Ogród z angielską nutą cz.11

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Alania pisze:[
Po 4 sezonach masz już sporą kępę irysów (w zależności od odmiany przyrastają szybciej lub wolniej, ale już w 2-3 sezonie cieszą ogromnie pokazując piękne, strzeliste łodygi pełne falbaniastych kwiatów
Ech i po raz kolejny uzmysławiam sobie, że ogród jest jednak dla cierpliwych... :roll: A ja taka w gorącej wodzie kąpana... :oops: No nic nie poradzę, poza tym, że staram się z całych sił tę cierpliwość jakoś ogarnąć. ;:131
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Ach, wspomnienia... We wszystkich watkach wspomnienia ubiegłorocznego sezonu, więc i mnie naszło na tęsknotę za zielenią ;:224

Obrazek
Aga2016
50p
50p
Posty: 54
Od: 17 kwie 2016, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Dziękuję,
patrze na Twoje zdjęcia, które wstawiasz i tęsknię za wiosną ale jak spojrzę przez okno to szybko uświadamiam sobie, że u mnie to chyba wiosna będzie w kwietniu ;:185 mam prawie metr śniegu na działce :(
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

aneczka1979 pisze:
Alania pisze:[
Po 4 sezonach masz już sporą kępę irysów (w zależności od odmiany przyrastają szybciej lub wolniej, ale już w 2-3 sezonie cieszą ogromnie pokazując piękne, strzeliste łodygi pełne falbaniastych kwiatów
Ech i po raz kolejny uzmysławiam sobie, że ogród jest jednak dla cierpliwych... :roll: A ja taka w gorącej wodzie kąpana... :oops: No nic nie poradzę, poza tym, że staram się z całych sił tę cierpliwość jakoś ogarnąć. ;:131
To dlatego kupujesz większe kłącza, żeby mieć efekt od razu ;:306
Aniu, ja też jestem niecierpliwa (i to jak ;:131 ), ale ogród uczy pokory ;:168

Aga2016 pisze:Dziękuję,
patrze na Twoje zdjęcia, które wstawiasz i tęsknię za wiosną ale jak spojrzę przez okno to szybko uświadamiam sobie, że u mnie to chyba wiosna będzie w kwietniu ;:185 mam prawie metr śniegu na działce :(
Och, u mnie tez biało ;:222 Czekam na odwilż lub deszcz, który szybciej zmyłby tę białą pierzynę z ogrodu ;:173
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Witaj Moniko. Masz niesamowitą kolekcję irysów ;:138 . Śliczne są ;:108 . Ja jesienią posadziłam te niskie pumile ale tylko kilka. Teraz pozostaje mi czekać aż się rozrosną ;:65 . Twoje okazy są imponujące i te falbanki ;:167 . Jestem bardzo ciekawa kiedy nadejdzie wiosna :roll: . Teraz musimy koniecznie poprawiać sobie humory zdjęciami wspominkowymi ;:108 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Moniczko , właśnie dzięki Tobie zaprosiłam do swojego ogrodu irysy i mam nadzieję że nie będą sprawiały mi problemów z kwitnieniem . Z nimi jest tak jak z piwoniami , trzeba odpowiednio posadzić .Czekam więc na efekty .Pozdrawiam ;:167
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4986
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Ale piękna kolekcja irysów ;:oj Ja się w nich w tamtych roku zakochałam, ale na tyle to na pewno miejsca nie znajdę :( Trudno, będę podziwiać u ciebie :D
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Zamiast pracować, gapię się na te Twoje irysy :shock: :shock:
Nawet nie wiesz, ja się cieszę, że niektóre z nich zamieszkają w moim ogrodzie. Wszystkie mają już zaklepane miejscówki :tan
;:196
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4611
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Zaznaczam sobie twój wątek do poczytania. :D
Kolekcja irysów imponująca ;:oj
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7793
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Moniko, kolekcja irysów jaką zebrałaś jest absolutnie oszałamiająca. To moje ulubione kolory. Chyba przez ciebie rodzi się we mnie nowe chciejstwo ;:306
Parę zdjęć, z podpisanymi odmianami, szczególnie tych lawendowych, falbaniastych, byłoby mile widziane ;:333

ps. nawet kolaże robisz w artystyczny sposób ;:180
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Monika, zakochałam się w irysach w tamtym roku dzięki Beatce/Bejka1970 i jej "paczce dla początkującego". Napaliłam się do tego stopnia, że przygotowałam dla nich nawet osobne miejsce żeby wyeksponować ich urodę, a z moim metrażem to naprawdę wyzwanie :lol: . I czekałam na wiosenne oferty sklepowe. Tyle tylko, że jakość i wielkość kłączy usadziła mnie póki co w miejscu. Nie ma szans żeby z takiego czegoś zbudować ładną karpę nawet za 5 lat ;:223 ;:224 Masz jakieś sprawdzone źródła, którymi możesz się podzielić??
Awatar użytkownika
Kaszka
100p
100p
Posty: 114
Od: 10 paź 2014, o 16:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Alaniu rozpływam się jak oglądam Twój ogród..niesamowity i tak jest za każdym razem.Stworzyłaś raj ;:138
A do tego jeszcze jesteś uzdolniona niesamowicie.Podziwiam kunszt zrobionych jajeczek wielkanocnych przez Ciebie.

Aganiu gdzie Ty znajdujesz tak piękne ozdoby do ogrodu.Ja szukam,szukam i nie potrafię na takie cuda natrafić :(
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Kaszka pisze:
Aganiu gdzie Ty znajdujesz tak piękne ozdoby do ogrodu.Ja szukam,szukam i nie potrafię na takie cuda natrafić :(
No własnie, gdzie?
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”