Mój ogród na fotografii- cz. 10

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
aniap56
200p
200p
Posty: 429
Od: 6 cze 2014, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy x Lublin

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Brawo Ty ;:138 .Fajnie, że swoimi pomysłami dzielisz się z innymi.
A wiosna już w pełni, śliczna. Chwal się i pokazuj jak najczęściej. :wit
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4409
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

bwoj54 pisze: Ogród był publikowany już w Miesięczniku " Mam ogród " i " Magnolia"
Ładny ogród to i media ciągną do niego :)
Tak jak ze sportowcami - trenują rok cały i żadne media się nie zainteresują, a jak tylko wygra jakieś zawody to ... opędzić się nie może :wink:
"Mam Ogród" z Tobą i ja mam ;:333 "Magnolię" przegapiłem.
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Witam serdecznie miłych gości
Pomimo zdecydowanego ochłodzenia , siąpiącego ;:306 co chwilę deszczu, dokonałam ogrodowej inspekcji i utrwaliłam w kadrze aktualny stan wiosny.
Martusiu, dziękuję serdecznie za tak miłe słowa pod adresem ogrodu i kwiatków. Być może skorzysta ktoś z moich pomysłów, które przedstawiłam w artykule.
Aniu! ;:168 Wiosna galopuje , aż żal ,ze tak szybko przemijają kwitnienia. Zapraszam do obejrzenia kolejnego wydania mojej wiosny ;:306
Andrzeju miło mi ;:180 ...niebanalne porównanie ;:306 ;:306 ;:306 Pozdrawiam serdecznie!


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

...żeby nie było,ze ja tylko dbam o kwiatki ....o podniebienie też.

Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20150
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Witaj Bogusiu, no u Ciebie to już piękna wiosna ;:215 , powiedz mi czy ja widzę jakiś ostrokrzew co zakwitnie na różowo?, na jednym zdjęciu widać listki kolczaste jak u ostrokrzewu, a kwatki widać jak by na różowo chciały zakwitnąć :wit
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu,gratuluję artykułu ;:215 Zdziwiony nie jestem bo masz się czym podzielić z innymi :wink:
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu własnie przed wejściem na forum oglądałam tą gazetkę ale nie doszłam do końca a tego bociana pewnie skąś bym znała jak bym doszła do końca bo go pamiętam jak pokazywałaś.Sliczne magnolie ,ja wsadziłam w tamtym roku jak prezent od dzieci dostałam ale nie widze pączków tylko listki sie rozwijają czy to mozliwe że będzie pąków?
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Witam Was Kochani serdecznie , cieplutko ;:168
Wprawdzie do mnie nie dotarła, ta najbardziej niekorzystna jak na wiosnę aura, to za oknem ponuro , wietrznie i temp. tylko 6C.
Po porannej kawie dokonałam inspekcji ogrodu i utrwaliłam w kadrze kwitnienia ,które pozostawiam do przeglądnięcia .
Iwonko, tak to jest ostrokrzew ...kwitnie blado różowymi kwiatkami. W ogrodzie u mnie kolorowo , jak na razie nie powraca białe szaleństwo ;:215 . Minionej nocy zapowiadali -1* ale jakoś fala przymrozku przeszła bokiem. Moje kwiatki są w dobrej formie .
Mariuszu dziękuję serdecznie za miłe słowa ;:180
Marzenko! bociany polubiła nasza 15 miesięczna wnusia . Upodobała sobie ruchome oczka ;:306 Moje 2 magnolie zakwitły kilkoma kwiatkami w pierwszym roku po posadzeniu, pozostałe dwie w 2 i 3 roku. U sąsiadki nie pokazywała kwiatów chyba przez 5 lat a teraz obsypana dorodnymi , wieloma kwiatami . Po prostu cudo! ;:168


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Katarzynka
500p
500p
Posty: 696
Od: 23 mar 2007, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu u Ciebie wiosna na całego a pomyśleć , że w świętokrzyskim zima, u nas słonko ale zimno i rankiem przymrozki. Miło ogląda się Twój ogród gdzie prawie już kwitną bzy :)
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu wczoraj dostałam gazetkę, szybko przeczytałam Twój artykuł, gratuluję ;:138 Musisz zaprezentować swój ogród, rabatki w większej odsłonie jest co podziwiać więc podziel się tym pięknem.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu piękna wiosna u Ciebie , nawet nie widać ostatnich zimnych dni , po prostu jest pięknie podoba mi się taki naturalny ogród pozdrawiam ;:3
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20150
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu no a nie pogratulowałam gazetki, świetnie, Twój cały ogród jest wart pokazania ;:215 , pozdrawiamy serdecznie ;:196 , a roslinki Twoje mają szczęście, u nas niestety troche szkód jest ;:202
Awatar użytkownika
wsiania
500p
500p
Posty: 694
Od: 27 sty 2012, o 09:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Brzegu

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Bogusiu, zacznę od gratulacji - to super, że chwalisz się swoim ogrodem, w końcu masz czym! I miło, że ten ogrom pracy jest doceniany na szerszym forum. Rzeczywiście nagły przebłysk zimy nie poczynił szkód, na szczęście. U nas też, mimo że było -5 stopni, kwiaty wyglądają na nieruszone, oberwało się cytryńcowi i aktinidii. Wypatrzyłam piękne krwiste kwiaty pigwowca i złotą kulę złotlinu :) No to się zaczyna u Ciebie pokaz kolorów!
Moje wsiowe poczynania - c.j.d. :)
gdzie diabeł nie może... tam mnie wołają :)
pozdrawiam, Ania
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród na fotografii- cz. 10

Post »

Kochani cieszę się ,że mimo tak kapryśnej pogody jesteście w moim ogrodzie. Niedzielna aura ;:222 , zmienia się co chwilę...deszcz, słoneczko a nawet skąpy grad . Wody mam już dość a stwierdzam to po poziomie wody w stawie/ od dawna nie był tak wysoki/. Coraz więcej kolorów w ogrodzie , choć dominuje żółty/ złotlin,mahonia, smagliczka , tulipany,bratki, tawuły no i jeszcze forsycje /, niebieski / moje ulubione szafirki i nie bardzo akceptowane przeze mnie , choć urocze barwinki. Sporo czerwonych tulipanów w towarzystwie wiecznie zielonego ubiorka i gęsiówki kaukaskiej. Wczoraj było wielkie koszenie trawników / a jest ich sporo/. Soczysta zieleń trawy w połączeniu z kwieciem na tle różnych odcieni iglaków wygląda imponująco.
Kasiu! ja nie bardzo przepadam za zimą we właściwym jej terminie, dlatego powrotu teraz, wiosną absolutnie nie akceptuję ;:222 Bez ma spore pąki ...kilka słonecznych , ciepłych dni i będzie w pełni kwitnienia
Tereniu miło mi Ciebie gościć/ chyba pierwszy raz , prawda?/ i dziękuję serdecznie za miłe słowa. Zapraszam w każdej wolnej chwili.
Iwonko! dziękuję, dziękuję . Mam wiele planów co do ogrodu ,ale w tym roku chyba nie do zrealizowania / Michalinka ważniejsza, potrzebuje babci :tan Na szczęście wielkich przymrozków u mnie nie było , roślinki zadowolone, ja tym bardziej ;:108
Aniudziękuję serdecznie. Satysfakcjonuje taka publikacja, zachęca do dalszej pracy, utwierdza w przekonaniu,ze to co robię jest sensowne. Ten krwisty pigwowiec rośnie w zakątku otulonym żywopłotem i iglakami. Co ciekawe...z odrostów świetnie wkomponował się w zielony żywopłot z ligustra / choć jest jego niewiele/. Złota kula złotlina ma super miejscówkę bo rośnie pod rynną i przy każdym deszczu jest solidnie nawadniany. Tnę go solidnie kilka razy w roku / powtarza kwitnienie choć skąpiej/Czy reflektujesz na sadzonkę?

za chwilę wstawię dzisiejsze zdjęcia
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”