W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21494
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

To kotka, która lubi na mnie spać :D Na szyi lub nad głową, inaczej się nie liczy. Całe szczęście, że to chudzinka, inaczej by mnie udusiła z nadmiaru przytulności :;230
Obrazek
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
Menqa
50p
50p
Posty: 88
Od: 3 sty 2012, o 07:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Alembik pisze: Jak kotka jest wysterylizowana to i tak się seksi z kotami? Czy to jest tak, że po sterylizacji kot już nie ma na nic ochoty poza jedzeniem i leżeniem?
u mnie jest tak, że moja kotka ignoruje kocurki zalecające się do niej a nawet da im po pysku i pchyknie ostrzegawczo. Ale żeby tylko leżeć i jeść to nie jest tak dobrze - jest rozbrykana na maxa!
Alembik

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Aha, dzięki za wyjaśnienie. A tak z innej beczki. Nie macie czasami wrażenia, że koty potrafią się tak jakby telepatycznie porozumiewać z człowiekiem? Np ja zawsze wiem kiedy wypuścić mojego kota na dwór, jakoś nie musi mi specjalnie pokazywać. Ale takich przypadków jest wiele. Np jak się bawię z kotem to mam takie dziwne wrażenie zawsze. To co innego niż np bawić się z psem. Jako znawcy kotów pewni wiecie o co mi chodzi ;)

Ale trudno określić mi to wrażenie, bo to są uczucia nieopisane. Po prostu coś innego niż np wesołość, albo złość. Nazwał bym to skoceniem. Wiem, że to śmieszne, ale jak człowiek się bawi z kotem na moment sam staje się kotem. Wiem, że to trochę głupie co piszę, ale są takie rzeczy.
Awatar użytkownika
Etna
200p
200p
Posty: 232
Od: 20 sty 2012, o 13:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łomianki

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Menqa pisze:
dangar1 sterylizacja w planie tylko nie najbliższym więc dlatego te leki, innych odpowiedników antykoncepcji chyba nie ma
U nas gmina w marcu pokrywa w części koszty sterylizacji. Warto zadzwonić i zapytać weterynarza, czy uczestniczy w marcowej akcji, będzie taniej :D
Pozdrawiam Sylwia.
Awatar użytkownika
EdytaB
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2693
Od: 1 sty 2009, o 12:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Alembik - mój kocur jest kastrowany i trzyma się domu, ewentualnie 2 metry za bramę.
Spólkowanie kotów jest dla kocic bolesne (poczytaj o haczykach na penisie kota a zrozumiesz) więc takzwane"używanie sobie" to czysta prokreacja a nie przyjemność. Poza tym po co na świecie nowe kicie, które w większości żle kończą.


Ja na początku wypuszczałam kicę bez jedzenia, tak żeby wiedziala gdzie ma na jedzenie wrócić :)


P.S od soboty najprawdopodobniej będę miała nowa czarną kotkę :)
Ogródek EdytyB

zapraszam
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Edytko jak ja bym chciała mieć drugiego kota , ale musiałby być wyjątkowy aby M się zgodził :(
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Awatar użytkownika
EdytaB
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2693
Od: 1 sty 2009, o 12:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

edi13 pisze:Edytko jak ja bym chciała mieć drugiego kota , ale musiał by być wyjątkowy aby M się zgodził :(
U nas będzie 3-ci :)

W styczniu straciłam Lalunię, Lalunia była czarna tak jak chciał TZ.
Na początku nie bylo mowy o kocie w domu, trafił nam się Franek , znajdka 3 tygodniowa, został, potem namawiałam TŻ-a na 2-giego kotka, nie było mowy, ale wypytywałam go dyskretnie jakie kicie lubi, któregoś dnia na strochan schroniska trafiłam na piękną czarną kicię, pokazałam fotkę, po 15 min się zgodził i tak mieliśmy Lalunię , potem trafiła do nas bura Tośka (dom pełen gości a ja z TZ-em łapaliśmy ją w strugach deszczu nie patrząc jak sobie goście bez nas radzą) .

Zaznaczam mój mąż był wielkim przeciwnikiem kotów, teraz nie oddał by za nic :)

Cierpliwości.

Phoebs - świetna parka
Ogródek EdytyB

zapraszam
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Kochana a Ty myślisz , że mój był kociarzem :;230 teraz poza kocią świata nie widzi, jak wypuści ją na dwór to lata za nią co by nie zwiała :;230 :;230 . Zgłupiał bardziej niż ja. Jakiś czas temu przychodziła do nas kocia mix persa śliczna ;:167 juz ją ciągnął do domu ale okazało się , że to kocia sąsiadów a u nas się tylko stołowała :wink:
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Awatar użytkownika
EdytaB
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2693
Od: 1 sty 2009, o 12:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

edi13 pisze:Kochana a Ty myślisz , że mój był kociarzem :;230 teraz poza kocią świata nie widzi, jak wypuści ją na dwór to lata za nią co by nie zwiała :;230 :;230 . Zgłupiał bardziej niż ja. Jakiś czas temu przychodziła do nas kocia mix persa śliczna ;:167 już ją ciągnął do domu ale okazało się , że to kocia sąsiadów a u nas się tylko stołowała :wink:
wejdź na http://www.miau.pl tam jest sporo domów tymczsowych , które mają do adopcji kotki, w typie persa też można znaleźć
Ogródek EdytyB

zapraszam
Awatar użytkownika
Etna
200p
200p
Posty: 232
Od: 20 sty 2012, o 13:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łomianki

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Kocham czarne koty :D
Pozdrawiam Sylwia.
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Nie tylko Ty... zapewniam :lol:
Awatar użytkownika
Plumi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 972
Od: 20 cze 2011, o 14:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: regiony tarnowskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Ja też,a to moja Mysiulda :D pasowaliby do siebie :;230
Obrazek
Kwiaty to resztki Raju.
Awatar użytkownika
EdytaB
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2693
Od: 1 sty 2009, o 12:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

_fox_ pisze:Obrazek

Co prawda nie jest tak przystojny jak te kociaki powyżej, ale to dachowiec pospolity :;230

nie nie to nie zwykły kot to z całym szacunkiem European short black cat http://www.koty.org.pl/rasykotow/26,0,z ... pejski.htm ;:224

-- Cz 08 mar 2012 10:50 --

Oj jak wszystko dobrze będzie to w sobote będę miała w domu czarną kicię :tan
Obrazek
Ogródek EdytyB

zapraszam
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”