Ogród w dolinie część 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
daffodil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2217
Od: 22 lut 2011, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Beskidy

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

No skoro tak można to Aniu ja poproszę o odsłonę w kolorze fioletowym............. ;:196
Fajny new look
Awatar użytkownika
Mig131
1000p
1000p
Posty: 1039
Od: 10 cze 2012, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Asiu fioletowo już było...teraz może żółto lub różowo ;:224
Oby Ania palcem nie pogroziła że to nie koncert życzeń :;230
pozdrawiam Magda :)
Wszystkiego po trochu...
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11451
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Aniu Obrazek
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
sangwinaria
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3542
Od: 9 lip 2011, o 14:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Witam serdecznie . Ogród wspaniały i pięknie prezentujesz go na zdjęciach ;:oj Będę tu często
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5197
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Aniu, bajeczne te czerwienie, aż się cieplej zrobiło ;:196 jesteś mistrzynią fotografii ;:215
Mój aparat w zbliżeniu robi rozmazane ujęcie ;:222 musi być minimum 30 cm.od rośliny ;:108
Awatar użytkownika
tesia39
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9113
Od: 9 kwie 2012, o 10:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Na czerwono super Ci wyszło, zwłaszcza że to chyba mój ulubiony kolor ;:138
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21494
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Czekam na następne kolory :D W taki ponury dzień, jak dzisiejszy, każdy kolor mnie ucieszy...
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8597
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Aniu, bardzo ładnie wyszły Ci fotki w czerwieni ;:180 To trudny do uchwycenia kolor, a u Ciebie wygląda jak w realu!
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Piotrze! Iglica jeszcze kwitnie,a wręcz po ostatnim śniegu wypuściła nowe pędy kwiatowe. Nie mogę sie zdecydować, czy ją okryć, czy wykopać i przechować w piwnicy. Jak myślisz, co zrobić?
To chyba odpowiedź dla mnie :lol:
Aniu, skoro piszesz, że zagniwanie Twojej iglicy nie grozi (przepuszczalne podłoże), to połowa sukcesu za Tobą. Nie wykopywałbym tylko okrył, jakimś daszkiem, szybą, by na nią z góry nie padało i ewentualnie stroisz. Iglice - powtórzę to - są przewrażliwione na wilgoć.
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Aniu, a gdzie Ty?
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Czytam w wielu wątkach, że wszyscy są w 'niedoczasie'. Podobnie i ja ;:223 Przed zimą muszę zdażyć z paroma rzeczami... Nie martwcie się jednak - jeszcze będzie u mnie kolorowo, a i mam parę innych pomysłów na pokazanie mojego ogrodu w dolinie :wink:

Agness! Na szczęcie białe nie jest synonimem śnieg :;230 Cieszę się, że Ci się spodobało! Podobnie jak czewienie. Westerland to jedna z moich pierwszych róż i już u mnie zimowała - na razie bezproblemowo. Mam dzieję, że tak będzie zawsze. To na prawdę piękna róża. Rośnie przy ogrodzeniu i przechodnie zatrzymują się zachwycajac się nie tylko kolorem, wielością kwiatów, ale także - zapachem...
Monia! Dziś spełni się Twe życzenie i będzie żółto i pomarańczowo ;:196
Magdo (mig131)! Mówisz i masz. Wczoraj było czerwono... I będzie znacznie więcej! Nie zamierzam się poddawać zimowemu marazmowi! I nikomu nie będę grozić, nawet paluszkiem.
Stasiu (stasia_ogrod)! Pomysłów mam mnóstwo. Zreszta sama zobaczysz! Ale komplement ;:oj Dziękuję!
Asiu (daffodil)! Czy mojego Kotlecika można zakwalifowkować do kwiatów? Chyba można, szczególnie w kontekście określenia 'ładne kwiatki' :;230 Co prawda było już fioletowo, ale skromnie więc będzie jeszcze raz, specjalnie dla Ciebie ;:196
Aguniu (Aguniada)! Już znasz mnie tyle i wiesz, że monochromatyczna rabata to nie dla mnie. Ale nie szkodzi to w pogrupowaniu roślin na zdjęciach. Więc będzie się jeszcze działo...
Loki! To, że Ci się d...y podobają to absolutnie naturalne :wink: A na poważnie, wiadziałam, iz docenisz kózkowatego ;:173 A świnka się zakamuflowała...
Majeczko (Majka411)! Obawiam się, że zima będzie pełna grzechów, ale tylko takich niewinnie różanych... Tylko kto mi da rozgrzeszenie? Masz jakiś pomysł? Oki grzecznie mnie wyprowadza i chyba dzięki temu nieco schudłam, a juz na pewno - znacznie lepiej śpię. Spacer przed snem - znakomicie na mnie działa!
Miłeczko (takasobie)! D... niezła, nie? A narcyz to wspomnienie mojego dzieciństwa - takie w ogródku miała moja Babcia. Szukałam, aż znalazłam. A jak się cieszyłam, kiedy zakwitł! super, że Ci się spodobał. A dmuchawiec? W maju też się już pojawiają... Avatar zostaje. Teraz jest taki trynd
Asiu (asia2)! Skusiłam Cię ;:138 Nawet nie wiesz, jak długo zastanawiałam się, czy zamówić Avalonki. A teraz absolutnie nie żałuję! I zdecydowanie nie licz u mnie na jednokolorowe rabaty - kocham jak jest kolorowo. Jednokolorowe mnie nudzą... Trochę :wink:
Moniko (Monia68)! Fajnie, że znowu jesteś ;:168
Teresko! Staram się niezmiennie... Nie wiedziałam, że czerwony jest Twoim ulubionym kolorem.
Kubasia! Z czystym sumieniem Ci polecam Avalon :) Jest cudna i tyle!
Ewo (drewutnia)! Kiedyś nie docenialam bieli, ale wydorosłam już z tego... A niebieski także lubię. Po prostu lubię, jak jest kolorowo!
Gosiu (MaGorzatka)! Dziękuję i mam nadzieję, że inne kolory także przypadną Ci do gustu!
Aniu (wielkakulka)! Tajnosi postanowili się ujawnić :;230 Tylko tyle... A ta róża to Papageno!
Iwonko (majowa)! Dziękuję za miłe słowa ;:168
Grażynko (Kogra)! Jeszcze reszta kopczyków i jak spadną ostatnie liście z hortensji ogrodowych - nałożenie kapturków. No i 3 róże, na jakie czekam... Alladin Palace, Stephanie Baronin i Baronesse ;:167 Dziś był porządny przymrozek - o 7mej rano było minus 3 stopnie. Nieodwołalnie idzie zima! Ale słonko to podstawa!
Iwonko (iwona0042)! Dziękuję ;:196 Już raczej specjalnie ciepło nie będzie. Ale już bym chciałą, by zima sobie przyszła i ... poszła!
Geniu! Niekiedy sama się dziwie, jak wiele już tego rośnie u mnie. Jakoś tego nie widać... Choć pamiętam, jak się kupowało pełny bagażnik, a po posadzeniu nie było tego niemal widać.
Lodziu (DuczekiOsia)! Czerowny to taki energetyczny kolor. Koniecznie musi się znaleźć w każdym ogrodzie. A u mnie faktycznie trochę się tego uzbierało! A będzie więcej, bo kupiłam parę róż w tym kolorze!
Krysiu (Ignis05)! Super, że Ci się spodobało! Podzielam Twój pogląd na kolor czerwony - obok żółtego to najbardziej rozgrzewające kolorki!
Dorotko (dorcia7)! ;:196
Marzka (Sosenki4)! Z ta laską to grubo przesadziłaś... Z czerwienią nie!
Jolu (JolantaG)! Niestety i u mnie ta różyczna to NN. Kupiłam w Casto dwie zbiedzone i pięknie sie rozrosły. No i nadal dzielnie kwitną, choć złapały plamistość.
Maryniu (marpa)! ;:197
Sangwinaria! Zapraszam i cieszę się, że Ci się u mnie spodobało!
Ewo (ewamaj66)! Będą i to już dziś!
Kasiu (robaczek_Poznań)! Fajnie, że Ci się spodobało. Czerwień to chyba najtrudniejszy kolor do oddania w fotografii... Niekiedy się uda!
Jacku! Nie wiem dlaczego nazwałam Cię Piotrem... Trzeba będzie to przeanalizować ;:224 Co do iglicy, pewnie nieco podsypie ziemią i skończy się na stroiszu!
Awatar użytkownika
Lineta
1000p
1000p
Posty: 2359
Od: 15 mar 2012, o 21:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Ania ma nowy awatarek! Dziwne, wyobrażałam sobie, że jesteś blondynką. :)
Ogród tysiąca kwiatów i motyli. Serdeczne pozdrowienia, Gosia
Ogród Linety
Ogród Linety cz.2
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6392
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Aniugratuluję nowego avatarka, szkoda, że nie można powiększyć Twojego zdjęcia.
Pozdrawiam Lidka "Jest mowa kwiatów tajemna i cicha". Wincenty Pol
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”