Moj skromny ogrodek-julka_

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12420
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Moj skromny ogrodek-julka_

Post »

@ Julka ? nie no, ze mnie też profesjonał wielki w kwestiach fotografii. Pamiętam jak parę dni temu usiłowałem obfocić żółtą lnicę marokańską u siebie na balkonie. Zrobiłem w sumie chyba ze trzydzieści fotek, większość kasowałem od razu po zrobieniu, bo nawet na niewielkim ekraniku mojego przedpotopowego aparatu fotograficznego widać było, że rozmyte, a z tych kilkunastu, które z nadzieją zgrałem na kompa, ani jedna nie okazała się być ostra...

Co do irysków ? nie przejmuj się. Ja mam bodajże trzynaście różnych odmian, z których w tym roku zakwitły mi całe dwie. :-P

Pozdrawiam!
LOKI
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6840
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Moj skromny ogrodek-julka_

Post »

Julka witaj sobotnie, pewnie robisz teraz ten warzywnik, pomidorki masz juz duże, ja cią
gle zastanawiam się czy moje zawozić na działkę taki upał, parę sztuk załatwił już mróz więc dla odmiany kolej na słońce jako terminatora :wink:
Bonzai rewelacyjne, grunt to miec dobry pomysł ;:333
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4611
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Moj skromny ogrodek-julka_

Post »

Julia, namiot masz pierwsza klasa ;:oj lampioniki........robią jeszcze bardziej romantyczny nastrój, pięknie.Gdzie kupiłaś swój namiot?
Pozdrawiam :D
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Awatar użytkownika
julka_
1000p
1000p
Posty: 1111
Od: 2 lip 2008, o 21:41
Lokalizacja: rybnik

Re: Moj skromny ogrodek-julka_

Post »

Hej Kochani ;:3

Wczoraj miałam zwariowany dzień....nie było czasu na neta....raniutko na targ( w wiadomych celach :tan )i to efekty :;230 :;230 mój m zabrania mi tu wchodzić...mówi:znowu sie rozkręca.... :;230 a to przecież tylko kilka malutkich roślinek:)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Jak wróciłam zastałam przecudowny prezent od moich dzieci(maczał w tym swoje łapki mój M...on wie co ja lubię)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Potem pojechaliśmy na ślub bliskiej koleżanki....potem urodzinki babci:)))wróciliśmy wieczorem i zdążyłam tylko przebiec przez ogródek...zobaczyłam posadzone kupione mieczyki...moi kochani teście(z którymi teraz mieszkamy-ale to długa historia) posadzili kiedy mnie nie było ;:215 beda mam nadzieje pięknie sie komponowały obok tego zakątka gdzie po lewej rosna trawy miskanty:))
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Czekam cały czas aż moja róża zakwitnie....
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Ucieszyłam sie bo jest juz pierwszy Rouge Cardinal:)))
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

i chociaz jeden z moich ulubieńców iryskowych zakwitł "Before the storm" :tan
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us



LUKRECJO dziękuję ślicznie....tak to juz w życiu bywa niestety... zapraszam więc do Rybnika na kawusię:)
ANNES dziękuję po stokroć....duszę artysty mam po świetej pamięci moim kochanym tacie ;:130 nie umiem poza tym wypoczywać nic nie robiąc...może dlatego robię tyle rzeczy na raz :;230 co do Kasi....weszłam ostatnio na jej wątek...i ryczałam jak bóbr ;:145 strasznie nam jej brakuje.....wpadaj jak tylko czas pozwoli ;:168
Piotr zapraszam znowu ;:168 dziękuję
Ewa warzywnik juz prawie prawie...jeszcze tylko skrzyneczka z ziołami i kamyczki:))) słońce u nas tez grzeje,ale całe szczęście,bo ja ciepłolubna jestem ;:215 pozdrawiam ciepło:)
Loki....dziękuję za wizyte:)))może kiedys na jakimś zlocie nauczymy się razem foty sptrykać :;230
Reni lampioniki to mój konik...zbieram wszystkie i w każdej ilości :;230 namiocik kilka lat temu kupowalismy od gościa z Niemiec,ale sa takie same od tego roku w OBI,bo mam tam kumpelę....która pilnuje że jak ktoś przyniesie go do reklamacji to ona ma mi skołować materiał...bo nasz już popruty tu i ówdzie....w zeszłyma roku góre altany sama musiałam szyć....i jeszcze obstoi ,ale boki są już w opłakanym stanie....w przyszłym roku mam pomysł na inna zupełnie altankę...połączenie drewna i materiału :tan zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Miłej niedzieli wszystkim życzę i lecę do Waszych ogródeczków :heja
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6840
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Moj skromny ogrodek-julka_

Post »

Julko jadąc wczoraj na cmentarz do Boguszowic zauwazyłam bonzai podobne do Twojego i myślę : tu Cię mam Julko ;:138 ale gdy się przyjrzałam to niestety nie pasowało otoczenie :;230 .
Widziałam tę altanę w OBI i zastanawiałam się ale M jak zawsze umie mnie bardzo zniechęcić wykazując same wady danego towaru. Ile lat wytrzymała ta altanka? Piszesz, że pokrycie juz zniszczone a stelaż dobry?
Awatar użytkownika
julka_
1000p
1000p
Posty: 1111
Od: 2 lip 2008, o 21:41
Lokalizacja: rybnik

Re: Moj skromny ogrodek-julka_

Post »

Kochana....ja mieszkam niedaleko stadionu:))
A altanka...jest u nas już 4 rok...i gdyby nie nasze zawirowania życiowe przez które trochę się ja zaniedbało,bo np w ogóle nie była malowana to pewnie wytrzymała by więcej,ale rdza też daje się już w znaki. M do ziemi zamocował kotwy do których przykręcona jest altana,żeby jej wiatr nie zwiał.ale materiał po 2 latach już był mocno sfatygowany. W zesżłym roku kupiłam nowy i uszyłam,ale boki strasznie sie ubrudziły.....i powiesiłam w tym roku stare.....do nast roku pewnie nie wytrzymaja....ja chcę na przyszły rok inną już altanę :tan ....
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4611
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Moj skromny ogrodek-julka_

Post »

Ewcia a ile kosztowała w OBI ?
Wiem gdzie jest stadion, na ul. Gliwickiej nie?
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Awatar użytkownika
julka_
1000p
1000p
Posty: 1111
Od: 2 lip 2008, o 21:41
Lokalizacja: rybnik

Re: Moj skromny ogrodek-julka_

Post »

Reni w Obi ta altanka koło 800zł kosztuje
A ja mieszkam boczna gliwickiej:)))

aaaaa...dzisiaj oczywiście ...no bo jakby inaczej...wczoraj w końcu czasu nie miałam na ogródkowe sprawy....przytargałam z piwnicy wielki kosz wiklinowy po mojej babci i posadziłam w nim kilka roślinek,które jak sie rozrosna to bedą slicznie wyglądały ;:215

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

trawa u nas w tym roku jest w opłakanym stanie....masakra jakaś...
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4611
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Moj skromny ogrodek-julka_

Post »

Julcia, rabatka wygląda ślicznie ;:108
Dzięki za odp. :D
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Awatar użytkownika
Monifd
500p
500p
Posty: 643
Od: 12 kwie 2012, o 00:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Moj skromny ogrodek-julka_

Post »

Witaj! Zapowiada się ciekawie. Latarenki przecudne. Irysy mają piękne kolorki. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
julka_
1000p
1000p
Posty: 1111
Od: 2 lip 2008, o 21:41
Lokalizacja: rybnik

Re: Moj skromny ogrodek-julka_

Post »

Dziękuję ;:168
Awatar użytkownika
jolcia1212
500p
500p
Posty: 930
Od: 8 gru 2009, o 21:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: Moj skromny ogrodek-julka_

Post »

:wit Julka
Pospacerowałam po Twoim ogródku ;:oj Jest piękny i przemyślany. Widać że go tworzysz sercem. Zawsze to cenię i jak patrzę na swój to mam wrażenie że jest w nim najwięcej przypadkowości(niestety).
Liljowce super a najładniejszy niebiesko-biały.
Bonsai cudowne, musiałam kilka razy przeglądać bo nie mogłam uwierzyć że zrobiłaś je sama. ;:180 ;:180 ;:180
Awatar użytkownika
pratellina
200p
200p
Posty: 463
Od: 23 kwie 2012, o 19:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podlasie
Kontakt:

Re: Moj skromny ogrodek-julka_

Post »

;:oj ;:138 Cudny masz ogródeczek ,trawą nie martw się na pewno odrośnie.Masz sunię podobną do mojej.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”