Majka 411 - róże 2011 cz.2

Zablokowany
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9885
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

majka411 pisze:Oj przeżyjesz jakoś, ulotnij się wcześniej pod pretekstem choroby ;:108 , a co tam. ;:196
Nie mogę, muszę być tak długo jak M. to już zasada. ;:108
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Róże to przepiękne kwiaty i Ty wydobywasz to piękno swoimi zdjęciami, opisami, troską (praca z przygotowaniem miejsca, gleby - jestem pełen szacunku ;:180 ) :!:
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13235
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Jule pisze:Prawie nadrobilam :;230 ale doglebnie wkopie sie po 1-szym - foty piekne och i ach. Mieszasz mi w glowie troche hihi no nic zima czlek ochlonie ;:108
Witaj Jule, :D wkopuj się hihihi..hi , a po 1-szym popiszemy, :;230 przez zimę, to się tylko wszystko do wiosny utrwali. :;230 Dołki pokopałam i padam, a może to ta zmiana czasu ? :wink:

Witaj Majeczko, :D masz rację, ciekawa jestem jak spotkanie rodzinne. Czytałam, że Alutka też ma mizerną Edenkę.
Czy ta róża nie ma pecha ?

Witaj Piotrze, :D jestem w szoku a, wiesz dlaczego? czy Ty przypadkiem nie zapadasz na chorobę różyczkową.
Pomyśl tylko, robisz wspaniałe zdjęcia, a do tego jeszcze tym najpiękniejszym kwiatkom róż.
To, by dopiero były zdjęcia rarytaski.
Piotrze, ja nigdy przed czerwcem tego roku nie robiłam zdjęć, to są moje pierwsze. Wiem , że wiele im brakuje, ale zawsze to podkreślam, że przynajmniej są kolorowe.
Dziękuję Ci za uznanie dla mojej pracy ;:196 Róż nie można nie kochać. ;:108

Wspomnienie minionego lata, Agnes Schiliger :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Mizerna Edenka to problem, ponieważ ona bez tego cieżko się zbiera w pierwszym sezonie.
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13235
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Witaj Moniczko, :D oczywiście masz rację, bardzo ładnie o Edence napisał Papaver. Warto poczytać. Jestem ciekawa naszych zamówień z Francji. Oby były inne niż te Majeczki i Rozetki. :D
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9885
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Majeczko wróciłam i nawet za bardzo się nie nudziłam. ;:4
No cóż, będę na nią chuchać i otulać a jak przeżyje zimę to dobrze dokarmiać to może z czasem się rozrośnie. :uszy Oby francuzki, niemki, serbki i czeszki było dużo lepsze. :roll:
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21495
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Nie wiem, jak to się stało, ale Agnes wcześniej nie widziałam :shock: Falbankowy kwiatek :D Pada od rana, ale jest naprawdę ciepło. W sam raz dla nowo posadzonych róż.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
x-ag-a
---
Posty: 13318
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Majeczko, witam Cię serdecznie :) próbuję właśnie nadrobić zaległości w Twoim różanym wątku, ale nie jest to proste ;)
Agnes jest bardzo piękna - czy możesz ją polecić? odpowiadałaby mi pokrojem i kolorem...
pozdrawiam i życzę dobrego tygodnia, A.
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11704
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Agnes....znów się zakochałam ;:167
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13235
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

edulkot pisze:Majeczko wróciłam i nawet za bardzo się nie nudziłam.
No cóż, będę na nią chuchać i otulać a jak przeżyje zimę to dobrze dokarmiać to może z czasem się rozrośnie. :uszy Oby francuzki, niemki, serbki i czeszki było dużo lepsze. :roll:
Witajcie moi kochani, cisza na forum jakaś. :D

Majeczko, :D jak się nie nudziłaś , to musiało być bardzo sympatycznie. ;:108
Chuchaj na Edeneczkę, ale jej nie dokarmiaj, ja tak przynajmniej zrozumiałam to co pisał papaver. Ona ma mieć dobry dół i dobrą ziemię, co ma spowodować, żeby rozbudowała swój system korzeniowy. O to podobno chodzi z tą Edenką. ;:108
Oj , że by te co przyjdą były piękne. ;:65 Serbki to wiem, że mogą być słabsze.
Nie wiem, jak to się stało, ale Agnes wcześniej nie widziałam Falbankowy kwiatek Pada od rana, ale jest naprawdę ciepło. W sam raz dla nowo posadzonych róż.
Ewciu, :D już chciałam Cie pochwalić za styl w jakim piszesz, bo bardzo mi się podoba. Czytam wszystko co piszesz, a stanowi to spójną wypowiedz. :;230 Powiedz mi tylko dlaczego Agnes trafiła do mojego wątku... :;230 ,
Wiem, wiem jest piękna :D ale zmyłki robisz, a Aga musi się obyć smakiem. :;230 Co porabiasz, i czy na prawdę chcesz kupić Agnes. ;:196
Majeczko, witam Cię serdecznie próbuję właśnie nadrobić zaległości w Twoim różanym wątku, ale nie jest to proste
Agnes jest bardzo piękna - czy możesz ją polecić? odpowiadałaby mi pokrojem i kolorem...
pozdrawiam i życzę dobrego tygodnia, A.
Aga, witaj na forum ;:138 . Nadrobisz, spokojnie. Jak poczytasz wątej wyżej to będziesz wiedział kto jest sprawcą tej zmyłki. Hihihi..hi. Owszem ładna, ale posiadaczką Agnes jest Gosia Deirde, chyba i Olowka jak dobrze pamiętam.
Dziękuję za życzenia, wypoczywaj, a później nam popiszesz trochę o życiu i przyrodzie z tamtego miejsca. ;:196
Agnes....znów się zakochałam
Aniu, jest piękna i może zawrócić w głowie. Posadź najpierw te które zamówiłaś, a nowe miłości muszą poczekać do wiosny. ( zabrakło mi uśmieszków - tu miało być serduszko )
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21495
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Może się trochę zamotałam, bo zdjęcie Agnes Schiliger zawróciło mi w głowie :;230 Nie wiem, czemu Agnes trafiła do Twojego wątku :oops: U Ciebie ją zobaczyłam i zbaraniałam (co widać, gdy się przeczyta wcześniejszy post :;230). Chciałabym taką Agnes mieć, tylko jeszcze nie widziałam w żadnej ofercie. Albo przegapiłam nie wiedząc, jaka to falbankowa piękność :D
Skrót myślowy za bardzo skrócił wypowiedź :;230
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13235
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Ewciu, to i mój skrót myślowy jest powodem :;230 :;230 :;230 , jeżeli myślałaś o Agnes Schiliger to masz rację to moja :;230 , a Agnes - żółciutka to Gosi. Hihihi..hi :;230
Napisz o której Ty myślisz , bez skrótów myślowych to jeszcze poprawię post do Agi :;230 :;230 :;230
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21495
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Różowa Agnes Schiliger :;230 Kto myśli skraca, do domu nie wraca :;230
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”