Ogród w dolinie część 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Skąd ja to znam... :;230
Ostatnio robiłam sobie taką małą galerię zdjęć na ścianie i rodzina spytała mnie, gdzie ja jestem :shock:
Nie ma, bo nikt w przeciągu kilku dekad nie wpadł na to, aby zrobić mi zdjęcie :?
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32007
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Aniu gratuluję Obrazek ;:167
Awatar użytkownika
DuczekiOsia
1000p
1000p
Posty: 1621
Od: 10 sie 2012, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Gratuluję ;:167 :)
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Aniu, piękny dziurawiec na str.49 :!: Ma czerwone owocniki? Szkoda, że one wrażliwe. W tym roku mi nie zakwitł żaden dziurawiec, bo zbyt zmarzły (dobrze że nie wymarzły całkiem).
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5402
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Serdecznie gratuluję ;:167 ;:196 ... ależ niespodzianka ...prawda , że słodka ?
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36511
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Ja to mam szczęście - widziałyśmy się w realu i mam nadzieję, że nie pierwszy i ostatni. :uszy
Więc jeśli o mnie chodzi to mini fotka mi nie wadzi. :D
Grzeczne dziewczynki zawsze dostają w nagrodę serduszka...... :;230
Gratulacje...... ;:138
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
beata68
1000p
1000p
Posty: 1745
Od: 13 lut 2011, o 17:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Aniu ode mnie też gratulacje. ;:196
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13235
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

;:167 ;:196
daffodil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2217
Od: 22 lut 2011, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Beskidy

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Ja też się dołączam ;:167 ;:196
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8597
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Dorotko, gratuluję ;:196 Sesja w kolorach pomarańczy super ;:138
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Aniu, pozdrawiam i także serdecznie gratuluję ;:167
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6839
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Aniu sercowa dziewczyno gratulacje !!! musisz to oblać Obrazek
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Moniko (monikwiaty)! Jak tylko znajdę trochę czasu, to podpiszę. Ciągle begam i nadrabiam zaległości...
Linetko! To ja miałam skojarzenia, a jak sobie przypomnę, to się śmieję. Nie mam żadnych uprzedzeń, czy z powodu koloru włosów, skóry, czy innych, więc spokojnie. A nick wziął się stąd, że jakoś na szybko musiałam go wymyślić w czasie rejestracji na forum, ale nie zdawałam sobie sprawy, że jest on taki ważny. Może jestem na swój sposób słodka... Miejsca coraz mniej, dlatego kombinuję z kwietnikiami. Moje tarasowce znalazły miejsce w garażu i pomieszczeniu gospodarczym. Tylko hibiskus został postawiony w salonie. Zatem jakoś dodatkowego miejsca mi nie zajęły.
Aniu (wielkakulka)! Cieszę się, że Ci się Papageno podoba. Popatrz sobie także w necie na Simsalabim. Także powinna Ci się spodobać :) Słoneczniki w moim ogrodzie posiałam właśnie dlatego, że mi przypominają słońce. No i po to, by ptaki miały sobie co podziubać.
Iwonko (iwona0042)! ;:196
Przemku! Wgrywanie zdjęć jest nieco pracochłonne, ale jaki potem efekt!
Geniu! Zamrożone róże są wyjątkowo urokliwe, a co dziwniejsze w niczym im to nie szkodzi. Gorzej z deszczem... Cieszę się, że Ci się spodobała! Sama nie zdawałam sobie sprawy ile mam roślin np. czerwonych!
Wiolu (wielomanka)! Na każdy kolor przyjdzie pora. Obiecuję ;:196 Trochę to jednak wymaga pracy.
Kasiu (robaczek_Poznań)! W pewnym momencie w moim ogrodzie żółci było aż nadto. Potem jednak zakwitły inne kwiaty... Na pewno jednak ten kolor rozświetla ogród i jest taki energetyczny! Dziękuję za gratulację!
Igorku! Bo ja jestem pracowita ;:138 Dziękuję!
Ewo (ewamaj66)! Gazanie mam co roku. To na prawdę świetne kwiaty. Kwitną bez przerwy aż do mrozów, a ile jest odmian... A jak jest szaro, zimno i mokro to trzeba się jakoś ratować.
Teresko! Czerwień w ubraniach połączona z szarością lub czernią to jest to! A we wnętrzach także jej nie lubię. Choć jakbyś zobaczyła moją górną łazienkę, to pewnie być zmieniła zdanie... Może mały fragmencik...

Obrazek

Maryniu (marpa)! ;:168
Magdo (mig131)! CD na pewno będzie. Skoro Wam się tak podoba...
Sławku! Ale z Ciebie przekora ;:173
Kubasiu! Oczywiście, że będą...
Reniu (Reni4)! Za takie pieniądze żal było zostawić te kwiaty w sklepie. Fajnie, że Ci się podoba :)
Moniu! Ależ proszę :tan
Miłko (takasobie)! Skoro za oknem słonka tak mało, to choć u mnie wątku mogłam coś z tym zrobić. Najważniejsze, że przypadło Ci do gustu!
Agness! Westerland to na prawdę piękna róża. Dokłądnie taka jak na zdjęciu. Piękny kolor, wielość kwiatów. Tylko zapachu nie udało mi się oddać...
Marzko (Sosneki4)! Co roku mam trochę dyń. Wszystkie pokazane w moim wątku są z mojego ogródka!
Grażynko! Nigdy nie miałam problemu z przemarzaniem Weterlanda i oby tak zawsze było... Na pewno się jeszcze nie raz się zobaczymy. Dziękuję za gratulacje!
Majko (Majka411)! Dzięki za rozgrzeszenie. Wiedziałam, że kto jak kto, ale Ty mnie w tym względzie zrozumiesz. Fajnie, że kolory Ci się spodobały!
Loki! Myślę, że docenisz jednak mój żart. Takie było moje pierwsze skojarzenie po Twoim poście. Żadnego zamykania się w sobie ;:14
Ewo (ewa w)! Będą wszystkie kolory, jakie mam. Cudownie, że mnie odwiedzasz! I możesz się wpisywać. Z wielką przyjemnością Ci odpowiem ;:196 Mówisz, że powinnam to oblać...
Agatko123! Magdo (mig131)! Loki! Dorotko (Keetee)! Małgosiu (małgocha1960)! Jurku (semper)! Moniu! Przemku! Linetko! Kubasiu! Reniu (reniulek)! Lucy! Danusiu (mm-complex)! Geniu! Lodziu (DuczekiOsia)! Jagódko! Beatko (beata68)! Majeczko (majka411)! Asiu (daffodil)! Aguniu (Aguniada)! Dziękuję Wam za gratulację. Nie myślałam, że dołaczę kiedyś do tak zacnego grona.
Iwonko (heliofitka)! Tobie także dziękuję! Fajnie, że podoba Ci się mój awatar. Postaram się o jakieś lepsze zdjęcie...
Jacku! Dziurawiec już u mnie zimował i to bezszkodowo. A owocniki ma takie

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”