemieszcze do innych donic ;:333 jeszcze troche to sie pochwale jak wyglądają w pełni kwitnienia ;:162
Zapraszam do mojego miejsca na ziemi:))

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=85629" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Witam. Jolu nie zrezygnuje z petunii całkiem ale ograniczę z pewnością ich ilość w przyszłych latach. Teraz nie wiem jak kwitną, mąż się nimi opiekuje ale w niedzielę mamy przepustkę więc zobaczę jak tam one i czy żyją w ogole :;230 . Pokroju zapewne nie zmieniły haha . Pozdrawiam :wit
ania 25
50p
50p
Posty: 98
Od: 21 sty 2015, o 00:07
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Obrazek

Moje już kwitną ale jak sobie przypomnę jakie tycie pikowałam to mnie duma rozpiera.
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12420
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Skoro się podoba, to czas na kolejne fotki tego, co uzyskałem z tegorocznych wysiewów:

Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam!
LOKI
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12420
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Rozmaite odcienie różu:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam!
LOKI
x-o-a
---
Posty: 764
Od: 13 mar 2015, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Petunia z nasion cz.4

Post »

Loki. Ty z mieszanki masz takie kwiaty, czy z kilku opakowań? Naprawdę piękne.
Zablokowany

Wróć do „Rośliny CEBULOWE i jednoroczne”