Majka 411 - róże 2011 cz.2

Zablokowany
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Masz może więcej fotek Lady Emmy?
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13235
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Jule, :D jak ich nie przytuliłaś, to nie przesadzaj. Zobaczysz jak będzie Ci rosła jedna z drugą :;230 :;230 :;230

Moniczko, :D mam nawet dużo wybrałam te starsze i już robione aparatem cyfrowym, a nie komórką.
Proszę o to Leady Emma Hamilton, :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

uhu moze faktycznie nie będę ich ruszac, zobacze na wiosne jak sobie radza razem. Jak sie beda boczyc na siebie, to odizoluje dziewczyny - jak nie, to niech zyja w kupie :wink:
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13235
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Jule, :D dobrze myślisz, ja tez był te dziewczynki zostawiła w kupie :;230 :;230
X_Ro-a
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 577
Od: 25 wrz 2011, o 22:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Maju! zapas fotek to chyba to samej wiosny dla nas będziesz miała :tan bo teraz coraz bardziej będą nam potrzebne.Ciekawe kiedy i czy w ogóle , będę mogła oczy cieszyć swoimi różami.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25151
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Nie wiem jak to się stało, ale zgubiłam Twój wątek i tu nagle bach pojawił się, ale nie w tym mijscu co Cię zostawiłam, ale w dniu dzisiejszym.
Dziwne. Czyżby wyczuł, że myślę, o Twoich różach i czas się objawić?
Dobrze jednak że w ogóle się znalazł. :D
Awatar użytkownika
Rozanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1832
Od: 9 lut 2009, o 13:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Toruń/Puszcza Bydgoska

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Majka, znowu jestem chora na te Twoje pięknoty. Teasing Georgia na liście chciejst, natychmiast ;:65
Tak czytam co piszecie o sadzeniu podwójnym i moze sie wtrącę nieco, ze ja sadzę od jakiegoś czasu po 2 szt, no i całkiem dobrze sobie radzą. mam od razu duży krzak i nie zauważyłam, żeby chorowały czy coś. Wręcz przeciwnie. :D
Dlatego Jule, nie martw się, będzie dobrze. ;:63
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Piękna Emma ;:108 - mogę tylko powzdychać, bo tych kolorów nie wprowadzam do ogrodu (na razie).
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Ewa, to juz jestem spokojna. Okrywowe czy w donicach Patio mam sadzone po dwie i tez nie zauwazylam niczego niepokojacego ale wielkokwiatowe dopiero pierwszy raz tak sadzilam i nie bylam pewna, czy czegos nie halo im nie zrobilam :wink:
Awatar użytkownika
artam
1000p
1000p
Posty: 3795
Od: 26 paź 2008, o 00:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Lady Emma Hamilton jest zachwycająca, chyba tylko Pat Austin ma piękniejszy odcień pomarańczu, w przyszłym roku będzie już w moich rękach :) Majko, Ty masz porządne doświadczenie z angielkami, ja mizerne...Powiedz, czy jest szansa, by w naszym klimacie one osiągały tę "przepisową" wysokość? No bo, że wymarzną do kopczyka to wiadomo...Ale potem w ciągu sezonu, jak już krzaki są starsze, to dają radę wystrzelić na te 1,50 - 1,80? Bo ja z takim założeniem sadziłam...na tyłach :wink:
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9885
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Jedna angielka piękniejsza od drugiej a takie kolory będą nam potrzebne w szare słotne dni. Dzięki Ci Majuś. ;:196
Awatar użytkownika
Alutka102
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1722
Od: 29 sie 2011, o 09:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: północno wschodnie okolice Warszawy

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

:wit Pokazuj jak najwięcej tych angielek ;:63 . Już nie mogę się doczekać, kiedy zakwitną te moje na podjeździe ;:65 .
Z pozdrowieniami Ala
Zapraszam do moich wątków
Marzenia nigdy nie przechodzą na emeryturę
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13235
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Majka 411 - róże 2011 cz.2

Post »

Romualda pisze:Maju! zapas fotek to chyba to samej wiosny dla nas będziesz miała :tan bo teraz coraz bardziej będą nam potrzebne.Ciekawe kiedy i czy w ogóle , będę mogła oczy cieszyć swoimi różami.
Witaj Roma, :D fotek mam sporo, nie będziemy sobie żałować popatrzeć na kolorki i nasze ulubione kwiatuszki. :tan
Zobaczysz wiosną będziesz zadowolona ze swoich róż. My będziemy czekać z Tobą na pierwsze kwiaty. ;:65
Nie wiem jak to się stało, ale zgubiłam Twój wątek i tu nagle bach pojawił się, ale nie w tym mijscu co Cię zostawiłam, ale w dniu dzisiejszym.
Dziwne. Czyżby wyczuł, że myślę, o Twoich różach i czas się objawić?
Dobrze jednak że w ogóle się znalazł.

Witaj Gosiu, :D dziwne bardzo, wyczuł, bo i ja pląsam się po Twoim wątku, i przyznaję się , że nie zawsze piszę. ;:196
Majka, znowu jestem chora na te Twoje pięknoty. Teasing Georgia na liście chciejst, natychmiast
Tak czytam co piszecie o sadzeniu podwójnym i moze sie wtrącę nieco, ze ja sadzę od jakiegoś czasu po 2 szt, no i całkiem dobrze sobie radzą. mam od razu duży krzak i nie zauważyłam, żeby chorowały czy coś. Wręcz przeciwnie.
Dlatego Jule, nie martw się, będzie dobrze.

Ewciu, :D gorąco Ci polecam Teasing Georgię, jak lubisz angielki to ta musi być. O wsadzaniu dwóch sztuk róż w jeden dołek pisałam pozytywnie. Chodziło mi tylko o to, że dołek kopię większy i podwójnie go zaprawiam, a krzewów raczej nie przytulam do siebie i staram się, żeby korzenie stykały się jak najmniej. Kocham angieleczki, są piękne.
Piękna Emma - mogę tylko powzdychać, bo tych kolorów nie wprowadzam do ogrodu (na razie).

Moniczko, :D dziś nie twój kolorek, ale przyjdzie i na to czas jak znam życie.
Ewa, to już jestem spokojna. Okrywowe czy w donicach Patio mam sadzone po dwie i też nie zauwazylam niczego niepokojacego ale wielkokwiatowe dopiero pierwszy raz tak sadzilam i nie bylam pewna, czy czegos nie halo im nie zrobilam

Jule :D jak sadziłaś już i jest OK, to wielkokwiatowym też nic nie zrobisz. Wiosną bedziemy podziwiać. ;:180
Lady Emma Hamilton jest zachwycająca, chyba tylko Pat Austin ma piękniejszy odcień pomarańczu, w przyszłym roku będzie już w moich rękach Majko, Ty masz porządne doświadczenie z angielkami, ja mizerne...Powiedz, czy jest szansa, by w naszym klimacie one osiągały tę "przepisową" wysokość? No bo, że wymarzną do kopczyka to wiadomo...Ale potem w ciągu sezonu, jak już krzaki są starsze, to dają radę wystrzelić na te 1,50 - 1,80? Bo ja z takim założeniem sadziłam...na tyłach

Witaj Marto, :D wiem , że kochasz wszystkie pomarańczowe, więc i Leady też musisz mieć. Ona rośnie wspaniale i ciągle kwitnie. W moim ogrodzie angielki mają te wysokości, a powiem Ci więcej w tym roku niektóre pędy miały i po 2 metry. Ta wysokość to raczej drugie kwitnienie róż.
Jedna angielka piękniejsza od drugiej a takie kolory będą nam potrzebne w szare słotne dni. Dzięki Ci Majuś.
Majeczko,
i mnie wczoraj brakowało ich bardzo. Dziękuje ;:196

Alutko, :D jak tylko będę miała wolny czas to zawsze wstawię coś na pocieszenie. Ja czekam razem z Tobą na pierwsze kwiaty i następne Twoich angieleczek. :tan

Witaj Toniu, bratnia duszo. :wit Musisz się nauczyć wyautowuwać bo ogrodu Ci nie starczy. Nie na śmietnik tylko daj komuś innemu, kto je przygarnie.
Koniecznie załóż swój wątek, bo pisać i dyskutować ciężko.
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”