Aprilkowy las cz.6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

O kurcze, to biegiem oglądam, bo mi znów znikną i du...a ObrazekObrazek

Wpadłam wieczorkiem sprawdzić i zdaję relacje:
Jest 22:15 i nadal widzę wszystkie zdjęcia z 11:10
Jutro znów sprawdzę :wink:

Hejka, jestem znów ;:196
Jest 09:10 dnia kolejnego i widzę nadal wszystkie z wczoraj z 11:10, ale nie minęła doba od ich wstawienia, wpadnę jeszcze później Obrazek

No, godz 15:00 i nadal widać wszystkie zdjęcia z 11:10.
Poprzednich nie widzę, ale może teraz będzie już ok ;:108 :tan
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Ja widzę zdjęcia tylko z tego postu gdzie są tulipany i ta nieziemska róża na sam koniec. Reszta się nie wyświetla.
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13235
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

:wit Cześć Aprilku ;:196
nie myśl, że zapomniałam :;230 zaglądam .... zaglądam podpatruję i podziwiam.
Oj... tyle fotek mi się nie otwiera.... te ostatnie już widzę... ;:108
Może za dużo jest zdjęć w jednym poście lub na jednej stronie?
Awatar użytkownika
justyna_gl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3385
Od: 10 lut 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Ja z ostatniego maila tylko pierwsze zdjęcie widzę. ..reszty nie ; (
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5492
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

A ja się nie załapałam na żadne zdjęcia oprócz tego z tulipanami ;:174 Tyle pięknych różyczek, a ja ich nie mogę zobaczyć...
Awatar użytkownika
Elwi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2114
Od: 1 lis 2013, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Jolusiu, niestety ja się nie załapałam w tzw. pierwszej dobie i nic nie widzę ;:145 Jedno zdjęcie testowe z tulipanami jest widoczne :wink:
A co tam, wiele nie zaryzykuję pisząc w ciemno, że jest bajecznie i ach, jak pięknie ;:167 Pewnie tak jest naprawdę ;:215
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5046
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Aprilku, pociesz się, ja widzę wszystkie zdjęcia i z czystym sumieniem mogę stwierdzić:
Jest pięknie ;:215.

A swoją drogą to strasznie wkurzające, że zamiast czytać wpisy z zachwytami nad ogrodem musisz bawić się w "widać - nie widać" :evil:.

;:136 Jagi
daffodil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2217
Od: 22 lut 2011, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Beskidy

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Witaj Jolu ;:196

No to i ja dołożę swoje trzy grosze - nie widzę Twoich zdjęć :evil: Ale wiem dlaczego, dla mnie to kara, że mnie tak długo nie było. Przyjmuję to na klate
Pozdrawiam serdecznie właścicielkę mojego ulubionego leśnego ogrodu ;:167
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Aprilku, ale mnie rozbawiła twoja zabawa w chowanego. Nie czytając żadnych komentarzy weszłam do twojego wątku, patrzę a tu zero zdjęć tylko napis obrazek. I w śmiech.. pamiętam, że miałaś problem ze zdjęciami w moim wątku i myślę sobie: no tak, wreszcie wzięła i się zemściła, teraz ja nic nie widzę ;:306 Niestety nie pomogła zmiana przeglądarki.. czekam więc cierpliwie na pokaz piękności ;:173
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7793
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Wiecie co, jestem zniechęcona tą porażką ze zdjęciami. Ale jeszcze raz spróbuję, tym razem zdjęcia robione z aparatu, bo podejrzewam że może oprogramowanie telefonu coś tu ma do rzeczy.

Ale najpierw odpowiedzi do najbardziej cierpliwych, którzy się nie zniechęcili.

Daysy, cieszę się że się załapałaś na fotki a tym bardziej że ci się zdjęcia podobają.

Marzenko, cały czas walczę z problemem ale jeszcze nie wiem o co chodzi...Fajnie że zaglądasz. Dziś ukończyłam kolejny kawałek rabatki, ale tak złe wyszły zdjęcia że nie mam co pokazać. Kiepskie światło, kiepski fotograf - to fatalne połączenie...

Filemonku, Anitko i tu mnie zaskoczyłaś. Widzisz wszystkie zdjęcia???? nic ci nie zniknęło??? to ja rozumiem coraz mniej.
Zaczynają kwitnąć róże :lol: Niedługo będzie ładniej, tylko jakiś dobry fotograf mógłby mnie odwiedzić żeby nie stracić tych widoków.

Sweetdaisy jesteś niesamowita ;:oj No jak ty się tak starasz to ja muszę koniecznie rozwiązać problem. Jesteś słodka nie tylko z avatarka :lol:

Magda, to ty jeszcze w innej konfiguracji widzisz moje zdjęcia. Czarna magia i czarna rozpacz mnie ogarnia

Majeczko, sprawiasz mi ogromną radość swoją wizytą. Czekam na info od ciebie, kiedy jest spotkanie o którym rozmawiałyśmy. Szkoda że nie mogłaś się wybrać do mnie, tyle ciekawych osób zaszczyciło mnie swoją obecnością.

Justynko, bardzo mi przykro, pracuję nad tym.

Dorotko, mam nadzieję że dziś jesteś on line, to coś zobaczysz. Choć cały dzień pochmurno i focie brzydkie. Ty robisz ładne zdjęcia, może przyjedziesz z aparatem...

Elwi ;:168 rozbrajasz mnie. ;:196 To takie miłe. Moje ego zaraz pęknie :;230

Jagi, czy ty jesteś czarownicą, ups, czarodziejką? Jakim sposobem wszystko widzisz a inni nie? Może mi podpowiesz rozwiązanie tej łamigłówki. Jakiż to masz magiczny sprzęt?

Asieńko, cóż za wyczekiwany gość :tan Wstyd mi ale technologia mnie pokonała. Tytuły inżynierskie mogę spalić w kominku. Nie umiem sobie z tematem poradzić. Zaraz cierpliwość gości się wyczerpie.

Nifredil, no wiesz, ja mściwą bestią :wink:
No popsuło się a blondynka siedzi i płacze :;230

Dobrze, pożartowaliśmy a teraz trzeba przejść do poważnych tematów. Mała próbka moich kwiateczków.

Obrazek to mój pierwszy kwiatuszek, najsłodszy

Obrazek

Obrazek A to nowe drzewka, z poświęceniem przywiezione przez mojego M aż ze Śląska. Mają mocno ponad trzy metry. Dawno poszukiwane śliwy wiśniowe Pissardii w wersji maxi.

Obrazek stoją przy rabacie którą będę teraz robić. Pięknie wyglądają na tle garażu. Teraz muszę dopracować kompozycję i łopata w ruch

Obrazek

Obrazek za moment, będę miała różankę w rozkwicie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek A tu porażka, mme Isaac Pereire. Czy ktoś może porównać ze swoimi, one takie biedne zwieszone.. i nie rozwijają się do końca. Upał? brak wody? choroba?

Obrazek

Obrazek kiepsko to wygląda

Obrazek i pyszności mojego M

Obrazek

Tyle na próbę...


o rany, ale gamoń ze mnie, nie obróciłam zdjęć. SORRRY
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

A czemu ten Twój kwiatuszek rośnie na drzewie ;:306 , świetnie się prezentuje. Różanka zaraz cała wybuchnie kwiatem, ślicznie.
Niestety któryś raz próbuję obejrzeć wcześniejsze zdjęcia i tylko jak Dorotka widzę jedno zdjęcie z tulipanami, a szkoda ;:145 .
Warzywniak eMa rewelacja, wielkie brawa ode mnie ;:215 i doczekałaś się swojego warzywnika.
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5046
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Aprilku!
Czy stoją, czy leżą, wszystkie Twoje zdjęcia widzę świetnie na swoim laptopie z epoki króla Ćwieczka.
U mnie większość róż w słońcu tak wygląda jak Twoja Mme Pereire ;:174 .
Dobrze wyglądają tylko rano, potem wiszą jak mokre szmatki, upieczone, ugotowane, ususzone ;:145.
Odechciewa mi się róż... Chyba zostawię tylko drzewa, bukszpan, hosty i macierzanki, a resztę wysypię żwirem ;:188.

;:196 Jagi
daffodil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2217
Od: 22 lut 2011, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Beskidy

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Jolu kwiatek na drzewie najładniejszy :wink: - jaki to gatunek w takim niespotykanym kolorze?
MP. nie mam, więc nie podpowiem :(
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”