Ogrody dwa

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10603
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogrody dwa

Post »

Witaj ;:196 piękny Marcin...widzę że ostro zabrałaś się do warzywniaka...
miałam dwa orliki przepadły...a i mam straty w maleńkich różach...
musiało ślicznie wyglądać niezapominajki i orliki... :)
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
riane
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 921
Od: 24 lut 2008, o 12:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: otulina Kampinosu (mazowieckie)

Re: Ogrody dwa

Post »

Pięknie jagodowo zapowiada się rok. U mnie też krzaki są po prosu obsypane kwiatami. Ależ masz pięknego tego Marcina! Za takie drzewo to naprawdę można się dać pokrajać. Niezapominajki to jeszcze mogą się pokazać. U mnie co jakiś czas jest wysyp. Potem znowu przez rok lub dwa nie widać ich i znowu się pojawiają. W tym roku znienacka zakwitły różowe. Ostatni raz siałam różowe na samym początku mojej przygody z ogrodem (bo jakoś mi się wtedy nie spodobały). A tu nagle pojawiły się nie wiadomo skąd.
Agata
Keetee
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8553
Od: 15 paź 2010, o 00:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogrody dwa

Post »

Iwonko szkoda róż...ale co tam , jak juz bedziesz tam na stałe to sobie odbijesz :wink:
Boróweczki obrodziły...oj bedzie pysznie , ja tez mam dwa krzaczki ale nie ma na nich nić :roll:
A fotką rzeczki zrobiłaś...są łabędzie :wink:
pd. kot juz zadomowiony , kolczyki sie córce baardzo spodobały ;:63
Awatar użytkownika
aovin
500p
500p
Posty: 755
Od: 2 cze 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogrody dwa

Post »

Misiu, szkoda różyczek, niestety ta zima nie była dla nich łaskawa. Warzywnik obsiany, co z tego będzie zobaczymy.
Mariaż orlików i niezapominajek w 2010 wyglądał tak:
Obrazek

Agatko, jak będą owoce ze wszystkich kwiatków to ;:224 , będzie co jeść, a niezapominajki, tak jak mówisz, raz ich mniej raz więcej, ale jak już raz zawitają do ogrodu to nie zapominają o nim. Mam nadzieję, że przypomną sobie o mnie w przyszłym roku.
Marcin to moje oczko w głowie, choć to straszny jesienny bałaganiarz, dziękuję za pochwały.
Dorotko, niestety dom na razie pozostaje działką, może uda mi się chociaż postawić piec do raku, w tej chwili walczę o jego zatrzymanie. Czasem czuję się jak w kalejdoskopie. Fotki są marne bo nie wzięłam karty pamięci i robiłam telefonem :evil:
Łabędzie mnie nie odwiedziły ani razu, może dlatego, że Warszawiacy z działki dalej kupili sobie łódkę i cały czas pływali po rzece, ale sąsiadka mówi, że w tygodniu jeden pływa, może drugi wysiaduje jaja.
Obrazek

Łabędzi nie widziałam, ale są dowody na obecność bobrów. Będę chyba zmuszona w zimę wyciąć wierzbę, bo jak powali się do rzeki to będzie kłopot, a jest coraz niżej, a taka jest malownicza.

-- 9 maja 2012, o 09:54 --

Dorotko, cieszę się że przesyłka dotarła szczęśliwie :D
Awatar użytkownika
paulinka09
500p
500p
Posty: 586
Od: 18 sie 2008, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogrody dwa

Post »

Piękne obrazy pokazujesz.Przepiękny kolor orlików,czy mogłabym uśmiechnąć się do ciebie o nasionka z nich?
Życie czasami bywa brutalne,ale ''co nas nie zabije to nas wzmocni'' więc życzę ci żebyś z tej sytucji wyszła mocniejsza.
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10603
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogrody dwa

Post »

Iwa ;:196 dziękuję ..śliczne zdjęcie z orlikami..a widoczek uroczy...

...czy posadziłaś karczochy... :?:
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
Ewiczka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1307
Od: 1 lut 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogrody dwa

Post »

IWONKO :wit Piękną masz posiadłość , duże drzewa i blisko chyba rzeka . ;:138 Jest bardzo uroczo.Pracy na pewno dużo, ale ważne że Cię to cieszy .Dobrze ,że pomaga Ci mama.Ciekawa sprawa z tymi bobrami,bo mogą trochę kłopotu sprawiać :( Spokojnej nocki ;:19
Pozdrawiam Ewula
Awatar użytkownika
aovin
500p
500p
Posty: 755
Od: 2 cze 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogrody dwa

Post »

Paulinko, mnie to chyba bardzo wzmocni, bo nieźle daje mi w kość, ale teraz może być już tylko lepiej. Orliki masz u mnie zaklepane.
Misiu, nie sadziłam karczochów, bo eksperyment z poprzednimi nie wyszedł. Nie będę na siłę uszczęśliwiać biednych roślin, muszę obejść się smakiem.
Ewo, rzeka jest w granicy działki, faktycznie to przepiękne miejsce. Pracy ogrom, ale lubię to bardzo, więc nawet jak bolą wszystkie kości to i tak jestem szczęśliwa. Bobry mieszkają sobie kilkadziesiąt metrów dalej na rozlewisku, ale zapuszczają się na rzekę jak do siebie, moja wierzba bardzo im smakuje, trudno, trzeba umieć się dzielić :wink:
Awatar użytkownika
Bufo-bufo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4646
Od: 26 lip 2009, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

Re: Ogrody dwa

Post »

Zaintrygował mnie jałowiec, wygląda na płożącego, może masz Iwonko kilka innych zdjęć tego egzemplarza? Karczochy także próbowałam uprawiać, ale nie przeżyły zimy.
Awatar użytkownika
Ewiczka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1307
Od: 1 lut 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogrody dwa

Post »

Iwonko :wit Faktycznie jak bobrom zasmakowała wierzba to tak musi zostać,bo są one pod ochroną . Może tylko nie będą wiecej pałaszować :;230 :;230 .
Pozdrawiam Ewula
Awatar użytkownika
LaViol
500p
500p
Posty: 957
Od: 11 lip 2010, o 17:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogrody dwa

Post »

Hej :)
Teraz ja po długiej nieobecności wpadłam się przywitać :D
"Żyj prosto. Konsumuj mniej. Myśl więcej...", "Być człowiekiem znaczy: każdego dnia starać się być lepszym."
Aktualny Niedoskonały, ale mój cz.2 :)
Awatar użytkownika
misiaczekm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2372
Od: 31 paź 2009, o 19:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: olsztyńskie/Barty

Re: Ogrody dwa

Post »

Coś nam Iwonko nic nie pokazujesz... zapomniałaś o nas?
Awatar użytkownika
aovin
500p
500p
Posty: 755
Od: 2 cze 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogrody dwa

Post »

Olu, niestety nie znalazłam więcej zdjęć, ale jak będę na wsi to zrobię,tym razem aparatem.
Ewo, pożyjemy zobaczymy, jak im smakuje to na zdrowie.
Wiolu, witaj, miło Cie znowu gościć :D
Piotrze, na wsi będę dopiero w czerwcu, a warszawski ogród mocno zapuszczony, dopiero go porządkuję, wstyd pokazywać. Może w weekend zrobię jakieś nowe zdjęcia żeby udokumentować zmiany.

Mało mnie ostatnio na forum, od długiego czasu moje życie przypomina karuzelę, którą staram się jakoś zatrzymać więc wybaczcie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”