Leśny ogród Moni68 cz.10

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
HalinaK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9423
Od: 12 paź 2008, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Leśny ogród Moni68 cz.10

Post »

Monisiu Kochana ;:167 jak ja do Ciebie dawno nie zaglądałam, ale obiecuję, że w najbliższym czasie odrobię zaległości ;:196
Twój leśny ogród należy do moich ulubionych ogrodów ;:196
Cieplutko pozdrawiam, Halina ;:194
W moim ogródeczku :wink: HalinaK-linki :D
Awatar użytkownika
megi1402
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2149
Od: 1 lis 2010, o 00:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Köln

Re: Leśny ogród Moni68 cz.10

Post »

Monia, cieszę się, że znowu jesteś na FO. Wszystko ci pięknie kwitnie, przyglądam się szczególnie liliom, bo dla tych znajdę jeszcze miejsce na swoich rabatach. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15606
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Leśny ogród Moni68 cz.10

Post »

Monia,czy hortensję ogrodową,którą masz w donicy traktujesz jako jednoroczną czy chowasz ją na zimę?
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25163
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Leśny ogród Moni68 cz.10

Post »

Ja cięłam w tym roku swoją Vanilkę i kwiatów na dużo. Nie wiem od czego zależy kwitnienie na bukietówkach
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Leśny ogród Moni68 cz.10

Post »

Monisiu nareszcie mam po robocie i mogę poświecić się ulubionemu zajęciu czyli odwiedzaniu forumowych ogródków .Upał nie do wytrzymania i dopiero po 16 idę do ogródka bo wtedy nie mam juz słonka .Pachnąco w Twoim leśnym ogrodzie od lilii .Nawet nie zauważyłam czy mój Cunningham White ma też już pąki .Uwielbiam hortensje i tylko szkoda ,ze brakuje mi na nie miejsca ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Leśny ogród Moni68 cz.10

Post »

Pojawiasz się i znikasz... Jak syn radzi sobie z babcią na wakacjach lub babcia z wnukiem?
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11668
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Leśny ogród Moni68 cz.10

Post »

Kochani, witam Was serdecznie :D
Bardzo dziękuję za odwiedziny i wszystkie miłe wpisy ;:167 Nie wiem, co się dzieje - prawie 2h wgrywałam zdjęcia na fotosik :roll: Gdzieś pewnie krążą burze, bo neostrada praktycznie nie działa... Mam nadzieję, że chociaż uda mi się zamieścić zdjęcia i odpowiedzieć na posty w Waszych wątkach. Liczę na porządny deszcz, bo susza u mnie makabryczna...
Jestem bardzo zadowolona - z M zrobiliśmy sobie przerwę w remoncie i ostatnie trzy dni spędziliśmy we Wrocławiu na zupełnie fenomenalnej wystawie "Rodzina Brueghlów". Jak tylko dowiedziałam się, że takie prace będzie można zobaczyć na żywo tak blisko, wiedziałam, że od razu muszę tam pojechać :lol: W czasach "singielstwa" często jeździłam po świecie na najlepsze wystawy malarstwa. Potem priorytety się zmieniły, a teraz, kiedy znowu mogę wyjeżdżać, okazało się, że takie rarytasy są w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem!! Słyszałam mnóstwo krytycznych głosów nt. cen biletów - myślę jednak, że 40 zł za obrazy z prywatnych kolekcji, których nie zobaczy się w żadnej galerii na świecie, nie jest wygórowaną ceną. Biorąc jednak pod uwagę "średnią krajową", a w zasadzie realne zarobki w zdecydowanej większości kraju, jest to sporo - a szkoda, bo akurat w tej dziedzinie pauperyzacja wyszłaby tylko in plus. Czy ktoś jednak bierze pod uwagę vox populi?? Myślę jednak, że nie tylko wrocławianie, czy szerzej dolnoślązacy, odwiedzą tę wystawę - naprawdę warto, bo taka okazja (a myślę o Forumowiczach w średnim wieku) za naszego życia w Polsce raczej się już nie trafi.

Zupełnie inne, ale mam nadzieję, że też atrakcyjne widoczki z mojego ogrodu :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
CDN
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11668
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Leśny ogród Moni68 cz.10

Post »

Marzko, chyba oboje są bardzo zadowoleni :lol: dziękuję za odwiedziny ;:196

Obrazek Obrazek

Lilia się przygięła :lol: - kwiaty hortensji Silver Dollar. Obok już w całej okazałości :)
Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Miłego popołudnia :D :wit
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9923
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Leśny ogród Moni68 cz.10

Post »

Moniś miała okazję obejrzeć tą wystawę będąc ostatnio we Wrocławiu...faktycznie warto ;:333
Teraz myślę nad Krakowem i The Human Body Exhibition ;:224
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Leśny ogród Moni68 cz.10

Post »

Moniko, witaj w nowym tygodniu... wystawa z pewnością dostarczyła Wam ogromu wrażeń estetycznych... jak rozumiem, wzbogaciłaś się o kilka dzieł sztuki? W tej cenie...
Lilie wciąż pięknie zdobią Twój ogród... pokazuj więcej hortensji, proszę, chyba że w Twoim cienistym zakątku później zawiązują kwiatostany? U mnie już kwitną na całego...
Pozdrawiam Cię serdecznie! ;:167
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11668
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Leśny ogród Moni68 cz.10

Post »

Aguś, odkąd skończyłam 25 lat ( a było to, niestety 20 lat temu - jak widać po nicku :lol: ) odwiedziłam chyba wszystkie znaczące wystawy na świecie. I szczerze przyznam, że byłam w szoku dowiedziawszy się, że takie arcydzieła mamy pod ręką - zresztą w większości po raz pierwszy udostępniane publiczności. Szkoda, że reklamując bez przerwy totalne badziewie, o tej wystawie mówi sie niewiele - przynajmniej w Warszawie. Ale HGW ma inne problemy :roll: :lol:
Dzięki za odwiedziny ;:196

Aguś, tego Boscha z wystawy chętnie kupiłabym, ale mnie nie stać :lol: :lol: Chociaż gdybym miałam wybierać obrazy do korytarza, może postawiłabym na grafiki Durera?? Na razie nie mam takich problemów :lol: - o takich obrazach można tylko marzyć :)
Hortensje zaczynają rozkwitać, powoli mozna je już pokazywać. Chociaż wiele ma dopiero pąki. Buziaki ;:196

Obrazek Obrazek
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Leśny ogród Moni68 cz.10

Post »

Moniko, wszystko przed Tobą :)
Dzięki za moją ukochaną (i wciąż w sferze marzeń) Asperę ;:167
Awatar użytkownika
jola1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4630
Od: 4 kwie 2008, o 08:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lublin/okolice

Re: Leśny ogród Moni68 cz.10

Post »

O jak pięknie o obficie zakwitła Ci Hortensja kosmata, w tym roku zima była dla nich sprzyjająca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”