Ogród w dolinie część 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Aniu awatarek śliczny, choś zupełnie inaczej sobie wyobrażałam Twoja osobę - zupełnie...
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Aniu, miło zobaczyć Cię z bliska :wit
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

To jeszcze na dobranoc kwiaty wiśni japońskiej, czyli wiosna jaką sobie tylko wymarzyć

Obrazek

I mój będący pod ścisłą ochroną gość - pliszka siwa ;:138

Obrazek
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Oj ... straciłam Cię na chwilkę z oczu a Ty w tym czasie zmieniłaś avatotek - znów muszę przyswoić kolejny ... bo jesienią jakoś częściej jest czas na zmiany nie tylko u Ciebie.
Jestem wzrokowcem i zdarza mi się szukać wpisy osób własnie po ich avatorkach.
Pliszka ma osobistą ochronę ? Szczęściara z niej.
Awatar użytkownika
Mig131
1000p
1000p
Posty: 1039
Od: 10 cze 2012, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Śliczne zdjęcie pliszki ;:63 ;:63 Wiśni japońskiej też ;:108
pozdrawiam Magda :)
Wszystkiego po trochu...
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Dzięki za zdjęcie dziurawca! Piękny jest! Wczoraj sprawdziłem moje ale niestety nie zakwitną. Za to seledynowe jak w pełni sezonu. Ta ich zimozieloność nie na nasz klimat :(
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7793
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Witaj Aniu, jaki sympatyczny avatarek ;:63

Takiego ptaszka to jakoś nie kojarzę żebym widziała. U mnie ostatnio sporo dzięciołów opukuje drzewka ale z tak bliskiej odległości nie udało mi się jeszcze zrobić zdjęcia.
Awatar użytkownika
DuczekiOsia
1000p
1000p
Posty: 1621
Od: 10 sie 2012, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

fajny avatarek :) a zdjęcie pliszki super ;:215
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6839
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

No miło Cie poznać Aniu , dobry pomysł na Zjeżdzie łatwiej bedzie nam sie poznać ;:196
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Jeszcze raz Wam wszystkim dziękuję za gratulację Obrazek Możecie mi wierzyć lub nie, ale absolutnie się nie spodziewałam, że zostanę wyróżniona serduszkiem. Dziękuję!

Kasiu (robaczek_Poznań)! Już sie zastanawiałam, czy moje jesienne kroskusy w ogóle wyjdą. Co więcej już pomyslałam, że nie, a tu taka niespodzianka ;:138 Niestety i u mnie cebulowe wyciągają główki. Na sczeście niewiele i dziś rano przysypałam je grubą warstwą ziemi. Mam tez nadzieję, że się oziębi i skończą sie takie numery... Moje wszystkie róże mają już kopczyki. Teraz czekam aż zrobi się zimniej i wrażliwsze dostaną stroisz, a pnące - włókininę. Słowem prace przedzimowe są już niemal na ukończeniu. Zastanawiam się nad opryskiem, ale moje mają jeszcze dużo liści, a nie wydaje mi sie naturalnym, by je na siłę zrywać.
Aniu (wielkakulka)! Dziękuję ;:196 A zielone sa przecież cały czas! No i bardzo jestem ciekawa, jak sobie mnie wyobrażałaś, skoro piszesz, ze zupełnie inaczej...
Igo (iga23)! No i ja się wcale nie cieszę. Jak zauważyłam, że zaczynają wychodzić, to zaraz przeleciałam wszystkie rabatki i na szczęście okazało się, że to dotyczy słownie dwóch krokusów i jednego hiacynta. Dziś przysypałam je grubą warstwą ziemi, ale nawet jak to nie pomoże to jakoś przeżyję te 3 cebulki. Byle się już trochę zimniej zrobiło... Nie przypuszczałam, ze kiedyś będę marzyć o tym, by było zimniej i snieżnie, a wszytsko dla ... roślinek.
Iwonko (iwona0042)! Już nie liczyłam na to, że w ogóle zakwitną. Wszyscy swoje jesienne krokusy pokazywali z miesiąc temu, więc myślałam, że w tym roku ich nie zobaczę...
Kasiu (labka1)! Była akcja zmiany awatarów, to ja zmieniłam. Tylko nie zadowoliłam innych, bo zdjęcie było zbyt niewyraźne. Teraz mam nadzieję, że jest ok. A azalia także mi się podoba...
Igo (jagodka)! Przyszła pora, by wrócić znad tego morza :;230 Cieszę się, że Ci się nowy awatar podoba. A jeszcze bardziej, że odwiedziałaś mój wątek ;:138 Witaj!
Asiu (daffodil)! Tak źle jeszcze nie ma, to nie będę się urywać :wink: Tyle, że moich zdjęć w zbiorze mało. Na jakieś pare tysięcy może 5?
Gosiu (Margo2)! Nie jestem w stanie zdecydować, który z kolorów jest moim ulubionym. No i nie przypuszczałam, że mam tyle roślin w kolorze np. różowym. Wydawało mi się, że najwięcej mam żółtych... Najważniejsze jednak, że Ci się podobają!
Wiolu (wielomanka)! Dzięki ;:196 Swoje celulowe, którym zachciało się kiełkować przysypałam gruba warstwą ziemi i mam nadzieję, że to pomoże...
Ewo (ewamaj66)! Oby kwitły wioną normalnie... Dziękuję za gratulację ;:168
Monia! Najbardziej rozpoznawalan była moja różowa świnka. Teraz sama siebie nie poznaje ;:oj
Agnieszko (Aguniada)! Muszę Was powoli przyzwyczajać do mego oblicza, bo jak kiedyś spotkamy się w realu, to szok będzie mniejszy :;230 A na poważnie, dziękuję ;:196
Krysiu (christinkrysia)! Niemal wszyscy domagali się, bym się ujawniła. A ja sama przywykłam do mojej świneczki i po niej łatow wyszukiwałam swoje posty... Pliszkę sprawdziłam, choć piszą, że jest pospolita, to jest pod ścisłą ochroną garunkową. Może słusznie, bo to na prawdę rzadki widok. U mnie pojawia się, jak jest rozgrzebana ziemia. Ona to najwyraźniej lubi. Czy ustalałaś już coś z tymi hortensjowymi patyczkami???
Magdo (mig131)! Dziękuję ;:196
Jacku! Natychnąłeś mnie i sprawdziłam mojego dziurawca. Owocniki ściemniały, ale także świetnie wygląda. U mnie nigdy nie przemarzał. Inna sprawa, że rośnie w dość zacisznym miejscu.
Jolu (April)! Dziękuję! Pliszki u mnie bywają. Za to dzięcioły nie ;:185 Widziałam w Twoim wątku i nie tylko, że kompletnie wzięło Cię na różano...
Lodziu (DuczekiOsia)! ;:196
Ewo (ewaw)! Dokładnie. Kombinuję, jak to wszytsko urządzić, by pojawić się w Sulejowie. Już powoli się klaruje koncepcja...
Awatar użytkownika
justyna_gl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3385
Od: 10 lut 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Aniu, kochana... serdecznie gratuluję Tobie ;:167 . Spóźnione ale serdeczne gratulacje ;:196
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Lepiej nie pytaj :;230
Powiem tak - w realu jesteś młodsza, szczuplejsza, krócej scięte masz włoski, stawiałam na mniej intensywny kolor...przestanę, bo mnie ;:124 ;:14 :;230 Myslałam, żeś starsza i przypominasz baciusie, a ty masz 40+ i (nie mi to pisać) aleś niezła laska ;:224
uciekam, bo sie boje co mi zrobisz...

ps. zielone - myslałam o kwiatach zielonych, róze, tulipany miewaja seledynowe odcienie.
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32007
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Aniu krokusy i inne wiosenne często już wychodzą z ziemi jesienią ,u mnie też .
Dopiero ostatniej zimy tyle cebulowych mi wymarzło , zawsze dawały sobie radę .
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”