Mój ogród wśród łąk cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
imwsz
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5117
Od: 22 lip 2011, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

No nie dziwie Ci się, że nie mogłaś doczekać wyjazdu. Wypoczynek miałaś iście dorosły i dziecinny :D
Naładowałaś akumulatorki to teraz mozesz pomyśleć o drażliwym temacie obsadzania wzniesienia :wink:
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Fajna wycieczka i udana najważniejsze, zdjęcia kwiatów, krzewów imponujące ale dla mnie za bardzo egzotyką zaleciało, dobrze że na koniec wstawiłaś trochę stoich kwiatów- o wiele ładniejszy ten 'Zachwaszczony?' ogród.
Pokaż go więcej. ;:196
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7109
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Jak dobrze mi na urlopie ;:3 Dzień jest piękny, słoneczny, mam mnóstwo energii i ...działam. Posadziłam selery i pory. Niech się dzieje wola nieba jak mawiała moja babcia.

Martuś - dziękuję za odwiedziny ;:196

Edi - no co Ty, chwasty już się w kadrze nie zmieściły. A tulipany uwielbiam. I mam już wizję na następny sezon....tulipanową wizję. U Ciebie tez pięknie, przecież zaglądam. ;:196


Ilonko - naładowałam, to fakt. A pobyt w Disneylandzie polecam zwłaszcza ...dla dorosłych :D I muszę się przyznać, że było mi mało, jeszcze tam wrócę :heja . I przemyślałam obsadzenie mojego kopca.Już nie jest mi taki straszny, bardzo pomogły mi rady i wskazówki dziewczyn z FO. Zaczynam jesienią.

Dorotko - e tam, zaraz egzotyką. To europejskie klimaty.Chociaż przyznam, że żałuję, że nie rosną w moim ogródku. I dla Ciebie, na życzenie fotki z dzisiaj, jeszcze ciepłe.


Ogólny busz w fazie dojrzewania

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Paulii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2462
Od: 25 lut 2013, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PsiaSkórka południowe mazowsze

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Witaj Małgosiu :wit Pięknie spędziłaś święta
Piękne i śliczne roślinki spotkałaś :)
Fajną wycieczkę mieliście w Disneylandzie
Piękniutke tulipanki kwitną :D
Piękniutki rządek brateczków rośnie wzdłuż chodniczka, Ogólny busz w fazie dojrzewania przepiękny :wink:
Złotlin piękny, fajnikutkie krasnoludki,Kicia ślicznie się na słonku wygrzewa
Pauli :) "To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące"
athshe
500p
500p
Posty: 763
Od: 12 cze 2009, o 09:10
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Ależ u ciebie kwitnie... Fajna ta petunia/surfinia, taka czarna :)

Jak nazywa się ten krzew z żółtymi kwiatami - ma go moja mama i chcę sobie od niej "trochę" przesadzic, ale najpierw lubie się doedukowac, czy warto i czym to grozi.
Agnieszka - istota w ogrodzie ekstremalnie początkująca http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=73469" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie działa mi c z kreseczką - przepraszam, jeśli razi kogoś ta literówka.
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Małgosiu - cieplutkie, parzą szczególnie te ognista kępa tulipanów, a to różowe takie oblepione to migdałek? Te żółciutkie - zapomniałam nazwy wsadziłam wiosną, ale jaką trefną sadzonkę mi wcisnęli bo nie kwitnie ;:306
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11716
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

No pięknie byłaś w Disneyland ;:333 Fajnie stać się choć na kilka godzin znów małym dzieckiem ;:108
Uwielbiam filmy animowane Disneya ;:333
Tulipanki bajeczne kolory,u mnie też kwitną i cieszę się tymi chwilami,potem będą królowały różaneczniki i azalie.
Jakie fajne orange krasnale ;:333

Pozdrawiam serdecznie:)
Awatar użytkownika
Syringa
500p
500p
Posty: 935
Od: 12 kwie 2012, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

:D Mina kiciusia bezcenna! Jakby strzelał focha :D
Bea
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7109
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Obudziło mnie rano słoneczko. I to dosłownie, bo rolet nie zaciągnęłam na noc....I naładowało mi akumulatorki na dzień dobry :D

Pauli - ślicznie dziękuję za odwiedziny i tyle miłych słów ;:196

Aguś - krzew z żółtymi kwiatkami to złotlin. Ja dostałam 3 lata temu od koleżanki ( odkopała troszkę od swojego) i dopiero w zeszłym roku zaczął kwitnąć. Lubię go, bo nawet zimą jego zielone łodygi wyglądają niezwykle dekoracyjnie. Do zeszłego roku sąsiadował z dereniem o czerwonych pędach, więc w okresie bezliściowym fajnie to wyglądało.


Dorotko - ten różowy krzew to jabłoń ozdobna Ola. Uwielbiam ją za to kwitnienie, i za maciupkie owoce. Są zjawiskowe. I dodatkowo jest zaszczepiona na jakiejś podkładce, żeby była niskim drzewkiem. Była zabawna historia przy jej zakupie. Już wcześniej zdecydowałam się na to drzewko, więc podjechałam do pobliskiej szkółki ( niewielka, ale mają rarytaski) i...zobaczyłam jabłoń Aleksandra. Zapytałam sprzedającej, czy mają też Olę...a ona na to, : przecież to to samo ;:124 :wit
A te żółte to złotlin. Mój też nie zakwitł w pierwszym roku, poczekaj. Podcięłam go też troszkę, służy mu. :D

Aniu - uważam, że bajki Disneya powinni zapisywać na receptę dla smutnych i zgorzkniałaych...I ja je też uwielbiam ogladać, i cieszę się, że moja dziecinka najmłodsza jest w takim wieku, że nie podpada ....Ostatnio obie wyłyśmy jak bobry na Krainie Lodu. ;:196
Moje różaneczniki nie będą królowały tak jak w innych ogrodach, coś mi nie wychodzi w ich pielęgnowaniu.

Bea - kiciuś faktycznie miał focha, bo go przepędzałam co chwila...On jest strasznie rozpuszczony,i ....rozpieszczony.
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9827
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Małgosiu! I ja się melduję, choć jak zawsze spóźniona. Ogród tonie w kwiatach, fajne odmiany tulipanów. Pepsi cudowna! Wianek z brzozy profesjonalny!
I szyszki na jodle! :heja Ja mam na moim zdechlaku wyjatkowo dużo!
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7109
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

Miłka - dziękuję za zameldowanie :wit


Moje wolne chwile w skąpanym w słońcu ogrodzie...jestem sama, wszyscy w odpowiednich placówkach zgodnie z harmonogramem, a ja sobie wolno sączę kawunię.


Zapraszam do mojego dzisiejszego świata...


w zeszłym roku zakupiony zdechlaczek w markecie bardziej budowlanym niż ogrodniczym...a dzisiaj obsypany taką biżuterią

Obrazek

ten też zeszłoroczny zakup, ale już z wypasionego ogrodniczego :wink:

Obrazek

himalajka zakupiona w Dobrzycy... ;:oj

Obrazek

uwielbiam te pęcherznice, niby nic a jednak....

Obrazek

Obrazek

przekwitła świdosliwa....ma smaczne owoce, dopiero w zeszłym roku odkryte, ale warte

Obrazek

wszystkie jabłonie kwitną, wspaniały widok....

Obrazek

a ten widok mnie zachwycił, moja czereśnia po raz pierwszy ;:138 , troszkę chorowała i taka niewyraźna była

Obrazek

własnoręcznie siany i pikowany lubczyk ogrodowy, już mam ochotę na rosół...

Obrazek

moi nadworni przeszkadzacze ogrodowi, Pepsi zabrakło na fotkach, bo dała nogę...teraz właśnie przyleciała uśmiechnięta i zadowolona, ale już po sesji zdjęciowej

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

i to co lubię ;:167

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A TO :shock: ...w chwili robienia zdjęć na porannym dzisiejszym obchodzie mój wzrok padł na...coś co w pierwszym przebłysku synaps...było zbyt dramatyczne żeby nawet o tym napisać...dopiero po chwili mój mózg ochłonął i dał sygnał, że wszystko ok

Obrazek

ja używam mnóstwo rękawiczek jednorazowych, z niektórych Zuza robi sobie zabawki napełniając je wodą lub piaskiem... :wit
Awatar użytkownika
Niunia1981
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10748
Od: 18 sie 2011, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubicz k/Torunia

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

No się nie dziwię - toż to można dostać zawału na taki widok ;:306
Zwierzaczki cudne ;:167 roślinki zresztą też ;:215
Pozdrawiam, Monika :)
Zielony świat Moniki cz. 9
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Mój ogród wśród łąk cz.2

Post »

o matko mało ja zawału nie dostałam co to za paskuda ;:219 i bez jednego palca.
Fajnie że popijasz kawkę i obchód robisz z aparatem, tego zawsze mi brakuje rano, i te poranki z kawą i p.. :oops: na obchodzie ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”