Ogród Marty - Cz. XI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Ala,super się siedzi przed laptopem w ogrodach ,jak nie trzeba się spieszyć do ogrodu,ogląda się i odpoczywa,wcale mi nie przeszkadzasz ,miło,że wpadłaś do mojego ogrodu,pierwiosnek ząbkowany jest super,już to ciągle powtarzam ,bo mnie zauroczył,pozdrawiam :wit

wyszłam zrobić parę zdjęć ,szukałam czegoś ,żeby się nie powtarzać .

moje małe ,przepikowane przed samymi świętami pomidorki,jeszcze nie zmężniały ,żeby tylko ich mróz nie załatwił,są w bardzo prowizorycznej folijce,
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i troszkę ogrodu,dopiero tutaj nic nie było,a mimo zimna rośnie
Obrazek

Obrazek

Jagodowiec też garnie się do życia
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

bzy w dużych pączkach
Obrazek

borówka amerykańska cała w kwiatach
Obrazek

Obrazek

mój ulubiony Grujecznik japoński forma płacząca
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Oo widzę u Ciebie już kwiaty na borówce i bzie, u mnie na razie liście.
Niezła rozsada ;:oj
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marta jak Ty znajdujesz na wszystko czas,stroiki super,pomysł z nożykami i ja zgapiłam,pomidory robią wrażenie ja swoje będę na dniach pikować do większych kubeczków,praca na działce się nie posuwa bo zimnica.Pozdrawiam serdecznie :wit
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu podziwiam kwitnące borówki, świdośliwę i prawie kwitnące bzy u mnie wszystko zapakowane czeka na ciepło, bo w słońcu widać też im zimno. Pomidorki później siałaś, a są takie duże jak moje ;:306 Czuję że oprócz skrzynki na dynie będzie trzeba wziąć skrzynkę na pomidory do Ciebie ;:306
Rano powitała mnie śnieżna breja na roślinach, a potem co jakiś czas chmura śniegowa i albo marznący deszcz albo inne świństwo padało. Święta już za nami i wypadałoby ruszyć w ogród, ale czy się da? zobaczymy! Dobrego tygodnia i warunków do pracy w ogrodzie Martusiu ;:196
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marto jak to szybko wszystko rośnie teraz i nawet przy takich temperaturach :) borówki masz bardzo dorodne i obsypane kwiatami zdradź sekret jak je pielęgnujesz czy odżywiasz :) długo już chyba je masz? bez u Ciebie już kwiatki ma prawie, u mnie dopiero zaczątki :)
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Oj jaki piękny ciemny kolor ma ta magnolia ;:31
Borówki też podziwiam - u mnie maleństwa, mimo ze staram się im dogadzać jak tylko mogę...
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9593
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martusiu i ja podziwiam Twoje pomidorki i borówki i cudnie kwitnące kwiatuszki .
U Ciebie chyba dużo cieplej i dobrze bo jest gdzie oko pocieszyć :D
Serdecznie pozdrawiam i miłego ;:3 tygodnia życzę ;:196
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7793
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Jejku ile tu się dzieje ;:oj Wszystko wspaniałości, nie sposób odnieść się do każdego. Więc wyróżnię pierwiosnki ząbkowane bo tak uroczych jeszcze nie widziałam ;:167
Podziwiam pracowitość ;:180
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Marto bardzo dużo pomidorków, widząc je przestałam się martwić i złorzeczyć na swoje bo u Ciebie są takiej samej wielkości. Pogoda ich nie rozpieszcza moje stoją też w foliaku na noc okrywam kilka warstw flizeliną i zapalam znicze.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4986
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Martuś u ciebie wszystko w ilosciach hurtowych, więc i tyle pomidorów nie dziwi :wink: W lato będzie niezła wyżera :D Rabaty cudnie się rozkwitły ;:215
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Tak się zastanawiałam gdzie mi zginęłaś, a Ty tymczasem otworzyłaś kolejną furteczkę. Teraz muszę nadrobić swoje gapiostwo ;:196
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Witam wszystkich ,wiosna nas totalnie olewa,wpuściła zimę i mamy problem ,bo kwiatuszki zasypane ,sypało u mnie cały dzień ,co prawda szybko się topi,ale dosypuje ,teraz też i jest 1 stopień właśnie poszłam sprawdzić czy w folijce wszystko w porządku, a przez część dnia sadziłam dalie do donic i też poszły pod folijkę ,połowa była zasadzona już kiedyś i ładnie rośnie ,a druga połowa siedziała w piwnicy ,bo ciągle nie było czasu skończyć ,robiłam to na polu i tak zmarzłam przez parę godzin,że nie mogłam się dogrzać ,ale zrobione.

Kasiu,żeby te kwiaty na borówce nie przemarzły,bo wszystko jest możliwe,pozdrawiam :wit

Teresa,ja dzisiaj coś zrobiłam ogrodowo :uszy chociaż bardzo zmarzłam ,pomidorki już lepiej wyglądają ,bo były pikowane przed samymi świętami i takie były biedy koślawe,a dzisiaj stoją jak żołnierze ,pozdrawiam :wit

Marysiu,wszystko pięknie zakwitło ,ale wszystko może omrozić ,pomidorki jakoś się gramotają ,ale wcale nie wiadomo jaki będzie efekt końcowy,mnie też dzisiaj rano powitał zaśnieżony ogród,sypało calutki dzień i teraz tez spokojnie sypie,ja jutro mam trochę załatwień ,wiec nie wiem czy pójdę do ogrodu,pozdrawiam ;:196

Mariusz,borówki pięknie zakwitły,ale żeby je nie zmroziło,borówki rosna u mnie w rabacie ,obok są sosenki ,świerczki i byliny ,bo ja mam owocówkę wsadzoną w ogród,i zasilam je niewielką ilością nawozem do borówek i co roku podsypuję drobno mieloną korą i mielonymi szyszkami sosnowymi,które zbieram jesienią ,jak mam rabarbar to liście ,skórki i łodyżki kroję drobno i też sypię pod borówkę ,pozdrawiam :wit

Kasiu,moje borówki mają już parę lat może 5-6 ,ale nie rosną w trawniku ,tylko w rabacie ,co roku dosypuję sporo mielonej kory sosnowej ,piszę o tym wyżej Mariuszowi,magnolie mam tylko jedną i tak juz zostanie,pozdrawiam :wit

Tereniu,pomidorków nie ma jeszcze co podziwiac ,bo malizny ledwo przepikowane ,a teraz tak zimno,że drżę,żeby nie zmarzły,u mnie też zimnica,pozdrawiam gorąco ;:196

Jolu,pierwiosnki mam od tamtego roku i uważam ,że musi być ich dużo bo są cudowne ,na forum nie ma chyba nie pracowitych ;:306 ,wszyscy zasuwają ,aż się kurzy ,pozdrawiam :wit

Dorota,ja moje nie okrywam już flizeliną ,jest folia i znicze,ja swoje pikowałam przed samymi świętami ,pozdrawiam :wit

Gosiu,ale mnie rozbawiłaś tym hurtem,jeszcze nie wiadomo ,czy będzie wyżera ,bo mrozy mogą je zniszczyć ,czego bardzo bym nie chciała,rabaty przysypane teraz śniegiem,pozdrawiam :wit

Iwonko,w takim tłumie łatwo się zgubić ,ale dobrze ,ze się odnalazłyśmy ,pozdrawiam ;:196
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XI

Post »

Dzisiaj moje kwiatuszki zasypane śniegiem ,co prawda on się szybko topił,ale ciągle dosypywał.

moje pierwiosnki ząbkowane twardo stały z kapturkami śniegowymi
Obrazek

Obrazek

inne pierwiosnki
Obrazek

Fan Tan przygnieciona do ziemi
Obrazek

lilie złotogłów,już takie duże
Obrazek

serduszka okazała,przykryłam ją na noc dużym pudłem kartonowym ,żeby ją mróz nie zniszczył
Obrazek

Obrazek

Obrazek

rozwichrzone ostróżki
Obrazek

czosnek Globemaster
Obrazek

Obrazek

i nie wiem czy to wieczornik damski ,dostałam od Marysi ,zasuwa do góry,
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”